Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS
REVOLVER RANGE RODS

080616000

Wskazuje natychmiast, czy lufa i bębenek są idealnie wyrównane - dostępne wersje Match i Service

Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.

SPECYFIKACJA: Długość rękojeści wynosi 10½” (26.7cm). Główki o długości 2½” (6.3cm) wykonane ze stali utwardzanej do Rc 52-54. Zestaw zawiera instrukcję. Główki są wymienne na rękojeści z wyjątkiem kalibru .17. Rękojeść Range Rod pasuje tylko do główki kalibru .17. Zestaw Combo zawiera rękojeść, jedną (1) główkę i instrukcję. Zestaw Master zawiera jedną (1) rękojeść Range Rod od kal. .22 do .45 i jedną (1) rękojeść Range Rod kal. .17, a także po jednej główce następujących kalibrów: .17, .22LR, K-22, .22 Magnum, .32-20, .32 S&W/H&R Magnum, .38/.357 Match, .38/.357 Service, .41 Magnum, .44/40, .44/.44 Magnum, .45 ACP/.45 Colt w odpowiednim pudełku do przechowywania. Zestaw Match Kit zawiera jedną (1) rękojeść, sześć główek (wszystkie oprócz .38/.357 Service i K-22) w odpowiednim pudełku do przechowywania. Zestaw Add-On Kit zawiera jedną (1) rękojeść Range Rod kal. .17 oraz po jednej główce następujących kalibrów: .17, K-22, .22 Magnum, .32-20, .38/.357 Service, .44/40 oraz piankę precyzyjnie wyciętą, aby pomieścić wszystkie elementy w istniejącym pudełku zestawu Range Rod Match Kit. Zobacz wykres dla numerów katalogowych samych główek i zestawów Combo.

154 1139 29 PLN
Nr produktu: 080616000
BROWNELLS RANGE ROD MATCH KIT Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
729 PLN 0 729,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Caliber: Variety Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: Variety Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,567kg Wysokość wysyłki: 48mm Szerokość wysyłki: 203mm Długość wysyłki: 312mm

Szczegóły pozycji

Made in USANr produktu: 080617032
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .32 S&W & H&R MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 16 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 32 Caliber (.312-.313) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 32 Caliber (.312-.313) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,066kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617041
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .41 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 9 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
9 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 41 Caliber (.410-.412) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 41 Caliber (.410-.412) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,079kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617044
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .44/44 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 3 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
3 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 44 Caliber (.429-.430) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 44 Caliber (.429-.430) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,084kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617045
BROWNELLS RREVOLVER RANGE OD COMBO FOR .45 AUTO/45 COLT Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 5 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
5 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 45 Caliber (.451-.454) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 45 Caliber (.451-.454) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,084kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617138
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .38/357 MATCH Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 10 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,061kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617213
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR S&W K-22 Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 16 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Make: Smith & Wesson Model: K Frame

Cechy

Kaliber: 22 Caliber (.223-.224) Wytwórca: Smith & Wesson Waga dostawy: 0,052kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618032
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .32 S&W & H&R MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
154 PLN 26 154,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 32 Caliber (.312-.313) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 32 Caliber (.312-.313) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,027kg Wysokość wysyłki: 8mm Szerokość wysyłki: 79mm Długość wysyłki: 163mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618041
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .41 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 9 159,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
9 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 41 Caliber (.410-.412) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 41 Caliber (.410-.412) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,041kg Wysokość wysyłki: 3mm Szerokość wysyłki: 84mm Długość wysyłki: 168mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618044
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .44/44 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 3 159,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
3 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 44 Caliber (.429-.430) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 44 Caliber (.429-.430) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,045kg Wysokość wysyłki: 8mm Szerokość wysyłki: 89mm Długość wysyłki: 155mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618045
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .45 AUTO/45 COLT Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 5 159,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
5 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 45 Caliber (.451-.454) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 45 Caliber (.451-.454) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,045kg Wysokość wysyłki: 5mm Szerokość wysyłki: 76mm Długość wysyłki: 152mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618138
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .38/357 MATCH Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
154 PLN 10 154,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,023kg Wysokość wysyłki: 5mm Szerokość wysyłki: 74mm Długość wysyłki: 168mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618213
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR S&W K-22 Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
154 PLN 24 154,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Make: Smith & Wesson Model: K Frame

Cechy

Kaliber: 22 Caliber (.223-.224) Wytwórca: Smith & Wesson Waga dostawy: 0,014kg Wysokość wysyłki: 3mm Szerokość wysyłki: 81mm Długość wysyłki: 152mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080619000
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HANDLE 22-45 CALIBER Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
184 PLN 16 184,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 45 Caliber (.451-.454), 22 Caliber (.223-.224) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 22 Caliber (.223-.224),45 Caliber (.451-.454) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,039kg Wysokość wysyłki: 2mm Szerokość wysyłki: 62mm Długość wysyłki: 312mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617017
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .17 CALIBER Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 1 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
1 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 17 Caliber (.172) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 17 Caliber (.172) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,163kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618001
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .22 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 7 159,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
7 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 22 Caliber (.223-.224) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,016kg Wysokość wysyłki: 5mm Szerokość wysyłki: 89mm Długość wysyłki: 175mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617001
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .22 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 7 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
7 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 22 Caliber (.223-.224) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,054kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618002
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .32-20 Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 6 159,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
6 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 32 Caliber (.312-.313) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 32 Caliber (.312-.313) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,023kg Wysokość wysyłki: 10mm Szerokość wysyłki: 81mm Długość wysyłki: 173mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617002
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .32-20 Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 6 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
6 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 32 Caliber (.312-.313) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 32 Caliber (.312-.313) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,061kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618003
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .44/40 Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 5 159,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
5 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 44 Caliber (.429-.430) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 44 Caliber (.429-.430) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,045kg Wysokość wysyłki: 8mm Szerokość wysyłki: 61mm Długość wysyłki: 155mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617003
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .44/40 Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 5 299,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
5 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 44 Caliber (.429-.430) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 44 Caliber (.429-.430) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,084kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080616005
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD MASTER KIT 050806108691 Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
1139 PLN 1 1 139,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
1 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: Variety Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: Variety Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,726kg Wysokość wysyłki: 51mm Szerokość wysyłki: 305mm Długość wysyłki: 203mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080619001
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HANDLE 17 CALIBER Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
184 PLN 1 184,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
1 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 17 Caliber (.172) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 17 Caliber (.172) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,005kg Wysokość wysyłki: 3mm Szerokość wysyłki: 53mm Długość wysyłki: 267mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618017
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .17 CAL. Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 11 159,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Caliber: 17 Caliber (.172) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 17 Caliber (.172) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,159kg Wysokość wysyłki: 13mm Szerokość wysyłki: 79mm Długość wysyłki: 155mm

Szczegóły pozycji

Made in USA


Nr produktu: 080617022
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .22 & .22 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
309 PLN 0 309,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 22 Caliber (.223-.224) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,052kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080617038
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD COMBO FOR .38/357 SERVICE Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
299 PLN 0 299,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Caliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,07kg

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618022
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .22 & .22 MAGNUM Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
169 PLN 0 169,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Caliber: 22 Caliber (.223-.224) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 22 Caliber (.223-.224) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,014kg Szerokość wysyłki: 91mm Długość wysyłki: 183mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080618038
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD HEAD FOR .38/357 SERVICE Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
159 PLN 0 159,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Caliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: 38/357 Caliber (.357-.359) Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,032kg Wysokość wysyłki: 4mm Szerokość wysyłki: 90mm Długość wysyłki: 242mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080616004
BROWNELLS REVOLVER RANGE ROD ADD-ON PACK Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.
669 PLN 0 669,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Caliber: Variety Make: Universal Handguns

Cechy

Kaliber: Variety Wytwórca: Universal Handguns Waga dostawy: 0,272kg Wysokość wysyłki: 56mm Szerokość wysyłki: 246mm Długość wysyłki: 324mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Wskazuje natychmiast, czy lufa i bębenek są idealnie wyrównane - dostępne wersje Match i Service

Pozwala natychmiastowo stwierdzić, czy lufa i bębenek rewolweru są idealnie wyrównane oraz czy trzpień bębenka lub widełki zostały wygięte, co skutkuje przesunięciem osi każdego z nich względem osi lufy... ważne dla regulacji czasu - 'pracy na celność'... lokalizowania przyczyny rozprysku ołowiu... profesjonalnych inspekcji serwisowych. Doskonałe narzędzie do demonstracji klientowi 'dlaczego'! Rękojeść z ryflowanym końcem do chwytu jest gwintowana, aby pasować do każdej z wymiennych główek, których rozmiary zostały starannie dobrane, aby wskazywać nawet bardzo małe nieprawidłowości. Główki kalibru .38 są dostępne w dwóch średnicach, jedna dla rewolwerów Match, które muszą być idealnie ustawione dla najlepszej wydajności i jedna dla rewolwerów Service, które nie zawsze są dokładnie czyszczone i nie muszą spełniać tak wysokich standardów celności. Jest również specjalna główka dla S&W K-22, która ma nieco mniejszą średnicę lufy.

SPECYFIKACJA: Długość rękojeści wynosi 10½” (26.7cm). Główki o długości 2½” (6.3cm) wykonane ze stali utwardzanej do Rc 52-54. Zestaw zawiera instrukcję. Główki są wymienne na rękojeści z wyjątkiem kalibru .17. Rękojeść Range Rod pasuje tylko do główki kalibru .17. Zestaw Combo zawiera rękojeść, jedną (1) główkę i instrukcję. Zestaw Master zawiera jedną (1) rękojeść Range Rod od kal. .22 do .45 i jedną (1) rękojeść Range Rod kal. .17, a także po jednej główce następujących kalibrów: .17, .22LR, K-22, .22 Magnum, .32-20, .32 S&W/H&R Magnum, .38/.357 Match, .38/.357 Service, .41 Magnum, .44/40, .44/.44 Magnum, .45 ACP/.45 Colt w odpowiednim pudełku do przechowywania. Zestaw Match Kit zawiera jedną (1) rękojeść, sześć główek (wszystkie oprócz .38/.357 Service i K-22) w odpowiednim pudełku do przechowywania. Zestaw Add-On Kit zawiera jedną (1) rękojeść Range Rod kal. .17 oraz po jednej główce następujących kalibrów: .17, K-22, .22 Magnum, .32-20, .38/.357 Service, .44/40 oraz piankę precyzyjnie wyciętą, aby pomieścić wszystkie elementy w istniejącym pudełku zestawu Range Rod Match Kit. Zobacz wykres dla numerów katalogowych samych główek i zestawów Combo.

Newsletter