Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS AR-15 A1 EJECTION PORT COVER ASSEMBLY


BROWNELLS AR-15 A1 Ejection Port Cover Assembly

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Nasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Więcej...

Nr produktu: 078000467 078000467
Nasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Po wewnętrznej stronie sześciokątna obudowa we wczesnym stylu zachowuje zaczep i sprężynę, a nie prostszą, łatwiejszą do wykonania cylindryczną obudowę pokrywy A2. Oprócz tych fizycznych szczegółów, osłona portu wyrzutnika Brownells A1 działa i instaluje się tak samo jak osłony współczesnych karabinów. Wykonany jest z wytłoczonej stali (nie plastiku - oczywiście!), Z klasycznym matowym, ciemnoszarym wykończeniem Parkerized, które dobrze pasuje do naszych odbiorników karabinów retro. Odpowiedni styl dla karabinów M16A1 i wcześniejszych, które powinny mieć osłonę portu Stal z trwałym wykończeniem Parkerized Prawidłowo sprecyzowana, mniejsza, prostokątna podkładka na palec UWAGA: Zawleczka, klipsy C i sprężyna NIE są dołączone Jeśli dołożyłeś starań, aby zbudować ładny wczesny karabin retro AR-15 / M16 z części Brownells, po co skracać rogi detali? Osłona portu wyrzutu A1 zapewnia końcowy akcent historycznej dokładności.
110 110 1 PLN
Sale
078000467
BROWNELLS AR-15 A1 Ejection Port Cover Assembly Nasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Po wewnętrznej stronie sześciokątna obudowa we wczesnym stylu zachowuje zaczep i sprężynę, a nie prostszą, łatwiejszą do wykonania cylindryczną obudowę pokrywy A2. Oprócz tych fizycznych szczegółów, osłona portu wyrzutnika Brownells A1 działa i instaluje się tak samo jak osłony współczesnych karabinów. Wykonany jest z wytłoczonej stali (nie plastiku - oczywiście!), Z klasycznym matowym, ciemnoszarym wykończeniem Parkerized, które dobrze pasuje do naszych odbiorników karabinów retro. Odpowiedni styl dla karabinów M16A1 i wcześniejszych, które powinny mieć osłonę portu Stal z trwałym wykończeniem Parkerized Prawidłowo sprecyzowana, mniejsza, prostokątna podkładka na palec UWAGA: Zawleczka, klipsy C i sprężyna NIE są dołączone Jeśli dołożyłeś starań, aby zbudować ładny wczesny karabin retro AR-15 / M16 z części Brownells, po co skracać rogi detali? Osłona portu wyrzutu A1 zapewnia końcowy akcent historycznej dokładności.
97 PLN 57 97,00 zł * 110,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Make: AR-15

Cechy

Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.xNasza osłona portu wyrzutnika Brownells A1 to dokładnie odwzorowana replika osłony używanej w karabinach M16A1 i wcześniejszych - w zasadzie działach z epoki wietnamskiej. W przeciwieństwie do obecnie używanej standardowej pokrywy A2, A1 ma mniejszą prostokątną podkładkę na palce z wyraźnymi krawędziami 90 stopni. Po wewnętrznej stronie sześciokątna obudowa we wczesnym stylu zachowuje zaczep i sprężynę, a nie prostszą, łatwiejszą do wykonania cylindryczną obudowę pokrywy A2. Oprócz tych fizycznych szczegółów, osłona portu wyrzutnika Brownells A1 działa i instaluje się tak samo jak osłony współczesnych karabinów. Wykonany jest z wytłoczonej stali (nie plastiku - oczywiście!), Z klasycznym matowym, ciemnoszarym wykończeniem Parkerized, które dobrze pasuje do naszych odbiorników karabinów retro. Odpowiedni styl dla karabinów M16A1 i wcześniejszych, które powinny mieć osłonę portu Stal z trwałym wykończeniem Parkerized Prawidłowo sprecyzowana, mniejsza, prostokątna podkładka na palec UWAGA: Zawleczka, klipsy C i sprężyna NIE są dołączone Jeśli dołożyłeś starań, aby zbudować ładny wczesny karabin retro AR-15 / M16 z części Brownells, po co skracać rogi detali? Osłona portu wyrzutu A1 zapewnia końcowy akcent historycznej dokładności.
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
64,00 zł *
Poprzednia cena 72,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
429,00 zł *
Poprzednia cena 487,00 zł
chwilowo niedostępny w magazynie USA chwilowo niedostępny w magazynie USA
125,00 zł *
Poprzednia cena 141,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
162,00 zł *
Poprzednia cena 185,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
29,00 zł *
Poprzednia cena 32,00 zł
Newsletter