Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

GEISSELE AUTOMATICS LLC AR-15/M16 SUPER TRICON TRIGGER


05-230 Geissele Super Tricon Trigger

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): SUPER TRICON TRIGGER - zapewnia AR-15 taką samą wysoką wydajność i niezawodność wyzwalacza SSA z dodatkowymi ulepszeniami zaprojektowanymi do pracy w trudnych warunkach. Spust buta jest zakrzywiony u góry, a następnie staje się prosty i ma wyraźną fakturę powierzchni z wypukłymi żebrami dla pozytywnego, antypoślizgowego kontaktu z palcem w mokrych, błotnistych lub zaśnieżonych warunkach. Więcej...

Nr produktu: 100011670 854014005083 100011670
SUPER TRICON TRIGGER - zapewnia AR-15 taką samą wysoką wydajność i niezawodność wyzwalacza SSA z dodatkowymi ulepszeniami zaprojektowanymi do pracy w trudnych warunkach. Spust buta jest zakrzywiony u góry, a następnie staje się prosty i ma wyraźną fakturę powierzchni z wypukłymi żebrami dla pozytywnego, antypoślizgowego kontaktu z palcem w mokrych, błotnistych lub zaśnieżonych warunkach. Charakteryzuje się całkowitym ciężarem ciągnącym 4 funtów z pierwszym stopniem 2 funtów oraz sprężyną młotkową pełnej mocy, aby zapewnić wymuszony zapłon. Sprężyny ze stali nierdzewnej wytrzymują trudne użytkowanie i są odporne na korozję w wilgotnym otoczeniu. Nieregulowane zaangażowanie wyszukiwania.
SPECYFIKACJE: stal, czarne wykończenie. Pasuje do półautomatycznych odbiorników AR-15 / M16 z młotem o średnicy .154 "i otworami sworznia spustowego. Może być instalowany na karabinach AR .308 w stylu AR, które akceptują wyzwalacze AR-15. Zestaw zawiera zestawy spustowe i młotkowe, sprężyny, sworzeń młotkowy, tubka smaru i instrukcje.
GEISSELE AUTOMATICS LLC
1633 1633 1 PLN
Sale
100011670
05-230 Geissele Super Tricon Trigger
Numer części: 05230 854014005083 SUPER TRICON TRIGGER - zapewnia AR-15 taką samą wysoką wydajność i niezawodność wyzwalacza SSA z dodatkowymi ulepszeniami zaprojektowanymi do pracy w trudnych warunkach. Spust buta jest zakrzywiony u góry, a następnie staje się prosty i ma wyraźną fakturę powierzchni z wypukłymi żebrami dla pozytywnego, antypoślizgowego kontaktu z palcem w mokrych, błotnistych lub zaśnieżonych warunkach. Charakteryzuje się całkowitym ciężarem ciągnącym 4 funtów z pierwszym stopniem 2 funtów oraz sprężyną młotkową pełnej mocy, aby zapewnić wymuszony zapłon. Sprężyny ze stali nierdzewnej wytrzymują trudne użytkowanie i są odporne na korozję w wilgotnym otoczeniu. Nieregulowane zaangażowanie wyszukiwania.
1428 PLN 0 1 428,00 zł * 1 633,00 zł

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Make: AR .308, AR-15 Style: Drop-In, Match Grade, 2-Stage

Cechy

Styl: 2-Stage,Drop-In,Match Grade Wytwórca: AR .308,AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: I(h)SUPER TRICON TRIGGER - zapewnia AR-15 taką samą wysoką wydajność i niezawodność wyzwalacza SSA z dodatkowymi ulepszeniami zaprojektowanymi do pracy w trudnych warunkach. Spust buta jest zakrzywiony u góry, a następnie staje się prosty i ma wyraźną fakturę powierzchni z wypukłymi żebrami dla pozytywnego, antypoślizgowego kontaktu z palcem w mokrych, błotnistych lub zaśnieżonych warunkach. Charakteryzuje się całkowitym ciężarem ciągnącym 4 funtów z pierwszym stopniem 2 funtów oraz sprężyną młotkową pełnej mocy, aby zapewnić wymuszony zapłon. Sprężyny ze stali nierdzewnej wytrzymują trudne użytkowanie i są odporne na korozję w wilgotnym otoczeniu. Nieregulowane zaangażowanie wyszukiwania.
SPECYFIKACJE: stal, czarne wykończenie. Pasuje do półautomatycznych odbiorników AR-15 / M16 z młotem o średnicy .154 "i otworami sworznia spustowego. Może być instalowany na karabinach AR .308 w stylu AR, które akceptują wyzwalacze AR-15. Zestaw zawiera zestawy spustowe i młotkowe, sprężyny, sworzeń młotkowy, tubka smaru i instrukcje.