Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS AR-15 A1 EJECTION PORT COVER ASSEMBLY


BROWNELLS AR-15 A1 EJECTION PORT COVER ASSEMBLY

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Nasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Więcej...

Nr produktu: 078000467 078000467
Nasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Po wewnętrznej stronie sześciokątna obudowa we wczesnym stylu zachowuje zaczep i sprężynę, a nie prostszą, łatwiejszą do wykonania cylindryczną obudowę pokrywy A2. Oprócz tych fizycznych szczegółów, osłona portu wyrzutnika Brownells A1 działa i instaluje się tak samo jak osłony współczesnych karabinów. Wykonany jest z wytłoczonej stali (nie plastiku - oczywiście!), Z klasycznym matowym, ciemnoszarym wykończeniem Parkerized, które dobrze pasuje do naszych odbiorników karabinów retro. Odpowiedni styl dla karabinów M16A1 i wcześniejszych, które powinny mieć osłonę portu Stal z trwałym wykończeniem Parkerized Prawidłowo sprecyzowana, mniejsza, prostokątna podkładka na palec UWAGA: Zawleczka, klipsy C i sprężyna NIE są dołączone Jeśli dołożyłeś starań, aby zbudować ładny wczesny karabin retro AR-15 / M16 z części Brownells, po co skracać rogi detali? Osłona portu wyrzutu A1 zapewnia końcowy akcent historycznej dokładności.
170 170 1 PLN
New
078000467
BROWNELLS AR-15 A1 EJECTION PORT COVER ASSEMBLY Nasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Po wewnętrznej stronie sześciokątna obudowa we wczesnym stylu zachowuje zaczep i sprężynę, a nie prostszą, łatwiejszą do wykonania cylindryczną obudowę pokrywy A2. Oprócz tych fizycznych szczegółów, osłona portu wyrzutnika Brownells A1 działa i instaluje się tak samo jak osłony współczesnych karabinów. Wykonany jest z wytłoczonej stali (nie plastiku - oczywiście!), Z klasycznym matowym, ciemnoszarym wykończeniem Parkerized, które dobrze pasuje do naszych odbiorników karabinów retro. Odpowiedni styl dla karabinów M16A1 i wcześniejszych, które powinny mieć osłonę portu Stal z trwałym wykończeniem Parkerized Prawidłowo sprecyzowana, mniejsza, prostokątna podkładka na palec UWAGA: Zawleczka, klipsy C i sprężyna NIE są dołączone Jeśli dołożyłeś starań, aby zbudować ładny wczesny karabin retro AR-15 / M16 z części Brownells, po co skracać rogi detali? Osłona portu wyrzutu A1 zapewnia końcowy akcent historycznej dokładności.
170 PLN 30 170,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Make: AR-15

Cechy

Wytwórca: AR-15 Waga dostawy: 0,014kg Wysokość: 6mm Szerokość: 25mm Długość: 83mm

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.xNasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Po wewnętrznej stronie sześciokątna obudowa we wczesnym stylu zachowuje zaczep i sprężynę, a nie prostszą, łatwiejszą do wykonania cylindryczną obudowę pokrywy A2. Oprócz tych fizycznych szczegółów, osłona portu wyrzutnika Brownells A1 działa i instaluje się tak samo jak osłony współczesnych karabinów. Wykonany jest z wytłoczonej stali (nie plastiku - oczywiście!), Z klasycznym matowym, ciemnoszarym wykończeniem Parkerized, które dobrze pasuje do naszych odbiorników karabinów retro. Odpowiedni styl dla karabinów M16A1 i wcześniejszych, które powinny mieć osłonę portu Stal z trwałym wykończeniem Parkerized Prawidłowo sprecyzowana, mniejsza, prostokątna podkładka na palec UWAGA: Zawleczka, klipsy C i sprężyna NIE są dołączone Jeśli dołożyłeś starań, aby zbudować ładny wczesny karabin retro AR-15 / M16 z części Brownells, po co skracać rogi detali? Osłona portu wyrzutu A1 zapewnia końcowy akcent historycznej dokładności.
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
109,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
585,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
218,00 zł *
Newsletter