Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

MIDWEST INDUSTRIES, INC. AR-15 COMBAT HANDGUARDS FREE FLOAT M-LOK


MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 6" Black

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Więcej...

Nr produktu: 100041148 769498484883 100041148
Z łatwością wyposaż swój handguard
Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
901 1831 13 PLN
100041148
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 6" Black
Numer części: MICRM6 769498484883 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1015 PLN 23 1 015,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 6 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float

Cechy

Długość: 6 Kolor: Black Materiał: Aluminum Styl: M-LOK Typ: Free Float Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.100030227
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 12.625" Black
Numer części: MICRM12625 816537018094 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1114 PLN 174 1 114,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 12.625 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100030228
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 14" Black
Numer części: MICRM14 816537018100 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1364 PLN 62 1 364,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 14 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100030229
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 15" Black
Numer części: MICRM15 816537018117 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1445 PLN 34 1 445,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 15 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100030223
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 7" Black
Numer części: MICRM7 816537017998 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1093 PLN 38 1 093,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 7 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100030224
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 9.25" Black
Numer części: MICRM925 816537018063 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1127 PLN 68 1 127,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 9.25 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100030225
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 9.5" Black
Numer części: MICRM95 816537018070 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1127 PLN 29 1 127,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 9.5 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100041147
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 4.5 Black
Numer części: MICRM45 812102032359 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
901 PLN 19 901,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 4.5 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100041890
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 11.5" Black
Numer części: MICRM115 812102032564 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1233 PLN 43 1 233,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 11.5 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100041891
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 13.375" Black
Numer części: MICRM13375 812102032571 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1325 PLN 1 1 325,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Length: 13.375 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100041889
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 8" Black
Numer części: MICRM8 812102032366 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1112 PLN 0 1 112,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Black Length: 8 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100030226
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 10.5" Black
Numer części: MICRM105 816537018087 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1214 PLN 0 1 214,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Color: Black Length: 10.5 Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
100040788
MIDWEST INDUSTRIES, INC. Combat Handguard M-LOK Aluminum 17" Black
Numer części: MICRM17XRMB4 812102033219 Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
1831 PLN 0 1 831,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Color: Black Length: 17'' Make: AR-15 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
Z łatwością wyposaż swój handguard
Jednym z najnowszych projektów specjalnie zaprojektowanych dla popularnej platformy AR-15 jest Handguard Mid-Industries Combat M-LOK Rail. Ta unikalna, swobodna konstrukcja ma szereg opcji mocowania akcesoriów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie karabinu do jego unikalnych potrzeb. Każda szyna M-LOK na szynę Midwest Industries jest wykonana w całości z aluminium i ma siedem rzędów punktów mocowania kompatybilnych z M-LOK. Górna część osłony zapewnia ciągłą szynę Picatinny na optykę i inne akcesoria, a osłona oferuje nawet dwa osobne, szybko odłączane gniazda zawiesi o konstrukcji zapobiegającej rotacji. Kolor: czarny Może nie pasować do wszystkich konstrukcji górnego odbiornika kęsów Nie do użytku z karabinami pneumatycznymi z tłokiem gazowym W pełni swobodna konstrukcja Całkowicie wyprodukowany w USA, szyna bojowa Midwest Industries Combat M-LOK zawiera nakrętkę lufy poddaną obróbce cieplnej i instalację klucz.
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
279,00 zł * 253,00 zł - 279,00 zł*
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
701,00 zł * 544,00 zł - 701,00 zł*
Towar "na zamówienie specjalne z USA" Towar "na zamówienie specjalne z USA"
79,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
42,00 zł *
Wycofane ze sprzedaży Wycofane ze sprzedaży
235,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
265,00 zł *
Newsletter