Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

L.P.A. SIGHTS BROWNING ADJUSTABLE REAR SIGHT


Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Pojedynczy regulowany celownik, który z łatwością pasuje do najpopularniejszych automatycznych pistoletów bez konieczności wymiany fabrycznego celownika. Poprzez zastąpienie fabrycznego lusterka wstecznego tpu, regulowanym wiatrem i wysokością za pomocą hartowanych śrub zatrzaskowych, przekształcisz swoje półautomatyczne w nowoczesną broń palną gotową do strzelania do celu i praktycznego strzelania. Więcej...

100016361
Pojedynczy regulowany celownik, który z łatwością pasuje do najpopularniejszych automatycznych pistoletów bez konieczności wymiany fabrycznego celownika. Poprzez zastąpienie fabrycznego lusterka wstecznego tpu, regulowanym wiatrem i wysokością za pomocą hartowanych śrub zatrzaskowych, przekształcisz swoje półautomatyczne w nowoczesną broń palną gotową do strzelania do celu i praktycznego strzelania. Czujność - pasuje do jaskółczego ogona .285 ". Sport - pasuje do jaskółczego ogona .375". Cechy: Współpracuje z fabrycznym widokiem z przodu. Pasuje do istniejącej szczeliny jaskółczego ogona bez frezowania. Wykonany z litej stali przy użyciu najnowocześniejszego frezowania cnc. Zwężający się jaskółczy ogon dla lepszego blokowania w szkiełku (montaż od lewej do prawej). Klucz imbusowy i śrubokręt regulacyjny zawarte w pakiecie.
792 793 2 PLN
100016361
L.P.A. SIGHTS BROWNING HP, VIGILIANT ADJ REAR SIGHT
Numer części: TPU55BR30 Pojedynczy regulowany celownik, który z łatwością pasuje do najpopularniejszych automatycznych pistoletów bez konieczności wymiany fabrycznego celownika. Poprzez zastąpienie fabrycznego lusterka wstecznego tpu, regulowanym wiatrem i wysokością za pomocą hartowanych śrub zatrzaskowych, przekształcisz swoje półautomatyczne w nowoczesną broń palną gotową do strzelania do celu i praktycznego strzelania. Czujność - pasuje do jaskółczego ogona .285 ". Sport - pasuje do jaskółczego ogona .375". Cechy: Współpracuje z fabrycznym widokiem z przodu. Pasuje do istniejącej szczeliny jaskółczego ogona bez frezowania. Wykonany z litej stali przy użyciu najnowocześniejszego frezowania cnc. Zwężający się jaskółczy ogon dla lepszego blokowania w szkiełku (montaż od lewej do prawej). Klucz imbusowy i śrubokręt regulacyjny zawarte w pakiecie.
793 PLN 2 793,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Make: Browning Model: High Power Sight Color: White Dot Style: Adjustable, 2-Dot

Cechy

Kolor przyrządów celowniczych: White Dot Model: High Power Styl: 2-Dot,Adjustable Wytwórca: Browning Wysokość: 8mm Szerokość: 107mm Długość: 140mm
100016362
L.P.A. SIGHTS BROWNING HP SPORT ADJ REAR SIGHT
Numer części: TPU60BS30 Pojedynczy regulowany celownik, który z łatwością pasuje do najpopularniejszych automatycznych pistoletów bez konieczności wymiany fabrycznego celownika. Poprzez zastąpienie fabrycznego lusterka wstecznego tpu, regulowanym wiatrem i wysokością za pomocą hartowanych śrub zatrzaskowych, przekształcisz swoje półautomatyczne w nowoczesną broń palną gotową do strzelania do celu i praktycznego strzelania. Czujność - pasuje do jaskółczego ogona .285 ". Sport - pasuje do jaskółczego ogona .375". Cechy: Współpracuje z fabrycznym widokiem z przodu. Pasuje do istniejącej szczeliny jaskółczego ogona bez frezowania. Wykonany z litej stali przy użyciu najnowocześniejszego frezowania cnc. Zwężający się jaskółczy ogon dla lepszego blokowania w szkiełku (montaż od lewej do prawej). Klucz imbusowy i śrubokręt regulacyjny zawarte w pakiecie.
792 PLN 6 792,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Make: Browning Model: High Power Sight Color: White Dot Style: Adjustable, 2-Dot

Cechy

Kolor przyrządów celowniczych: White Dot Model: High Power Styl: Adjustable,2-Dot Wytwórca: Browning Wysokość: 5mm Szerokość: 104mm Długość: 142mmPojedynczy regulowany celownik, który z łatwością pasuje do najpopularniejszych automatycznych pistoletów bez konieczności wymiany fabrycznego celownika. Poprzez zastąpienie fabrycznego lusterka wstecznego tpu, regulowanym wiatrem i wysokością za pomocą hartowanych śrub zatrzaskowych, przekształcisz swoje półautomatyczne w nowoczesną broń palną gotową do strzelania do celu i praktycznego strzelania. Czujność - pasuje do jaskółczego ogona .285 ". Sport - pasuje do jaskółczego ogona .375". Cechy: Współpracuje z fabrycznym widokiem z przodu. Pasuje do istniejącej szczeliny jaskółczego ogona bez frezowania. Wykonany z litej stali przy użyciu najnowocześniejszego frezowania cnc. Zwężający się jaskółczy ogon dla lepszego blokowania w szkiełku (montaż od lewej do prawej). Klucz imbusowy i śrubokręt regulacyjny zawarte w pakiecie.
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny w magazynie USA
793,00 zł * 793,00 zł - 794,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
268,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
1 000,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
185,00 zł *
Newsletter