Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS
HARD FIT CURL SCRAPERS

080076037
Do tego ostatecznego, "jak to wzrosła tam" Fit
Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
Dane techniczne: dwa style: zakrzywione i proste, w 3 rozmiarach: ¼"(6,3 cm), 3/8" (9,5 cm), ½"(12,7 mm). Zestaw zawiera jeden każdego.
203 1088 7 PLN
Sale
Nr produktu: 080076037
BROWNELLS CURVED 3/8" CURL SCRAPER Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
201 PLN 5 201,00 zł * 239,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych

Cechy

Waga dostawy: 0,045kg Wysokość: 23mm Szerokość: 48mm Długość: 180mm

Szczegóły pozycji

Made in USASale
Nr produktu: 080076000
BROWNELLS CURL SCRAPER SET Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
999 PLN 2 999,00 zł * 1 088,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych

Cechy

Waga dostawy: 0,318kg Wysokość: 41mm Szerokość: 130mm Długość: 264mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Sale
Nr produktu: 080076025
BROWNELLS CURVED 1/4" CURL SCRAPER Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
212 PLN 7 212,00 zł * 254,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych

Cechy

Waga dostawy: 0,045kg Wysokość: 5mm Szerokość: 74mm Długość: 155mm

Szczegóły pozycji

Made in USA


Sale
Nr produktu: 080076250
BROWNELLS STRAIGHT 1/4" CURL SCRAPER Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
207 PLN 2 207,00 zł * 224,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych

Cechy

Waga dostawy: 0,023kg Wysokość: 25mm Szerokość: 71mm Długość: 160mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Sale
Nr produktu: 080076375
BROWNELLS STRAIGHT 3/8" CURL SCRAPER Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
200 PLN 6 200,00 zł * 216,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych

Cechy

Waga dostawy: 0,045kg Wysokość: 28mm Szerokość: 69mm Długość: 163mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Sale
Nr produktu: 080076500
BROWNELLS STRAIGHT 1/2" CURL SCRAPER Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
188 PLN 6 188,00 zł * 203,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych

Cechy

Waga dostawy: 0,045kg Wysokość: 23mm Szerokość: 66mm Długość: 191mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Sale
Nr produktu: 080076050
BROWNELLS CURVED 1/2" CURL SCRAPER Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
184 PLN 0 184,00 zł * 203,00 zł
Powiadom o dostępności
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.

Cechy

Waga dostawy: 0,045kg Wysokość: 23mm Szerokość: 33mm Długość: 168mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Do tego ostatecznego, "jak to wzrosła tam" Fit
Dokonane w celu usunięcia najmniejsze możliwe curl z drewna Aby uzyskać dokładne dopasowanie, która oddziela "Plusy" z "łachy". Uchwyty są umieszczane prostopadle do krawędzi skrawającej; masz pełną kontrolę nad krawędzią i prawie nie ma tendencję do wykonaj słojów drewna, oderwać lub kopać. Wykonane z najlepszej jakości hartowane narzędzie stali, z dość Targa, aby wyeliminować wszelkie "wyginanie". W kształcie palca pozytywnych kontroli ostrza thru pełny skok. Palec prześwit pod dojście do ciasnych miejsc. Dostępne w 2 wersjach - 3 szerokości tarcz. Rozmiary wystarczająco małe, dla wyzwalacza otwór; wystarczająco duża dla kanału lufy. Płaskie z nich idealny do montażu płytek podłogowych, zębata, czasopisma. Nie przeznaczone do surowca baryłkę kanału, więc nie odbije. Po prostu wyciągnąć do siebie całej pracy. Sprawia, że najbardziej piękne loki i pyłu; jeszcze nie-utwardza się drewno jak zrobić tarniki, lub pozostawić ziarna do ruiny krawędzie jako czy papierem ściernym. Bez wątpienia, najlepszym narzędziem zaprojektowanym dla grzywny, kontrolowane usuwanie inletting czarny i że "wąsami" drewna pod spodem!
Dane techniczne: dwa style: zakrzywione i proste, w 3 rozmiarach: ¼"(6,3 cm), 3/8" (9,5 cm), ½"(12,7 mm). Zestaw zawiera jeden każdego.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
87,00 zł * 92,00 zł - 552,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 93,00 zł
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
142,00 zł * 149,00 zł - 172,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 149,00 zł
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
154,00 zł * 104,00 zł - 432,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
246,00 zł * 263,00 zł - 281,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 268,00 zł
Newsletter