Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

THE RIGHT TOOL CO. THE ALL-IN-ONE TOOL


THE RIGHT TOOL CO. THE ALL-IN-ONE TOOL W/STAND

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Pistolety Ruger Mark z serii .22 cieszą się niesłabnącą popularnością, aż do czasu czyszczenia. Więcej...

Nr produktu: 100015789 881314545646 100015789
Pistolety Ruger Mark z serii .22 cieszą się niesłabnącą popularnością, aż do czasu czyszczenia. Wszyscy słyszeliśmy i czytaliśmy historie o tym, jak frustrujące może być rozkładanie i ponowne składanie. Zbyt wielu z nas właśnie tego unikało. Już nie! Teraz, dzięki przyjaznemu dla użytkownika narzędziu „wszystko w jednym”, istnieje prostsza, bezpieczniejsza i szybsza metoda czyszczenia naszych pistoletów. Narzędzie działa ze wszystkimi pistoletami Mark serii I, II, III i 22/45 z kwadratowym wgłębieniem w obudowie sprężyny głównej. i bez zmiany broni. W przypadku nowych pistoletów lub nadmiernie zabrudzonych pistoletów zalecamy stojak z akcesoriami. Stojak uwalnia drugą rękę, co pozwala na wywarcie większego nacisku na wytrzymałe narzędzie, które w razie potrzeby wytrzymuje nawet uderzenia młotkiem. Od doświadczonych posiadaczy broni po nowicjuszy; wszyscy zgadzają się, że to specjalnie zaprojektowane, wyprodukowane w USA narzędzie działa! Narzędzie All-In-One pomaga w demontażu obudowy sprężyny, demontażu/montażu zamka i lufy, a nawet przytrzymuje przycisk popychacza, aby załadować magazynek.
0 0 1 PLN
100015789
THE RIGHT TOOL CO. THE ALL-IN-ONE TOOL W/STAND
Numer części: STOOL 881314545646 Pistolety Ruger Mark z serii .22 cieszą się niesłabnącą popularnością, aż do czasu czyszczenia. Wszyscy słyszeliśmy i czytaliśmy historie o tym, jak frustrujące może być rozkładanie i ponowne składanie. Zbyt wielu z nas właśnie tego unikało. Już nie! Teraz, dzięki przyjaznemu dla użytkownika narzędziu „wszystko w jednym”, istnieje prostsza, bezpieczniejsza i szybsza metoda czyszczenia naszych pistoletów. Narzędzie działa ze wszystkimi pistoletami Mark serii I, II, III i 22/45 z kwadratowym wgłębieniem w obudowie sprężyny głównej. i bez zmiany broni. W przypadku nowych pistoletów lub nadmiernie zabrudzonych pistoletów zalecamy stojak z akcesoriami. Stojak uwalnia drugą rękę, co pozwala na wywarcie większego nacisku na wytrzymałe narzędzie, które w razie potrzeby wytrzymuje nawet uderzenia młotkiem. Od doświadczonych posiadaczy broni po nowicjuszy; wszyscy zgadzają się, że to specjalnie zaprojektowane, wyprodukowane w USA narzędzie działa! Narzędzie All-In-One pomaga w demontażu obudowy sprężyny, demontażu/montażu zamka i lufy, a nawet przytrzymuje przycisk popychacza, aby załadować magazynek.

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Make: Ruger Model: Mark III, Mark I, Mark II, 22/45

Cechy

Model: 22/45,Mark I,Mark II,Mark III Wytwórca: Ruger Wysokość: 51mm Szerokość: 241mm Długość: 330mm

Szczegóły pozycji

Made in USAPistolety Ruger Mark z serii .22 cieszą się niesłabnącą popularnością, aż do czasu czyszczenia. Wszyscy słyszeliśmy i czytaliśmy historie o tym, jak frustrujące może być rozkładanie i ponowne składanie. Zbyt wielu z nas właśnie tego unikało. Już nie! Teraz, dzięki przyjaznemu dla użytkownika narzędziu „wszystko w jednym”, istnieje prostsza, bezpieczniejsza i szybsza metoda czyszczenia naszych pistoletów. Narzędzie działa ze wszystkimi pistoletami Mark serii I, II, III i 22/45 z kwadratowym wgłębieniem w obudowie sprężyny głównej. i bez zmiany broni. W przypadku nowych pistoletów lub nadmiernie zabrudzonych pistoletów zalecamy stojak z akcesoriami. Stojak uwalnia drugą rękę, co pozwala na wywarcie większego nacisku na wytrzymałe narzędzie, które w razie potrzeby wytrzymuje nawet uderzenia młotkiem. Od doświadczonych posiadaczy broni po nowicjuszy; wszyscy zgadzają się, że to specjalnie zaprojektowane, wyprodukowane w USA narzędzie działa! Narzędzie All-In-One pomaga w demontażu obudowy sprężyny, demontażu/montażu zamka i lufy, a nawet przytrzymuje przycisk popychacza, aby załadować magazynek.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
313,00 zł * 313,00 zł - 654,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
88,00 zł * 77,00 zł - 341,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
205,00 zł *
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
144,00 zł * 133,00 zł - 144,00 zł*
Newsletter