Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SWIFT BULLET CO. RELOADING MANUAL-2ND EDITION


SWIFT BULLET CO. RELOADING MANUAL-2ND EDITION

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Drugie wydanie podręcznika Swift, opracowane przez myśliwych z wieloletnim doświadczeniem w polu i przeładowywaniu, zawiera 475 stron szczegółowych danych dotyczących ręcznego ładowania i jest pięknie zilustrowane. Zawiera dane dotyczące obciążenia dla 86 nabojów do karabinów oraz balistykę myśliwską dla każdej z nich. Więcej...

Nr produktu: 749013897 713351200004 749013897
Drugie wydanie podręcznika Swift, opracowane przez myśliwych z wieloletnim doświadczeniem w polu i przeładowywaniu, zawiera 475 stron szczegółowych danych dotyczących ręcznego ładowania i jest pięknie zilustrowane. Zawiera dane dotyczące obciążenia dla 86 nabojów do karabinów oraz balistykę myśliwską dla każdej z nich. Dodatki obejmują ładunki z najnowszymi proszkami Hodgdon, IMR, Alliant, Vihta-Vuori i Norma do wielu popularnych zagranicznych kartridży. Jest ładnie zszyty w podłużną, twardą okładkę, której strony leżą płasko po otwarciu na stole do załadunku. Uderzający dodatek do biblioteki każdego ładowarki!
291 291 1 PLN
749013897
SWIFT BULLET CO. RELOADING MANUAL-2ND EDITION
Numer części: 200004 713351200004 Drugie wydanie podręcznika Swift, opracowane przez myśliwych z wieloletnim doświadczeniem w polu i przeładowywaniu, zawiera 475 stron szczegółowych danych dotyczących ręcznego ładowania i jest pięknie zilustrowane. Zawiera dane dotyczące obciążenia dla 86 nabojów do karabinów oraz balistykę myśliwską dla każdej z nich. Dodatki obejmują ładunki z najnowszymi proszkami Hodgdon, IMR, Alliant, Vihta-Vuori i Norma do wielu popularnych zagranicznych kartridży. Jest ładnie zszyty w podłużną, twardą okładkę, której strony leżą płasko po otwarciu na stole do załadunku. Uderzający dodatek do biblioteki każdego ładowarki!
291 PLN 0 291,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Binding: Hardbound Firearm: Universal Skill Level: Amateur Style: Manual

Cechy

Binding: Hardbound Poziom umiejętności: Amateur Rodzaj broni: Universal Styl: Manual Waga dostawy: 1,089kg Wysokość: 25mm Szerokość: 191mm Długość: 254mm

Szczegóły pozycji

Made in USADrugie wydanie podręcznika Swift, opracowane przez myśliwych z wieloletnim doświadczeniem w polu i przeładowywaniu, zawiera 475 stron szczegółowych danych dotyczących ręcznego ładowania i jest pięknie zilustrowane. Zawiera dane dotyczące obciążenia dla 86 nabojów do karabinów oraz balistykę myśliwską dla każdej z nich. Dodatki obejmują ładunki z najnowszymi proszkami Hodgdon, IMR, Alliant, Vihta-Vuori i Norma do wielu popularnych zagranicznych kartridży. Jest ładnie zszyty w podłużną, twardą okładkę, której strony leżą płasko po otwarciu na stole do załadunku. Uderzający dodatek do biblioteki każdego ładowarki!
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
159,00 zł *
Newsletter