Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

TARAN TACTICAL INNOVATIONS BENELLI ACCUGUIDE EXTENDED CARRIER


Benelli AccuGuide Extended Carrier

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Rozszerzony bagażnik AccuGuide TTI Benelli ma z każdej strony przedłużoną szynę prowadzącą, która pomaga wyśrodkować pocisk podczas przeładowywania. Zapewni to szybkość i wygodę nie rozrywania kciuka po przeładowaniu, niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem 3-strzelbowym, strzelcem pułapkowym i skeet, czy też strzelasz w celach rekreacyjnych. Więcej...

Nr produktu: 100015582 100015582
Rozszerzony bagażnik AccuGuide TTI Benelli ma z każdej strony przedłużoną szynę prowadzącą, która pomaga wyśrodkować pocisk podczas przeładowywania. Zapewni to szybkość i wygodę nie rozrywania kciuka po przeładowaniu, niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem 3-strzelbowym, strzelcem pułapkowym i skeet, czy też strzelasz w celach rekreacyjnych. Ten przedłużony nośnik jest wykonany z jednego kawałka stali nierdzewnej SAE 304, co eliminuje potrzebę spawania. Jest poddany obróbce cieplnej i wyjątkowo wypolerowany, zapewniając optymalną wydajność.
SPECYFIKACJE: Wpuszczanie za pomocą Benelli M1 / M2 / M3 / M4 PRAWEJ ręki o grubości 12. Może być montowany do Montefeltro, Versamax i Super Black Eagle, ale WYMAGA spawania (dodawania materiału) i niestandardowej instalacji.
TARAN TACTICAL INNOVATIONS
395 395 1 PLN
100015582
Benelli AccuGuide Extended Carrier
Numer części: BNLICRLFT Rozszerzony bagażnik AccuGuide TTI Benelli ma z każdej strony przedłużoną szynę prowadzącą, która pomaga wyśrodkować pocisk podczas przeładowywania. Zapewni to szybkość i wygodę nie rozrywania kciuka po przeładowaniu, niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem 3-strzelbowym, strzelcem pułapkowym i skeet, czy też strzelasz w celach rekreacyjnych. Ten przedłużony nośnik jest wykonany z jednego kawałka stali nierdzewnej SAE 304, co eliminuje potrzebę spawania. Jest poddany obróbce cieplnej i wyjątkowo wypolerowany, zapewniając optymalną wydajność.
395 PLN 10 395,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Make: Benelli Model: M1, M2, M3, M4

Cechy

Model: M1,M2,M3,M4 Wytwórca: Benelli

Szczegóły pozycji

Made in USARozszerzony bagażnik AccuGuide TTI Benelli ma z każdej strony przedłużoną szynę prowadzącą, która pomaga wyśrodkować pocisk podczas przeładowywania. Zapewni to szybkość i wygodę nie rozrywania kciuka po przeładowaniu, niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem 3-strzelbowym, strzelcem pułapkowym i skeet, czy też strzelasz w celach rekreacyjnych. Ten przedłużony nośnik jest wykonany z jednego kawałka stali nierdzewnej SAE 304, co eliminuje potrzebę spawania. Jest poddany obróbce cieplnej i wyjątkowo wypolerowany, zapewniając optymalną wydajność.
SPECYFIKACJE: Wpuszczanie za pomocą Benelli M1 / M2 / M3 / M4 PRAWEJ ręki o grubości 12. Może być montowany do Montefeltro, Versamax i Super Black Eagle, ale WYMAGA spawania (dodawania materiału) i niestandardowej instalacji.
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
109,00 zł *
Newsletter