Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

RISE ARMAMENT AR-15 LE/MILITARY SINGLE-STAGE TRIGGER 4.5LB


RISE ARMAMENT AR-15 LE/Military Single-Stage Trigger 4.5Lb

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Kiedy sprawy idą na boki, potrzebujesz wyzwalacza, na którym możesz polegać. To jest ten wyzwalacz. Więcej...

Nr produktu: 100039626 850011713105 100039626
Kiedy sprawy idą na boki, potrzebujesz wyzwalacza, na którym możesz polegać. To jest ten wyzwalacz. Zaprojektowany z myślą o szczytowych osiągach w sytuacjach o wysokim poziomie adrenaliny, LE145 oferuje wyraźną, zrównoważoną przerwę. Chwalony za szybką reakcję i niezawodność, jest idealny do zastosowań od organów ścigania i wojska po polowania. Jednostopniowy spust ma czystą przerwę i 4,5-funtową siłę naciągu, co zapewnia większą dokładność i funkcję bezpieczeństwa upadku dla większego bezpieczeństwa. W pełni zamknięty, wpuszczany projekt sprawia, że jest szybki i łatwy w instalacji bez specjalnych umiejętności. To Twój bezpieczny i niezawodny wzrost wydajności. Jednostopniowy system spustowy 4,5 funta. siła naciągu Czysta, wyważona przerwa Teraz zawiera szpilki Anti-Walk Czarna kaseta z anodowanego aluminium 8625 Hardcoat Zaokrąglony spust Waga urządzenia: 2,6 uncji Pasuje do większości platform w stylu .308 i .223 AR Uwaga od dostawcy: Samodzielna konstrukcja sprawia, że jest to łatwe i szybkie do instalacji bez konieczności dostrajania, zalecane szpilki KNS, ale nie wymagane. Jeśli nie używasz kołków KNS, postępuj zgodnie z krokiem 8 w instrukcji instalacji. Śruby ustalające powinny być używane z dowolnymi kołkami wyzwalającymi.
875 875 1 PLN
100039626
RISE ARMAMENT AR-15 LE/Military Single-Stage Trigger 4.5Lb
Numer części: LE145AWP 850011713105 Kiedy sprawy idą na boki, potrzebujesz wyzwalacza, na którym możesz polegać. To jest ten wyzwalacz. Zaprojektowany z myślą o szczytowych osiągach w sytuacjach o wysokim poziomie adrenaliny, LE145 oferuje wyraźną, zrównoważoną przerwę. Chwalony za szybką reakcję i niezawodność, jest idealny do zastosowań od organów ścigania i wojska po polowania. Jednostopniowy spust ma czystą przerwę i 4,5-funtową siłę naciągu, co zapewnia większą dokładność i funkcję bezpieczeństwa upadku dla większego bezpieczeństwa. W pełni zamknięty, wpuszczany projekt sprawia, że jest szybki i łatwy w instalacji bez specjalnych umiejętności. To Twój bezpieczny i niezawodny wzrost wydajności. Jednostopniowy system spustowy 4,5 funta. siła naciągu Czysta, wyważona przerwa Teraz zawiera szpilki Anti-Walk Czarna kaseta z anodowanego aluminium 8625 Hardcoat Zaokrąglony spust Waga urządzenia: 2,6 uncji Pasuje do większości platform w stylu .308 i .223 AR Uwaga od dostawcy: Samodzielna konstrukcja sprawia, że jest to łatwe i szybkie do instalacji bez konieczności dostrajania, zalecane szpilki KNS, ale nie wymagane. Jeśli nie używasz kołków KNS, postępuj zgodnie z krokiem 8 w instrukcji instalacji. Śruby ustalające powinny być używane z dowolnymi kołkami wyzwalającymi.
875 PLN 0 875,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Make: AR-15 Style: Drop-In, Single-Stage

Cechy

Styl: Drop-In,Single-Stage Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.cKiedy sprawy idą na boki, potrzebujesz wyzwalacza, na którym możesz polegać. To jest ten wyzwalacz. Zaprojektowany z myślą o szczytowych osiągach w sytuacjach o wysokim poziomie adrenaliny, LE145 oferuje wyraźną, zrównoważoną przerwę. Chwalony za szybką reakcję i niezawodność, jest idealny do zastosowań od organów ścigania i wojska po polowania. Jednostopniowy spust ma czystą przerwę i 4,5-funtową siłę naciągu, co zapewnia większą dokładność i funkcję bezpieczeństwa upadku dla większego bezpieczeństwa. W pełni zamknięty, wpuszczany projekt sprawia, że jest szybki i łatwy w instalacji bez specjalnych umiejętności. To Twój bezpieczny i niezawodny wzrost wydajności. Jednostopniowy system spustowy 4,5 funta. siła naciągu Czysta, wyważona przerwa Teraz zawiera szpilki Anti-Walk Czarna kaseta z anodowanego aluminium 8625 Hardcoat Zaokrąglony spust Waga urządzenia: 2,6 uncji Pasuje do większości platform w stylu .308 i .223 AR Uwaga od dostawcy: Samodzielna konstrukcja sprawia, że jest to łatwe i szybkie do instalacji bez konieczności dostrajania, zalecane szpilki KNS, ale nie wymagane. Jeśli nie używasz kołków KNS, postępuj zgodnie z krokiem 8 w instrukcji instalacji. Śruby ustalające powinny być używane z dowolnymi kołkami wyzwalającymi.
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
131,00 zł *
Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
74,00 zł *
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
543,00 zł * 523,00 zł - 543,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
375,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
1 526,00 zł * 552,00 zł - 1 526,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 945,00 zł *
Newsletter