Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS
SIGHT BASE SCREW KIT

080533132
Śruby z rowkiem do wszystkich prac montażowych celowników optycznych i mechanicznych
Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.

DANE TECHNICZNE: 216 śrub z rowkiem. Uzupełnienia sprzedawane po 12 w opakowaniu. Metryczne odpowiedniki długości śrub: 5/32" (4.0mm), 3/16" (4.8mm), ¼" (6.3mm), 5/16" (7.9mm), 3/8" (9.5mm), 7/16" (11.1mm), ½" (12.7mm).

59 609 17 PLN
Nr produktu: 080533132
BROWNELLS 13-32 PLUG SCREW REFILL 12 PACK Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 21 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Plug Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Plug Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,005kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA
Nr produktu: 080535062
BROWNELLS 6-48X1/2" WEAVER OVAL SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 88101-4 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 166 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Weaver Oval Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Weaver Oval Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,014kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535063
BROWNELLS 6-48X3/16" WEAVER OVAL SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 881012 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 104 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Weaver Oval Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Weaver Oval Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,009kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535064
BROWNELLS 6-48X1/4" WEAVER OVAL SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 88101-3 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 185 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Weaver Oval Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Weaver Oval Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,009kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535065
BROWNELLS 6-48X5/32" WEAVER OVAL SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 881011 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 56 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Weaver Oval Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Weaver Oval Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,009kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535642
BROWNELLS 6-48X1/2" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 88103-6 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
59 PLN 99 59,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,014kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535643
BROWNELLS 6-48X3/16" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 88103-1 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
59 PLN 29 59,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,009kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535644
BROWNELLS 6-48X1/4" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 88103-2 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 78 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,009kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535645
BROWNELLS 6-48X5/16" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 881033 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 86 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,009kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535647
BROWNELLS 6-48X7/16" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 25 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,014kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535648
BROWNELLS 6-48X3/8" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
59 PLN 24 59,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,014kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535842
BROWNELLS 8-40X1/2" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 881043 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
89 PLN 53 89,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,181kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535843
BROWNELLS 8-40X1/4" WEAVER OVAL SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 881021 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 33 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Weaver Oval Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Weaver Oval Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,014kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535844
BROWNELLS 8-40X1/4" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 8 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
8 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,014kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535848
BROWNELLS 8-40X3/8" FILLISTER HEAD SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
74 PLN 17 74,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Fillister Head Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Fillister Head Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,045kg Wysokość wysyłki: 3mm Szerokość wysyłki: 3mm Długość wysyłki: 3mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535850
BROWNELLS 8-40X1/2" WEAVER OVAL SIGHT BASE SCREW REFILL 12 PACK
Numer części: 881022 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
79 PLN 24 79,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: Weaver Oval Screws Ilość: 12

Cechy

Rozmiar: Weaver Oval Screws Ilość: 12 Waga dostawy: 0,018kg Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080535000
BROWNELLS SIGHT BASE SCREW KIT 050806103481 Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.
609 PLN 0 609,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja:

Cechy

Waga dostawy: 0,454kg Wysokość wysyłki: 104mm Szerokość wysyłki: 135mm Długość wysyłki: 274mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Śruby z rowkiem do wszystkich prac montażowych celowników optycznych i mechanicznych
Ten zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów od wielu lat. Rusznikarze oraz sprzedawcy zajmujący się montażem przyrządów celowniczych stwierdzili, że nie lubią być bez niego. Śruby z rowkiem w zestawie pasują do co najmniej 99% wszystkich wymagań montażowych celowników optycznych i mechanicznych.Zestaw śrub jest zapakowany w plastikowe pudełko i zawiera po 12 sztuk najpopularniejszych 18 rozmiarów śrub, które są potrzebne przy pracach z celownikami optycznymi lub mechanicznymi. W zestawie znajdują się również chromowane pęsety z płaskimi szczękami, ułatwiające wybór odpowiedniej śruby, oraz nasze praktyczne urządzenie Checker/Shortener Jig, które umożliwia szybkie i łatwe szlifowanie śrub do odpowiedniej długości.Śruby są wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali narzędziowej, mają rowkowane główki i są hartowane oraz niebieszczone zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Sugerujemy, aby w przypadku konieczności przycięcia i dopasowania śruby, przed użyciem zabezpieczyć ją środkiem przeciwrdzewnym OXPHO-BLUE™, aby nadać jej wysoce odporną na rdzę, trwałą, niebieską powłokę, która sprawi, że praca będzie wyglądać i nosić się lepiej. Zestaw jest dostępny dla Ciebie w znacznej oszczędności w porównaniu do kosztu zakupu śrub pojedynczo. To okazja, by mieć właściwą, trudno dostępną śrubę podstawy celownika, gdy tylko jest potrzebna, za minimalny koszt... przewaga, która zwróci się wielokrotnie przy naprawach lub instalacjach.

DANE TECHNICZNE: 216 śrub z rowkiem. Uzupełnienia sprzedawane po 12 w opakowaniu. Metryczne odpowiedniki długości śrub: 5/32" (4.0mm), 3/16" (4.8mm), ¼" (6.3mm), 5/16" (7.9mm), 3/8" (9.5mm), 7/16" (11.1mm), ½" (12.7mm).

Newsletter