Instrukcja Bezpieczeństwa dla Tulei do Formatowania Szyjki TUNGSTEN COATED NECK SIZING BUSHING RCBS 0.217"
Wprowadzenie
Dziękujemy za zakup tulei do formatowania szyjki TUNGSTEN COATED NECK SIZING BUSHING RCBS 0.217". Niniejsza instrukcja ma na celu zapewnienie bezpiecznego użytkowania produktu oraz dostarczenie niezbędnych informacji dotyczących jego instalacji, użytkowania i utylizacji. Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi wskazówkami.
Ogólne Wytyczne Bezpieczeństwa
- Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.
- Przechowuj produkt w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci.
- Regularnie sprawdzaj stan tulei. W przypadku zauważenia uszkodzeń, nie używaj produktu.
- Zawsze korzystaj z odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak okulary ochronne, podczas ładowania amunicji.
- Zgłaszaj wszelkie niebezpieczne produkty i wypadki odpowiednim władzom.
Szczególne Środki Ostrożności
- Tuleje do neck sizing RCBS Coated są przeznaczone wyłącznie do użytku z tulejami do neck sizing RCBS Gold Medal Match.
- Upewnij się, że wybierasz odpowiednią średnicę tulei, zgodnie z zaleceniami producenta.
- Nie stosuj tradycyjnego smaru do łusek, ponieważ tuleje mają powłokę antytarciową.
- Zawsze mierz średnicę szyjki załadowanej amunicji przed użyciem tulei.
Instrukcje Instalacji i Użytkowania
Wybór Tulei:
- Zmierz zewnętrzną średnicę szyjki swojej załadowanej amunicji.
- Odejmij od pomiaru .002" do .003" dla prawidłowego napięcia szyjki.
- Alternatywnie, zmierz grubość ścianki szyjki, pomnóż przez dwa, dodaj średnicę pocisku i odejmij .002" do .003".
Instalacja Tulei:
- Upewnij się, że tuleja jest czysta i wolna od zanieczyszczeń.
- Włóż tuleję do odpowiedniego narzędzia do neck sizing zgodnie z instrukcjami producenta narzędzia.
Użytkowanie:
- Użyj tulei zgodnie z zaleceniami, aby uzyskać najlepsze wyniki.
- Monitoruj proces ładowania, aby zapewnić prawidłowe napięcie szyjki.
Instrukcje Utylizacji
- Utylizuj produkt zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów.
- Nie wyrzucaj produktu do ogólnych odpadów, jeśli jest uszkodzony lub nieużyteczny.
Informacje Kontaktowe
W przypadku pytań dotyczących bezpieczeństwa produktu lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z odpowiednim punktem wsparcia w Twoim regionie.
Dziękujemy za przestrzeganie tych wytycznych, co pomoże zapewnić bezpieczne i skuteczne użytkowanie tulei do formatowania szyjki TUNGSTEN COATED NECK SIZING BUSHING RCBS 0.217".
Instrukcje bezpieczeństwa