Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
011516971005 749010196
Podręcznik Lyman Black Powder Handbook 2nd Edition to całkowicie nowe wydanie, od pierwszej do ostatniej strony. Prace nad danymi trwały ponad trzy lata i obejmują wszystkie popularne nabojowe i cowboy action cartridges, a także śrutówki kalibru 10, 12 i 20. Unikalne prędkości i energie pocisków na różnych dystansach są przedstawione dla każdego testowanego ładunku ciśnieniowego. Proszki takie jak Goex, Elephant i Pyrodex są w pełni opisane, wraz z kulami okrągłymi, stożkowymi i sabotami. Dzięki pomocy eksperta od broni odprzodowej, Sama Fadali, celem Lymana było stworzenie najbardziej kompleksowego podręcznika do czarnego prochu dostępnego na rynku. Książka omawia tematy takie jak wybór broni odprzodowej, zapłon, materiały miotające, konserwacja, tworzenie najlepszych ładunków i wiele więcej. Mike Venturino dostarcza informacji o wszystkich nabojach czarnoprochowych. Książka jest obowiązkowa dla wszystkich strzelców czarnoprochowych.
164 164 1 PLN
Nr produktu: 749010196
LYMAN BLACK POWDER HANDBOOK-2ND EDITION
Numer części: 9827100 011516971005 Podręcznik Lyman Black Powder Handbook 2nd Edition to całkowicie nowe wydanie, od pierwszej do ostatniej strony. Prace nad danymi trwały ponad trzy lata i obejmują wszystkie popularne nabojowe i cowboy action cartridges, a także śrutówki kalibru 10, 12 i 20. Unikalne prędkości i energie pocisków na różnych dystansach są przedstawione dla każdego testowanego ładunku ciśnieniowego. Proszki takie jak Goex, Elephant i Pyrodex są w pełni opisane, wraz z kulami okrągłymi, stożkowymi i sabotami. Dzięki pomocy eksperta od broni odprzodowej, Sama Fadali, celem Lymana było stworzenie najbardziej kompleksowego podręcznika do czarnego prochu dostępnego na rynku. Książka omawia tematy takie jak wybór broni odprzodowej, zapłon, materiały miotające, konserwacja, tworzenie najlepszych ładunków i wiele więcej. Mike Venturino dostarcza informacji o wszystkich nabojach czarnoprochowych. Książka jest obowiązkowa dla wszystkich strzelców czarnoprochowych.
164 PLN 10 164,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Firearm: Muzzleloader Skill Level: Amateur Style: Manual

Cechy

Poziom umiejętności: Amateur Rodzaj broni: Muzzleloader Styl: Manual Waga dostawy: 0,771kg Wysokość wysyłki: 20mm Szerokość wysyłki: 213mm Długość wysyłki: 274mm

Szczegóły pozycji

Made in USAPodręcznik Lyman Black Powder Handbook 2nd Edition to całkowicie nowe wydanie, od pierwszej do ostatniej strony. Prace nad danymi trwały ponad trzy lata i obejmują wszystkie popularne nabojowe i cowboy action cartridges, a także śrutówki kalibru 10, 12 i 20. Unikalne prędkości i energie pocisków na różnych dystansach są przedstawione dla każdego testowanego ładunku ciśnieniowego. Proszki takie jak Goex, Elephant i Pyrodex są w pełni opisane, wraz z kulami okrągłymi, stożkowymi i sabotami. Dzięki pomocy eksperta od broni odprzodowej, Sama Fadali, celem Lymana było stworzenie najbardziej kompleksowego podręcznika do czarnego prochu dostępnego na rynku. Książka omawia tematy takie jak wybór broni odprzodowej, zapłon, materiały miotające, konserwacja, tworzenie najlepszych ładunków i wiele więcej. Mike Venturino dostarcza informacji o wszystkich nabojach czarnoprochowych. Książka jest obowiązkowa dla wszystkich strzelców czarnoprochowych.
Newsletter