Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

TANDEMKROSS "FIRE STARTER" TITANIUM FIRING PIN FOR SMITH & WESSON™ M&P 15-22


TANDEMKROSS Fire Starter Titanium Firing Pin For S&W M&P 15-22

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): W skrócie: Tytan jest o 40% lżejszy od stali Pomaga skrócić czas blokady dla większej dokładności Niekorozyjna i bardzo trwała gwarancja TANDEMKROSS LIFETIME Trzpień zapłonowy TANDEMKROSS „Fire Starter” dla Smith & Wesson® M & P® 15-22 to kropla w zamian za fabryczną szpilkę do wypalania. Tytanowy kołek strzelający jest lżejszy i porusza się szybciej niż cięższy fabryczny kołek stalowy. Więcej...

Nr produktu: 100039464 769498484517 100039464
W skrócie: Tytan jest o 40% lżejszy od stali Pomaga skrócić czas blokady dla większej dokładności Niekorozyjna i bardzo trwała gwarancja TANDEMKROSS LIFETIME Trzpień zapłonowy TANDEMKROSS „Fire Starter” dla Smith & Wesson® M & P® 15-22 to kropla w zamian za fabryczną szpilkę do wypalania. Tytanowy kołek strzelający jest lżejszy i porusza się szybciej niż cięższy fabryczny kołek stalowy. Skraca to czas blokady i pozwala na szybsze strzelanie, co poprawia celność. Tytanowa szpilka do strzelania jest odporna na grzybobranie i zapewnia spójne, pozytywne uderzenia podkładu. Mniejszy ciężar iglicy spowoduje również mniejsze odkształcenie obudowy, co prowadzi do lepszych wyciągów. Stabilność tytanu sprawia, że jest to idealny wybór materiału do pracy w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach.
174 174 1 PLN
100039464
TANDEMKROSS Fire Starter Titanium Firing Pin For S&W M&P 15-22
Numer części: TK27N02329SLV1 769498484517 W skrócie: Tytan jest o 40% lżejszy od stali Pomaga skrócić czas blokady dla większej dokładności Niekorozyjna i bardzo trwała gwarancja TANDEMKROSS LIFETIME Trzpień zapłonowy TANDEMKROSS „Fire Starter” dla Smith & Wesson® M & P® 15-22 to kropla w zamian za fabryczną szpilkę do wypalania. Tytanowy kołek strzelający jest lżejszy i porusza się szybciej niż cięższy fabryczny kołek stalowy. Skraca to czas blokady i pozwala na szybsze strzelanie, co poprawia celność. Tytanowa szpilka do strzelania jest odporna na grzybobranie i zapewnia spójne, pozytywne uderzenia podkładu. Mniejszy ciężar iglicy spowoduje również mniejsze odkształcenie obudowy, co prowadzi do lepszych wyciągów. Stabilność tytanu sprawia, że jest to idealny wybór materiału do pracy w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach.
174 PLN 0 174,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Make: Smith & Wesson Model: M&P 15-22

Cechy

Model: M&P 15-22 Wytwórca: Smith & Wesson

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.xW skrócie: Tytan jest o 40% lżejszy od stali Pomaga skrócić czas blokady dla większej dokładności Niekorozyjna i bardzo trwała gwarancja TANDEMKROSS LIFETIME Trzpień zapłonowy TANDEMKROSS „Fire Starter” dla Smith & Wesson® M & P® 15-22 to kropla w zamian za fabryczną szpilkę do wypalania. Tytanowy kołek strzelający jest lżejszy i porusza się szybciej niż cięższy fabryczny kołek stalowy. Skraca to czas blokady i pozwala na szybsze strzelanie, co poprawia celność. Tytanowa szpilka do strzelania jest odporna na grzybobranie i zapewnia spójne, pozytywne uderzenia podkładu. Mniejszy ciężar iglicy spowoduje również mniejsze odkształcenie obudowy, co prowadzi do lepszych wyciągów. Stabilność tytanu sprawia, że jest to idealny wybór materiału do pracy w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
68,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
70,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
181,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
48,00 zł *
Newsletter