Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
812872024851 452000257
Mil-spec nigdy nie umiera, ale jego świetność już dawno minęła. Jeśli chodzi o AR, im mniejsza część, tym mniej ludzi o niej myśli. Ale to nie znaczy, że nie ma miejsca na ulepszenia prawie wszędzie, gdzie spojrzysz. Zarówno w projektowaniu, jak i produkcji zawsze można osiągnąć korzyści. JP Enhanced Cam Pin zachowuje każdy krytyczny wymiar Mil-spec części, ale poprawia zarówno projekt, jak i wykończenie. Rezultatem jest płynniejszy system operacyjny i mniejsze ogólne zużycie komponentów. Oprócz uzyskania naszego wykończenia QPQ o niskim współczynniku tarcia, nasze ulepszone kołki krzywkowe są również obrabiane maszynowo jako grubsze niż zwykłe niewymiarowe standardowe kołki. Niewymiarowy sworzeń wpada bezpośrednio do środka, ale pozwala na spadek relacji między śrubą, nośnikiem śruby i sworzniem krzywkowym. Luzy w tych częściach obciążają otwór sworznia krzywki w śrubie podczas jazdy na rowerze, dlatego pękanie śruby jest tak powszechne w tym momencie. Zużywa się również szybciej, gdy element nośny wbija się w materiał w punktach łożyskowania. Mocniejszy sworzeń z powłoką o niskim współczynniku tarcia radykalnie ogranicza to zużycie.
144 144 1 PLN
Nr produktu: 452000257
J P ENTERPRISES .223 ENHANCED CAM PIN
Numer części: JPCP223 812872024851 Mil-spec nigdy nie umiera, ale jego świetność już dawno minęła. Jeśli chodzi o AR, im mniejsza część, tym mniej ludzi o niej myśli. Ale to nie znaczy, że nie ma miejsca na ulepszenia prawie wszędzie, gdzie spojrzysz. Zarówno w projektowaniu, jak i produkcji zawsze można osiągnąć korzyści. JP Enhanced Cam Pin zachowuje każdy krytyczny wymiar Mil-spec części, ale poprawia zarówno projekt, jak i wykończenie. Rezultatem jest płynniejszy system operacyjny i mniejsze ogólne zużycie komponentów. Oprócz uzyskania naszego wykończenia QPQ o niskim współczynniku tarcia, nasze ulepszone kołki krzywkowe są również obrabiane maszynowo jako grubsze niż zwykłe niewymiarowe standardowe kołki. Niewymiarowy sworzeń wpada bezpośrednio do środka, ale pozwala na spadek relacji między śrubą, nośnikiem śruby i sworzniem krzywkowym. Luzy w tych częściach obciążają otwór sworznia krzywki w śrubie podczas jazdy na rowerze, dlatego pękanie śruby jest tak powszechne w tym momencie. Zużywa się również szybciej, gdy element nośny wbija się w materiał w punktach łożyskowania. Mocniejszy sworzeń z powłoką o niskim współczynniku tarcia radykalnie ogranicza to zużycie.
144 PLN 42 144,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych

Cechy

Waga dostawy: 0,045kg Wysokość: 3mm Szerokość: 102mm Długość: 171mm

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.xMil-spec nigdy nie umiera, ale jego świetność już dawno minęła. Jeśli chodzi o AR, im mniejsza część, tym mniej ludzi o niej myśli. Ale to nie znaczy, że nie ma miejsca na ulepszenia prawie wszędzie, gdzie spojrzysz. Zarówno w projektowaniu, jak i produkcji zawsze można osiągnąć korzyści. JP Enhanced Cam Pin zachowuje każdy krytyczny wymiar Mil-spec części, ale poprawia zarówno projekt, jak i wykończenie. Rezultatem jest płynniejszy system operacyjny i mniejsze ogólne zużycie komponentów. Oprócz uzyskania naszego wykończenia QPQ o niskim współczynniku tarcia, nasze ulepszone kołki krzywkowe są również obrabiane maszynowo jako grubsze niż zwykłe niewymiarowe standardowe kołki. Niewymiarowy sworzeń wpada bezpośrednio do środka, ale pozwala na spadek relacji między śrubą, nośnikiem śruby i sworzniem krzywkowym. Luzy w tych częściach obciążają otwór sworznia krzywki w śrubie podczas jazdy na rowerze, dlatego pękanie śruby jest tak powszechne w tym momencie. Zużywa się również szybciej, gdy element nośny wbija się w materiał w punktach łożyskowania. Mocniejszy sworzeń z powłoką o niskim współczynniku tarcia radykalnie ogranicza to zużycie.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
124,00 zł * 82,00 zł - 124,00 zł*
W oczekiwaniu na dostawę realizacja po dostawie do magazynu USA
18 883,00 zł * 17 755,00 zł - 19 435,00 zł*
realizacja po dostawie do magazynu USA realizacja po dostawie do magazynu USA
870,00 zł *
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 034,00 zł * 733,00 zł - 1 034,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
82,00 zł * 82,00 zł - 113,00 zł*
Newsletter