Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesorii strzeleckich Polska

Wysyłka i zwroty

Czas dostawy

Wszystkie zamówienia są kompletowane, pakowane i wysyłane z magazynu Brownells w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Czas dostawy produktow dostępnych w magazynie liczony jest od momentu opłacenia zamówienia. Produkty aktualnie niedostępne będą wysłąne oddzielną przesyłką, a termin doręczenia liczony jest od momentu spakowania towaru i przekazania do spedycji międzynarodowej.

Na termin dostawy Produktu z magazynu w USA składa się czas kompletowania Zamówienia, czas transportu międzynarodowego, odprawy celnej oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika krajowego do klienta:
  1. Czas kompletowania Produktu wynosi 2 - 11 Dni Roboczych.
  2. Czas transportu międzynarodowego wynosi 5 - 7 Dni Roboczych
  3. Odprawa celna do 3 Dni Roboczych
  4. Dostawa Produktu przez przewoźnika w Polsce następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. do 2 Dni Roboczych (dostawa następuje w Dni Robocze, a za dodatkową opłatą możliwa również w sobotę).

Towary na zakup których klient musi posiadać „legitymację posiadacza broni” lub „zaświadczenie na zakup” można odebrać osobiście w siedzibie firmy pod adresem Armii Krajowej 77 w Sulejówku.

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji, na towary „na pozwolenie”, jest przesłanie kopii dokumentów wymaganych prawem do zakupu, a jeżeli niezbędne dane znajdują się już w bazie Brownells Polska, upewnienie się o ich poprawności i aktualności. Przy wydaniu towaru pracownik firmy Brownells Polska zawsze weryfikuje fakt posiadania „dokumentów na zakup” i zgodności danych z dokumentem sprzedaży. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości może on odmówić wydania towaru.

Możesz w każdej chwili sprawdzić status swojego zamówienia logując się na "Moje konto", a następnie przechodząc do sekcji "Zamówienia", wybrać operację „Zobacz zamówienie” dla konkretnego numeru transakcji.

Potwierdzenie wysyłki kurierem lub informacja o towarze do odbioru osobistego jest wysyłana na podany przez Ciebie adres e-mail.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać towary w deklarowanych ramach czasowych, jednak opóźnienia są niekiedy nieuniknione. W przypadku zmiany terminu doręczenia będziemy Cię informować o wszelkich opóźnieniach.

Koszty dostawy

Na terenie Polski dostawy towarów nie objętych ustawą o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym realizowane są przy pomocy firmy kurierskiej DHL. Stawka dla paczek do 30 kg:

- 16 zł brutto przy przedpłacie za zamówienie przelewem na konto bankowe lub płatności kartą kredytową/płatniczą.

Przy wartości jednorazowo zakupionych towarów powyżej 1000 zł, koszt wysłania jednej paczki do 30 kg na terenie Polski, pokrywa za Ciebie właściciel Sklepu Brownells.pl (darmowa dostawa).