Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

MAGPUL AK-47 ZHUKOV STOCK SET M-LOK POLYMER


MAGPUL ZHUKOV STOCK SET M-LOK BLACK

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Zaktualizuj swój Kałasznikow za pomocą tych zestawów Magpul, które zawierają kolbę AK-47/74 Zhukov i chwyt przedni wraz z uchwytem Magpul MOE AK +. Kolba Magpul Zhukov-S to bezkompromisowa składana kolba do nowoczesnej AK. Więcej...

Nr produktu: 100017897 100017897
Zaktualizuj swój Kałasznikow za pomocą tych zestawów Magpul, które zawierają kolbę AK-47/74 Zhukov i chwyt przedni wraz z uchwytem Magpul MOE AK +. Kolba Magpul Zhukov-S to bezkompromisowa składana kolba do nowoczesnej AK. Kolba Zhukov-S odrzuca tradycyjne niedociągnięcia kolby AK i oferuje składaną kolbę składaną z uchwytami QD, modułowymi podciągami policzkowymi (sprzedawanymi osobno) i amortyzującą gumową podkładką dla doskonałej przyczepności. Żukow ma składanie z prawej strony w celu zapewnienia zgodności z optyką montowaną z boku. Trwały polimer formowany wtryskowo Zhukov-S, zaprojektowany tak, aby pasował do większości popularnych odbiorników AK bez modyfikacji poprzez unikalny blok klinowy, na nowo definiuje interfejs człowieka z platformą AK. Osłona dłoni Magpul Zhukov jest w pełni wyposażonym przedramieniem AK dla nowoczesnej AK. Osłona dłoni Zhukov odsuwa na bok tradycyjne niedociągnięcia AK i oferuje rozszerzoną opcję nowoczesnych technik strzelania, aluminiową obudowę zapewniającą wytrzymałość i rozpraszanie ciepła, wygodną formowaną wtryskowo obudowę dla doskonałej ergonomii oraz gniazda M-LOK dla optymalnego mocowania akcesoriów. Osłona dłoni Zhukov, kompatybilna z szyną rurową Ultimak do montażu optyki, na nowo definiuje funkcjonalność nowoczesnej platformy AK. Instalacja wymaga zdjęcia uchwytu osłony dłoni. MOE AK + jest ulepszoną wersją chwytów pistoletowych typu AK i jest kompatybilny ze wzmocnionymi i niewzmocnionymi odbiornikami. Zaprojektowany w celu poprawy ergonomii i kontroli broni, MOE pożycza gumowaną powierzchnię popularnego uchwytu MOE + AR-15 / M4, aby zapewnić pozytywne i wygodne trzymanie broni. Jest kompatybilny z rdzeniami Magpul Grip w celu dostosowania pamięci. Należy pamiętać, że zestaw Plum zawiera czarną wersję uchwytu MOE AK +.
1385 1385 3 PLN
100017897
MAGPUL ZHUKOV STOCK SET M-LOK BLACK Zaktualizuj swój Kałasznikow za pomocą tych zestawów Magpul, które zawierają kolbę AK-47/74 Zhukov i chwyt przedni wraz z uchwytem Magpul MOE AK +. Kolba Magpul Zhukov-S to bezkompromisowa składana kolba do nowoczesnej AK. Kolba Zhukov-S odrzuca tradycyjne niedociągnięcia kolby AK i oferuje składaną kolbę składaną z uchwytami QD, modułowymi podciągami policzkowymi (sprzedawanymi osobno) i amortyzującą gumową podkładką dla doskonałej przyczepności. Żukow ma składanie z prawej strony w celu zapewnienia zgodności z optyką montowaną z boku. Trwały polimer formowany wtryskowo Zhukov-S, zaprojektowany tak, aby pasował do większości popularnych odbiorników AK bez modyfikacji poprzez unikalny blok klinowy, na nowo definiuje interfejs człowieka z platformą AK. Osłona dłoni Magpul Zhukov jest w pełni wyposażonym przedramieniem AK dla nowoczesnej AK. Osłona dłoni Zhukov odsuwa na bok tradycyjne niedociągnięcia AK i oferuje rozszerzoną opcję nowoczesnych technik strzelania, aluminiową obudowę zapewniającą wytrzymałość i rozpraszanie ciepła, wygodną formowaną wtryskowo obudowę dla doskonałej ergonomii oraz gniazda M-LOK dla optymalnego mocowania akcesoriów. Osłona dłoni Zhukov, kompatybilna z szyną rurową Ultimak do montażu optyki, na nowo definiuje funkcjonalność nowoczesnej platformy AK. Instalacja wymaga zdjęcia uchwytu osłony dłoni. MOE AK + jest ulepszoną wersją chwytów pistoletowych typu AK i jest kompatybilny ze wzmocnionymi i niewzmocnionymi odbiornikami. Zaprojektowany w celu poprawy ergonomii i kontroli broni, MOE pożycza gumowaną powierzchnię popularnego uchwytu MOE + AR-15 / M4, aby zapewnić pozytywne i wygodne trzymanie broni. Jest kompatybilny z rdzeniami Magpul Grip w celu dostosowania pamięci. Należy pamiętać, że zestaw Plum zawiera czarną wersję uchwytu MOE AK +.
1385 PLN 0 1 385,00 zł *
chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Black Make: AK-47, AK-74 Material: Polymer Style: M-LOK

Cechy

Kolor: Black Materiał: Polymer Styl: M-LOK Wytwórca: AK-47,AK-74

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1100017898
MAGPUL ZHUKOV STOCK SET M-LOK FLAT DARK EARTH Zaktualizuj swój Kałasznikow za pomocą tych zestawów Magpul, które zawierają kolbę AK-47/74 Zhukov i chwyt przedni wraz z uchwytem Magpul MOE AK +. Kolba Magpul Zhukov-S to bezkompromisowa składana kolba do nowoczesnej AK. Kolba Zhukov-S odrzuca tradycyjne niedociągnięcia kolby AK i oferuje składaną kolbę składaną z uchwytami QD, modułowymi podciągami policzkowymi (sprzedawanymi osobno) i amortyzującą gumową podkładką dla doskonałej przyczepności. Żukow ma składanie z prawej strony w celu zapewnienia zgodności z optyką montowaną z boku. Trwały polimer formowany wtryskowo Zhukov-S, zaprojektowany tak, aby pasował do większości popularnych odbiorników AK bez modyfikacji poprzez unikalny blok klinowy, na nowo definiuje interfejs człowieka z platformą AK. Osłona dłoni Magpul Zhukov jest w pełni wyposażonym przedramieniem AK dla nowoczesnej AK. Osłona dłoni Zhukov odsuwa na bok tradycyjne niedociągnięcia AK i oferuje rozszerzoną opcję nowoczesnych technik strzelania, aluminiową obudowę zapewniającą wytrzymałość i rozpraszanie ciepła, wygodną formowaną wtryskowo obudowę dla doskonałej ergonomii oraz gniazda M-LOK dla optymalnego mocowania akcesoriów. Osłona dłoni Zhukov, kompatybilna z szyną rurową Ultimak do montażu optyki, na nowo definiuje funkcjonalność nowoczesnej platformy AK. Instalacja wymaga zdjęcia uchwytu osłony dłoni. MOE AK + jest ulepszoną wersją chwytów pistoletowych typu AK i jest kompatybilny ze wzmocnionymi i niewzmocnionymi odbiornikami. Zaprojektowany w celu poprawy ergonomii i kontroli broni, MOE pożycza gumowaną powierzchnię popularnego uchwytu MOE + AR-15 / M4, aby zapewnić pozytywne i wygodne trzymanie broni. Jest kompatybilny z rdzeniami Magpul Grip w celu dostosowania pamięci. Należy pamiętać, że zestaw Plum zawiera czarną wersję uchwytu MOE AK +.
1385 PLN 9 1 385,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Color: Flat Dark Earth Make: AK-47, AK-74 Material: Polymer Style: M-LOK
100017901
MAGPUL ZHUKOV STOCK SET M-LOK PLUM Zaktualizuj swój Kałasznikow za pomocą tych zestawów Magpul, które zawierają kolbę AK-47/74 Zhukov i chwyt przedni wraz z uchwytem Magpul MOE AK +. Kolba Magpul Zhukov-S to bezkompromisowa składana kolba do nowoczesnej AK. Kolba Zhukov-S odrzuca tradycyjne niedociągnięcia kolby AK i oferuje składaną kolbę składaną z uchwytami QD, modułowymi podciągami policzkowymi (sprzedawanymi osobno) i amortyzującą gumową podkładką dla doskonałej przyczepności. Żukow ma składanie z prawej strony w celu zapewnienia zgodności z optyką montowaną z boku. Trwały polimer formowany wtryskowo Zhukov-S, zaprojektowany tak, aby pasował do większości popularnych odbiorników AK bez modyfikacji poprzez unikalny blok klinowy, na nowo definiuje interfejs człowieka z platformą AK. Osłona dłoni Magpul Zhukov jest w pełni wyposażonym przedramieniem AK dla nowoczesnej AK. Osłona dłoni Zhukov odsuwa na bok tradycyjne niedociągnięcia AK i oferuje rozszerzoną opcję nowoczesnych technik strzelania, aluminiową obudowę zapewniającą wytrzymałość i rozpraszanie ciepła, wygodną formowaną wtryskowo obudowę dla doskonałej ergonomii oraz gniazda M-LOK dla optymalnego mocowania akcesoriów. Osłona dłoni Zhukov, kompatybilna z szyną rurową Ultimak do montażu optyki, na nowo definiuje funkcjonalność nowoczesnej platformy AK. Instalacja wymaga zdjęcia uchwytu osłony dłoni. MOE AK + jest ulepszoną wersją chwytów pistoletowych typu AK i jest kompatybilny ze wzmocnionymi i niewzmocnionymi odbiornikami. Zaprojektowany w celu poprawy ergonomii i kontroli broni, MOE pożycza gumowaną powierzchnię popularnego uchwytu MOE + AR-15 / M4, aby zapewnić pozytywne i wygodne trzymanie broni. Jest kompatybilny z rdzeniami Magpul Grip w celu dostosowania pamięci. Należy pamiętać, że zestaw Plum zawiera czarną wersję uchwytu MOE AK +.
1385 PLN 8 1 385,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Color: Plum Make: AK-47, AK-74 Material: Polymer Style: M-LOK
Zaktualizuj swój Kałasznikow za pomocą tych zestawów Magpul, które zawierają kolbę AK-47/74 Zhukov i chwyt przedni wraz z uchwytem Magpul MOE AK +. Kolba Magpul Zhukov-S to bezkompromisowa składana kolba do nowoczesnej AK. Kolba Zhukov-S odrzuca tradycyjne niedociągnięcia kolby AK i oferuje składaną kolbę składaną z uchwytami QD, modułowymi podciągami policzkowymi (sprzedawanymi osobno) i amortyzującą gumową podkładką dla doskonałej przyczepności. Żukow ma składanie z prawej strony w celu zapewnienia zgodności z optyką montowaną z boku. Trwały polimer formowany wtryskowo Zhukov-S, zaprojektowany tak, aby pasował do większości popularnych odbiorników AK bez modyfikacji poprzez unikalny blok klinowy, na nowo definiuje interfejs człowieka z platformą AK. Osłona dłoni Magpul Zhukov jest w pełni wyposażonym przedramieniem AK dla nowoczesnej AK. Osłona dłoni Zhukov odsuwa na bok tradycyjne niedociągnięcia AK i oferuje rozszerzoną opcję nowoczesnych technik strzelania, aluminiową obudowę zapewniającą wytrzymałość i rozpraszanie ciepła, wygodną formowaną wtryskowo obudowę dla doskonałej ergonomii oraz gniazda M-LOK dla optymalnego mocowania akcesoriów. Osłona dłoni Zhukov, kompatybilna z szyną rurową Ultimak do montażu optyki, na nowo definiuje funkcjonalność nowoczesnej platformy AK. Instalacja wymaga zdjęcia uchwytu osłony dłoni. MOE AK + jest ulepszoną wersją chwytów pistoletowych typu AK i jest kompatybilny ze wzmocnionymi i niewzmocnionymi odbiornikami. Zaprojektowany w celu poprawy ergonomii i kontroli broni, MOE pożycza gumowaną powierzchnię popularnego uchwytu MOE + AR-15 / M4, aby zapewnić pozytywne i wygodne trzymanie broni. Jest kompatybilny z rdzeniami Magpul Grip w celu dostosowania pamięci. Należy pamiętać, że zestaw Plum zawiera czarną wersję uchwytu MOE AK +.
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 155,00 zł *
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny w magazynie USA
1 512,00 zł * 1 050,00 zł - 1 512,00 zł*
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
190,00 zł * 190,00 zł - 209,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
2 145,00 zł * 1 829,00 zł - 2 282,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
638,00 zł * 638,00 zł - 651,00 zł*
Newsletter