Cechy
- Kolor:
Blue
- Materiał:
ABS Plastic
- Waga dostawy: 0,014kg
- Wysokość wysyłki: 25mm
- Szerokość wysyłki: 80mm
- Długość wysyłki: 38mm
- EAN: 0650728063988
Blue
ABS Plastic
Nr produktu: EU2009926
Nr prod.: DCCFD1050
0650728063988 To jest chwytacz zanieczyszczeń dla Casefeeder do Dillon XL650 XL750. Casefeeder Dillon ma dwa otwory w dolnej części tylnej zespołu miski. Te otwory pozwalają na odpływ wszelkich nagromadzonych zużytych proszków, mediów polerskich lub ogólnych zanieczyszczeń z miski. Te zanieczyszczenia, jeśli pozostaną bez kontroli, mogą spaść na twoją prasę lub blat roboczy. Większość osób zajmujących się ponownym ładowaniem po prostu przykleja jakiś rodzaj kubka lub nawet kilka zużytych łusek do tyłu podajnika, aby zebrać zanieczyszczenia. Ta aktualizacja osiąga ten sam cel w bardziej elegancki sposób. Chwytacz zanieczyszczeń jest wydrukowany na drukarce 3D.Czas dostawy ok. 3-6 dni.
Przedstawiamy ARMANOV Debris Catcher - idealne akcesorium do Casefeeder'a dla Dillon Super 1050.
Ten uchwyt na zanieczyszczenia jest przeznaczony dla Casefeeder'a Dillon XL650 oraz XL750. Casefeeder Dillon ma dwa otwory w dolnej tylnej części zespołu misy. Te otwory umożliwiają odpływ wszelkich nagromadzonych resztek proszku, mediów polerskich lub ogólnych zanieczyszczeń. Jeśli nie są one kontrolowane, mogą spaść na Twój press lub blat warsztatowy.
Większość osób zajmujących się ponownym ładowaniem po prostu przykleja jakiś kubek lub nawet kilka zużytych łusek do tyłu podajnika, aby zbierać zanieczyszczenia. Ten upgrade osiąga ten sam cel w bardziej elegancki sposób. Debris Catcher jest wydrukowany na drukarce 3D.
Nie pozwól, aby zanieczyszczenia przeszkadzały w Twoim procesie ładowania amunicji. Wybierz ARMANOV Debris Catcher i ciesz się czystością i porządkiem na swoim stanowisku pracy!
Blue
ABS Plastic
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.