AK Stock Adapter Broń AK Stock Adapter Części - karabiny AK Stock Adapter Części - broń krótka AK Stock Adapter Części - strzelby AK Stock Adapter Elaboracja amunicji AK Stock Adapter Akcesoria strzeleckie AK Stock Adapter Narzędzia rusznikarskie AK Stock Adapter Optyka AK Stock Adapter Czyszczenie broni
Adapter AK-47 COLLAPSIBLE STOCK ADAPTER VLTOR WEAPON SYSTEMS umożliwia montaż teleskopowej kolby M4 na karabinku AK-47, oferując pięć pozycji blokujących.
Produkt wykonany z anodowanego na twardo aluminium, pasuje do większości karabinków AK-47/AKM/AKS z tłoczonymi komorami zamkowymi, z wyjątkiem jugosłowiańskiego RPK i irackiego Tabuk.
Zestaw zawiera przedłużenie kolby, zaślepkę końcową, śruby montażowe, nakrętkę, trzy płytki przeciwpyłowe oraz instrukcje instalacji.
Adapter kolby Rifle Dynamics umożliwia użycie końcówki kolby AR-15 oraz różnych konfiguracji zawieszeń, oferując wiele opcji montażu.
Wykonany z aluminium, z matowym wykończeniem anodowanym na czarno, pasuje do odbiorników AK47/74 ze standardowym tylnym uchwytem.
Łatwy w instalacji bez konieczności modyfikacji AK, nie pasuje do odbiorników frezowanych, broni chińskiej, PSL, Vepr, Yugo oraz broni ze składanymi kolbami.
Adapter ze stali 4140 od Law Tactical umożliwia montaż składanej kolby w karabinach AR-15, kompatybilny z systemami gas impingement i gas piston.
Obsługa jednym przyciskiem pozwala na szybkie składanie i rozkładanie, a stalowe zatrzaski blokujące zapewniają bezpieczeństwo kolby.
Wykończenie DLC w kolorze czarnym, dodaje 1.3" do długości kolby, waga 241g, nie strzelać z karabinu przy złożonej kolbie.
Adapter Law Tactical umożliwia montaż składanej kolby w karabinie AR-15, kompatybilny z systemami gas impingement i gas piston.
Wykonany z obrabianej stali 4140, posiada wykończenie DLC i dodaje 1.3" do długości kolby.
Obsługa jednym przyciskiem, regulowane napięcie zawiasu, kompatybilny z zespołami zamkowymi Centerfire i Mil-Spec.
Spigot Atlas Accuracy International (AAIS) BT19 jest przeznaczony do użytku z Atlas Bipodem BT10-NC i pasuje do kolb AI/AICS.
Wykonany z aluminium 6061T6 z powłoką anodowaną typu II i spigotu ze stali stopowej z wykończeniem fosforanem manganu.
Produkt waży około 4.7 uncji i jest produkowany w USA.
System sprzęgający pozwala na precyzyjną regulację poziomą, pionową oraz diagonalną bez demontażu poduszki oporowej.
Regulacja pionowa wynosi 1-7/16", pozioma 5/16", a nachylenie do 40º w lewo lub prawo.
Wykonany z obrabianego mechanicznie aluminium 6061 z czarnym, anodyzowanym wykończeniem, zestaw zawiera okucia montażowe oraz klucz imbusowy.
Adaptery do dwójnogów Sinclair pozwalają na montaż do szyny akcesoryjnej lub Picatinny, zapewniając elastyczność w konfiguracji.
Konstrukcja z aluminium i stali gwarantuje długowieczność użytkowania.
Model Deluxe jest specjalnie zaprojektowany do kolebki dwójnoga Sinclair, a model Standardowy utrzymuje się w szynie akcesoryjnej dzięki napięciu.
Adaptery do dwójnogów Sinclair umożliwiają montaż dwójnogów Sinclair lub Harris do szyny akcesoryjnej lub Picatinny.
Wykonane z aluminium i stali, modele pasują do szyn typu Freeland i Anschutz.
Model Standardowy wsuwa się w szynę akcesoryjną, a Model Deluxe zabezpiecza się za pomocą dwóch małych śrubek.
Adaptery Dewey umożliwiają dostosowanie prętów wyciorów do różnych kalibrów i akcesoriów, w tym rimfire 8-32, standardowych akcesoriów 8-32, oraz akcesoriów do broni czarnoprochowej 10-32.
Produkt 30A, męski/męski, przekształca żeńskie pręty 8-32 do akceptowania jagów do pokrytych prętów Dewey 12-28, kaliber .270 i większe.
Adaptery są wykonane z obrobionego mosiądzu i modele 22A, 22M oraz 30A są sprzedawane w zestawach po 2 sztuki.
Adaptery wykonane z aluminium nie reagują z roztworami amoniakalnymi, eliminując fałszywie pozytywne oznaki zanieczyszczenia miedzią.
Elementy są twardością porównywalne do mosiądzu, nie uszkadzają lufy ani jej ustnika i wytrzymują intensywne użytkowanie.
Adaptery konwertują wyciory Dewey z gwintem męskim na przyjmowanie szczotek i jagów Copper Eliminator z gwintem męskim 8-32.
Adaptery Dewey umożliwiają używanie akcesoriów 8-32 z prętami kalibru .17 oraz innymi kalibrami, przekształcając gwinty męskie i żeńskie.
Wykonane z obrabianego mosiądzu, adaptery są dostępne w różnych konfiguracjach, aby pasować do różnych prętów i akcesoriów, w tym wojskowych i cywilnych.
Niektóre modele, takie jak 22A, 22M oraz 30A, są sprzedawane w pakietach po dwie sztuki.
Adaptery Dewey umożliwiają przekształcenie prętów kalibru .17 i większych do akceptowania standardowych akcesoriów 8-32.
Produkty obejmują różne kombinacje gwintów męskich i żeńskich, dostosowane do różnych kalibrów i typów szczotek.
Adaptery są wykonane z obrabianego mosiądzu i niektóre modele są sprzedawane w zestawach po dwie sztuki.