Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

MAGPUL
AR-15 ACS STOCK COLLAPSIBLE MIL-SPEC

873750001005 100003527
Zamontowany zapas na magazyn M4 z funkcją przechowywania i zwiększonym komfortem
Regulowany magazynek Carbine / Storage (ACS) to drop-in zamiennik standardowego składanego magazynu USGI M4, który zapewnia operatorowi taktycznemu dodatkowe opcje przechowywania, bezpieczne, wygodne cheekweld i zaawansowaną dźwignię podwójnego ryglowania. Gładkie, opływowe kontury zewnętrzne zapobiegają zaczepianiu się o odzież, temblak lub roślinność i pomagają zapewnić szybkie wyjścia z pojazdów bez zaczepiania się o sprzęt. Wyjmowane schowki na baterie biegną na całej długości bardzo szerokiego grzebienia i mieszczą 2 baterie AA lub 3 CR-123, zapewniając jednocześnie szeroki, wyprofilowany obszar dla wyjątkowo solidnego, wygodnego cheekweld. Bezpiecznie uformowane gumowe nasadki zapobiegają przedostawaniu się wody i kurzu do przegród i są skierowane w stronę tyłu kolby, co ułatwia ich usunięcie; zewnętrzna czapka jest ukośna, aby zapobiec zaczepianiu się podczas broni na ramieniu. Pozytywnie blokująca klapa po prawej stronie kolby ujawnia pojemny schowek na dodatkowe baterie, zwinięty kabel czyszczący i inne materiały czyszczące, zatyczki do uszu, części zamienne lub inne małe przedmioty. System podwójnego ryglowania Magpul wykorzystuje dodatkową dźwignię krzywki, aby chronić dźwignię zwalniającą przed przypadkowym uruchomieniem, a jednocześnie pozwala regulować długość pociągnięcia, po prostu naciskając dźwignię zwalniającą. Szczelina uformowana w czubku zapewnia punkt mocowania zawiesia o szerokości 1¼ ". Zawiera również ten sam zdejmowany gumowy tyłek, który znajduje się w Magpul CTR i pośladkach UBR, aby pomóc w utrzymaniu kolby mocno osadzonej na ramieniu. Mil-Spec pasuje do 1,14" OD. buforuje probówki w produkowanych przez Colta M4 i podobnych mil-specowych rurach, które przyjmują zapasy składane cztero- i sześciopozycyjne.
SPECYFIKACJE: Wzmocniony formowany polimer, czarny, ciemna ziemia lub OD. Zielony. OAL 77⁄8 "(20 cm), 13,3 cm wysokości. 13,6 uncji (385 g) waga. Mil-Spec pasuje do militarnych rurek buforowych o średnicy 1,14 "O.D.
629 629 4 PLN
Nr produktu: 100003527
MAGPUL AR-15 ACS STOCK COLLAPSIBLE MIL-SPEC BLK
Numer części: MAG370BLK 873750001005 Regulowany magazynek Carbine / Storage (ACS) to drop-in zamiennik standardowego składanego magazynu USGI M4, który zapewnia operatorowi taktycznemu dodatkowe opcje przechowywania, bezpieczne, wygodne cheekweld i zaawansowaną dźwignię podwójnego ryglowania. Gładkie, opływowe kontury zewnętrzne zapobiegają zaczepianiu się o odzież, temblak lub roślinność i pomagają zapewnić szybkie wyjścia z pojazdów bez zaczepiania się o sprzęt. Wyjmowane schowki na baterie biegną na całej długości bardzo szerokiego grzebienia i mieszczą 2 baterie AA lub 3 CR-123, zapewniając jednocześnie szeroki, wyprofilowany obszar dla wyjątkowo solidnego, wygodnego cheekweld. Bezpiecznie uformowane gumowe nasadki zapobiegają przedostawaniu się wody i kurzu do przegród i są skierowane w stronę tyłu kolby, co ułatwia ich usunięcie; zewnętrzna czapka jest ukośna, aby zapobiec zaczepianiu się podczas broni na ramieniu. Pozytywnie blokująca klapa po prawej stronie kolby ujawnia pojemny schowek na dodatkowe baterie, zwinięty kabel czyszczący i inne materiały czyszczące, zatyczki do uszu, części zamienne lub inne małe przedmioty. System podwójnego ryglowania Magpul wykorzystuje dodatkową dźwignię krzywki, aby chronić dźwignię zwalniającą przed przypadkowym uruchomieniem, a jednocześnie pozwala regulować długość pociągnięcia, po prostu naciskając dźwignię zwalniającą. Szczelina uformowana w czubku zapewnia punkt mocowania zawiesia o szerokości 1¼ ". Zawiera również ten sam zdejmowany gumowy tyłek, który znajduje się w Magpul CTR i pośladkach UBR, aby pomóc w utrzymaniu kolby mocno osadzonej na ramieniu. Mil-Spec pasuje do 1,14" OD. buforuje probówki w produkowanych przez Colta M4 i podobnych mil-specowych rurach, które przyjmują zapasy składane cztero- i sześciopozycyjne.
629 PLN 17 629,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Color: Black Make: AR-15 Material: Polymer Model: AR-15 Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Black Materiał: Polymer Model: AR-15 Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec Wytwórca: AR-15 Waga dostawy: 0,522kg Wysokość: 74mm Szerokość: 140mm Długość: 218mm

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1Nr produktu: 100003529
MAGPUL AR-15 ACS STOCK COLLAPSIBLE MIL-SPEC FDE
Numer części: MAG370FDE 873750001012 Regulowany magazynek Carbine / Storage (ACS) to drop-in zamiennik standardowego składanego magazynu USGI M4, który zapewnia operatorowi taktycznemu dodatkowe opcje przechowywania, bezpieczne, wygodne cheekweld i zaawansowaną dźwignię podwójnego ryglowania. Gładkie, opływowe kontury zewnętrzne zapobiegają zaczepianiu się o odzież, temblak lub roślinność i pomagają zapewnić szybkie wyjścia z pojazdów bez zaczepiania się o sprzęt. Wyjmowane schowki na baterie biegną na całej długości bardzo szerokiego grzebienia i mieszczą 2 baterie AA lub 3 CR-123, zapewniając jednocześnie szeroki, wyprofilowany obszar dla wyjątkowo solidnego, wygodnego cheekweld. Bezpiecznie uformowane gumowe nasadki zapobiegają przedostawaniu się wody i kurzu do przegród i są skierowane w stronę tyłu kolby, co ułatwia ich usunięcie; zewnętrzna czapka jest ukośna, aby zapobiec zaczepianiu się podczas broni na ramieniu. Pozytywnie blokująca klapa po prawej stronie kolby ujawnia pojemny schowek na dodatkowe baterie, zwinięty kabel czyszczący i inne materiały czyszczące, zatyczki do uszu, części zamienne lub inne małe przedmioty. System podwójnego ryglowania Magpul wykorzystuje dodatkową dźwignię krzywki, aby chronić dźwignię zwalniającą przed przypadkowym uruchomieniem, a jednocześnie pozwala regulować długość pociągnięcia, po prostu naciskając dźwignię zwalniającą. Szczelina uformowana w czubku zapewnia punkt mocowania zawiesia o szerokości 1¼ ". Zawiera również ten sam zdejmowany gumowy tyłek, który znajduje się w Magpul CTR i pośladkach UBR, aby pomóc w utrzymaniu kolby mocno osadzonej na ramieniu. Mil-Spec pasuje do 1,14" OD. buforuje probówki w produkowanych przez Colta M4 i podobnych mil-specowych rurach, które przyjmują zapasy składane cztero- i sześciopozycyjne.
629 PLN 31 629,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Color: Dark Earth Make: AR-15 Material: Polymer Model: AR-15 Style: Collapsible Type: Mil-Spec
Nr produktu: 100003784
MAGPUL AR-15 ACS STOCK COLLAPSIBLE MIL-SPEC ODG
Numer części: MAG370ODG 873750001029 Regulowany magazynek Carbine / Storage (ACS) to drop-in zamiennik standardowego składanego magazynu USGI M4, który zapewnia operatorowi taktycznemu dodatkowe opcje przechowywania, bezpieczne, wygodne cheekweld i zaawansowaną dźwignię podwójnego ryglowania. Gładkie, opływowe kontury zewnętrzne zapobiegają zaczepianiu się o odzież, temblak lub roślinność i pomagają zapewnić szybkie wyjścia z pojazdów bez zaczepiania się o sprzęt. Wyjmowane schowki na baterie biegną na całej długości bardzo szerokiego grzebienia i mieszczą 2 baterie AA lub 3 CR-123, zapewniając jednocześnie szeroki, wyprofilowany obszar dla wyjątkowo solidnego, wygodnego cheekweld. Bezpiecznie uformowane gumowe nasadki zapobiegają przedostawaniu się wody i kurzu do przegród i są skierowane w stronę tyłu kolby, co ułatwia ich usunięcie; zewnętrzna czapka jest ukośna, aby zapobiec zaczepianiu się podczas broni na ramieniu. Pozytywnie blokująca klapa po prawej stronie kolby ujawnia pojemny schowek na dodatkowe baterie, zwinięty kabel czyszczący i inne materiały czyszczące, zatyczki do uszu, części zamienne lub inne małe przedmioty. System podwójnego ryglowania Magpul wykorzystuje dodatkową dźwignię krzywki, aby chronić dźwignię zwalniającą przed przypadkowym uruchomieniem, a jednocześnie pozwala regulować długość pociągnięcia, po prostu naciskając dźwignię zwalniającą. Szczelina uformowana w czubku zapewnia punkt mocowania zawiesia o szerokości 1¼ ". Zawiera również ten sam zdejmowany gumowy tyłek, który znajduje się w Magpul CTR i pośladkach UBR, aby pomóc w utrzymaniu kolby mocno osadzonej na ramieniu. Mil-Spec pasuje do 1,14" OD. buforuje probówki w produkowanych przez Colta M4 i podobnych mil-specowych rurach, które przyjmują zapasy składane cztero- i sześciopozycyjne.
629 PLN 10 629,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Color: O.D. Green Make: AR-15 Material: Polymer Model: AR-15 Style: Collapsible Type: Mil-Spec
Nr produktu: 100014422
MAGPUL AR-15 ACS STOCK COLLAPSIBLE MIL-SPEC GRAY
Numer części: MAG370GRY 873750008950 Regulowany magazynek Carbine / Storage (ACS) to drop-in zamiennik standardowego składanego magazynu USGI M4, który zapewnia operatorowi taktycznemu dodatkowe opcje przechowywania, bezpieczne, wygodne cheekweld i zaawansowaną dźwignię podwójnego ryglowania. Gładkie, opływowe kontury zewnętrzne zapobiegają zaczepianiu się o odzież, temblak lub roślinność i pomagają zapewnić szybkie wyjścia z pojazdów bez zaczepiania się o sprzęt. Wyjmowane schowki na baterie biegną na całej długości bardzo szerokiego grzebienia i mieszczą 2 baterie AA lub 3 CR-123, zapewniając jednocześnie szeroki, wyprofilowany obszar dla wyjątkowo solidnego, wygodnego cheekweld. Bezpiecznie uformowane gumowe nasadki zapobiegają przedostawaniu się wody i kurzu do przegród i są skierowane w stronę tyłu kolby, co ułatwia ich usunięcie; zewnętrzna czapka jest ukośna, aby zapobiec zaczepianiu się podczas broni na ramieniu. Pozytywnie blokująca klapa po prawej stronie kolby ujawnia pojemny schowek na dodatkowe baterie, zwinięty kabel czyszczący i inne materiały czyszczące, zatyczki do uszu, części zamienne lub inne małe przedmioty. System podwójnego ryglowania Magpul wykorzystuje dodatkową dźwignię krzywki, aby chronić dźwignię zwalniającą przed przypadkowym uruchomieniem, a jednocześnie pozwala regulować długość pociągnięcia, po prostu naciskając dźwignię zwalniającą. Szczelina uformowana w czubku zapewnia punkt mocowania zawiesia o szerokości 1¼ ". Zawiera również ten sam zdejmowany gumowy tyłek, który znajduje się w Magpul CTR i pośladkach UBR, aby pomóc w utrzymaniu kolby mocno osadzonej na ramieniu. Mil-Spec pasuje do 1,14" OD. buforuje probówki w produkowanych przez Colta M4 i podobnych mil-specowych rurach, które przyjmują zapasy składane cztero- i sześciopozycyjne.
629 PLN 22 629,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Color: Gray Make: AR-15 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
Zamontowany zapas na magazyn M4 z funkcją przechowywania i zwiększonym komfortem
Regulowany magazynek Carbine / Storage (ACS) to drop-in zamiennik standardowego składanego magazynu USGI M4, który zapewnia operatorowi taktycznemu dodatkowe opcje przechowywania, bezpieczne, wygodne cheekweld i zaawansowaną dźwignię podwójnego ryglowania. Gładkie, opływowe kontury zewnętrzne zapobiegają zaczepianiu się o odzież, temblak lub roślinność i pomagają zapewnić szybkie wyjścia z pojazdów bez zaczepiania się o sprzęt. Wyjmowane schowki na baterie biegną na całej długości bardzo szerokiego grzebienia i mieszczą 2 baterie AA lub 3 CR-123, zapewniając jednocześnie szeroki, wyprofilowany obszar dla wyjątkowo solidnego, wygodnego cheekweld. Bezpiecznie uformowane gumowe nasadki zapobiegają przedostawaniu się wody i kurzu do przegród i są skierowane w stronę tyłu kolby, co ułatwia ich usunięcie; zewnętrzna czapka jest ukośna, aby zapobiec zaczepianiu się podczas broni na ramieniu. Pozytywnie blokująca klapa po prawej stronie kolby ujawnia pojemny schowek na dodatkowe baterie, zwinięty kabel czyszczący i inne materiały czyszczące, zatyczki do uszu, części zamienne lub inne małe przedmioty. System podwójnego ryglowania Magpul wykorzystuje dodatkową dźwignię krzywki, aby chronić dźwignię zwalniającą przed przypadkowym uruchomieniem, a jednocześnie pozwala regulować długość pociągnięcia, po prostu naciskając dźwignię zwalniającą. Szczelina uformowana w czubku zapewnia punkt mocowania zawiesia o szerokości 1¼ ". Zawiera również ten sam zdejmowany gumowy tyłek, który znajduje się w Magpul CTR i pośladkach UBR, aby pomóc w utrzymaniu kolby mocno osadzonej na ramieniu. Mil-Spec pasuje do 1,14" OD. buforuje probówki w produkowanych przez Colta M4 i podobnych mil-specowych rurach, które przyjmują zapasy składane cztero- i sześciopozycyjne.
SPECYFIKACJE: Wzmocniony formowany polimer, czarny, ciemna ziemia lub OD. Zielony. OAL 77⁄8 "(20 cm), 13,3 cm wysokości. 13,6 uncji (385 g) waga. Mil-Spec pasuje do militarnych rurek buforowych o średnicy 1,14 "O.D.
Zamówione ponownie Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
989,00 zł * 929,00 zł - 989,00 zł*
W magazynie Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
1 299,00 zł *
Newsletter