Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

B5 SYSTEMS 308 COLLAPSIBLE PRECISION STOCKS


B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 Coyote Brown

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. Więcej...

Nr produktu: 100036225 814927022553 100036225
Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1435 1656 8 PLN
100036225
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 Coyote Brown
Numer części: CPS1402 814927022553 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1435 PLN 6 1 435,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Coyote Brown Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Coyote Brown Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec Wytwórca: AR .308

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.100036223
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 Black
Numer części: CPS1400 814927022539 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1435 PLN 15 1 435,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
100036224
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 FDE
Numer części: CPS1401 814927022546 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Flat Dark Earth Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
100036226
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 Foliage Green
Numer części: CPS1403 814927022560 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Foilage Green Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
100036229
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 MutiCam
Numer części: CPS1406 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1656 PLN 0 1 656,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Multi-Cam Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
100036227
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 Olive Drab
Numer części: CPS1404 814927022577 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Olive Drab Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
100036228
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 Wolf Grey
Numer części: CPS1405 814927022584 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Wolf Grey Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
100036230
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 308 Woodland
Numer części: CPS1407 Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
1656 PLN 0 1 656,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Woodland Make: AR .308 Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec
Kolba precyzyjna do karabinów platformowych AR firmy B5 Systems na nowo definiuje, czym naprawdę jest kolba precyzyjna. Zaprojektowana, aby umożliwić beznarzędziową, precyzyjną regulację zarówno długości naciągu, jak i wysokości policzka, kolba precyzyjna B5 Systems jest wyjątkowa, ponieważ montuje się ją do karabinu lub przedłużki odbiornika A5, aby zapewnić większą regulację długości naciągu, której nie zapewniają inne kolby. I nie tylko możesz szybko dostosować długość pociągnięcia za pomocą niskoprofilowego, pozbawionego zaczepów zatrzasku, ale kiedy już ustawisz go tam, gdzie go potrzebujesz, zatrzask można zablokować, aby upewnić się, że jest ustawiony dokładnie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz. Kolejną unikalną cechą kolby precyzyjnej jest to, że kolba precyzyjna B5 Systems jest kompatybilna z adapterem kolby składanej Law Tactical, gdy potrzebujesz kompaktowych lub ukrytych opcji transportu. Przedni „nos” kolby precyzyjnej jest skośny i skrócony, aby umożliwić użycie zawiesia jednopunktowego, gdy kolba jest złożona. Dostępne są liczne opcje montażu zawiesia, z lewymi i prawymi stalowymi miseczkami QD o ograniczonej rotacji, a także dwoma stałymi mocowaniami zawiesia. Pod spodem znajdują się sekcje mocujące M-LOK do montażu monopodów lub innych elementów. Kolba precyzyjna B5 Systems będzie dostępna w dwóch modelach, z których jeden został zaprojektowany specjalnie dla AR-15, a drugi dla AR w rozmiarze 7,62 lub 6,5 cm. Różnica między nimi polega na długości części policzkowej w każdym modelu, co pozwala na poprawne pełne wykorzystanie rączki przeładowania przez platformę przy uniesionej części policzkowej.
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny w magazynie USA
1 435,00 zł * 1 435,00 zł - 1 656,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
42,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
786,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
147,00 zł *
Zamówienie na żądanie Towar "na zamówienie specjalne z USA"
894,00 zł * 877,00 zł - 894,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
1 095,00 zł * 904,00 zł - 1 836,00 zł*
Newsletter