Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

LYMAN BLACK POWDER HANDBOOK-2ND EDITION


LYMAN Black Powder Handbook-2nd Edition

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Lyman Black Powder Handbook 2nd Edition jest całkowicie nowy, od przodu do tyłu. Opracowywanie danych trwało ponad trzy lata i obejmuje wszystkie popularne naboje z czarnym proszkiem i kowbojskie działania, a także pociski o wymiarach 10, 12 i 20. Unikalne prędkości i energie dolnego zakresu są pokazane dla każdego obciążenia testowanego ciśnieniowo. Więcej...

Nr produktu: 749010196 011516971005 749010196
Lyman Black Powder Handbook 2nd Edition jest całkowicie nowy, od przodu do tyłu. Opracowywanie danych trwało ponad trzy lata i obejmuje wszystkie popularne naboje z czarnym proszkiem i kowbojskie działania, a także pociski o wymiarach 10, 12 i 20. Unikalne prędkości i energie dolnego zakresu są pokazane dla każdego obciążenia testowanego ciśnieniowo. Proszki takie jak Goex, Elephant i Pyrodex są obecne, wraz z okrągłymi kulkami, pociskami stożkowymi i sabotowymi. Z pomocą eksperta od muzzleloaderów, Sama Fadali, celem Lymana było stworzenie najbardziej wszechstronnej dostępnej instrukcji obsługi czarnego proszku. Książka obejmuje takie tematy, jak wybór ładowarki ładującej kaganiec, zapłon, materiały pędne, konserwacja, budowanie najlepszych ładunków i wiele innych. Mike Venturino zapewnia również pokrycie wszystkich nabojów z czarnym proszkiem. Must-have dla wszystkich strzelców w czarnym proszku.
125 125 1 PLN
749010196
LYMAN Black Powder Handbook-2nd Edition
Numer części: 9827100 011516971005 Lyman Black Powder Handbook 2nd Edition jest całkowicie nowy, od przodu do tyłu. Opracowywanie danych trwało ponad trzy lata i obejmuje wszystkie popularne naboje z czarnym proszkiem i kowbojskie działania, a także pociski o wymiarach 10, 12 i 20. Unikalne prędkości i energie dolnego zakresu są pokazane dla każdego obciążenia testowanego ciśnieniowo. Proszki takie jak Goex, Elephant i Pyrodex są obecne, wraz z okrągłymi kulkami, pociskami stożkowymi i sabotowymi. Z pomocą eksperta od muzzleloaderów, Sama Fadali, celem Lymana było stworzenie najbardziej wszechstronnej dostępnej instrukcji obsługi czarnego proszku. Książka obejmuje takie tematy, jak wybór ładowarki ładującej kaganiec, zapłon, materiały pędne, konserwacja, budowanie najlepszych ładunków i wiele innych. Mike Venturino zapewnia również pokrycie wszystkich nabojów z czarnym proszkiem. Must-have dla wszystkich strzelców w czarnym proszku.
125 PLN 16 125,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Firearm: Muzzleloader Skill Level: Amateur Style: Manual

Cechy

Poziom umiejętności: Amateur Rodzaj broni: Muzzleloader Styl: Manual

Szczegóły pozycji

Made in USALyman Black Powder Handbook 2nd Edition jest całkowicie nowy, od przodu do tyłu. Opracowywanie danych trwało ponad trzy lata i obejmuje wszystkie popularne naboje z czarnym proszkiem i kowbojskie działania, a także pociski o wymiarach 10, 12 i 20. Unikalne prędkości i energie dolnego zakresu są pokazane dla każdego obciążenia testowanego ciśnieniowo. Proszki takie jak Goex, Elephant i Pyrodex są obecne, wraz z okrągłymi kulkami, pociskami stożkowymi i sabotowymi. Z pomocą eksperta od muzzleloaderów, Sama Fadali, celem Lymana było stworzenie najbardziej wszechstronnej dostępnej instrukcji obsługi czarnego proszku. Książka obejmuje takie tematy, jak wybór ładowarki ładującej kaganiec, zapłon, materiały pędne, konserwacja, budowanie najlepszych ładunków i wiele innych. Mike Venturino zapewnia również pokrycie wszystkich nabojów z czarnym proszkiem. Must-have dla wszystkich strzelców w czarnym proszku.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
156,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
404,00 zł *
Newsletter