Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

FORWARD CONTROLS DESIGN LLC AR-15 ENHANCED MAGAZINE RELEASE AMBIDEXTROUS


FORWARD CONTROLS DESIGN LLC AR-15 Extended Magazine Release Dimpled Ambidextrous

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): EMR-A to ząbkowany lub z wgłębieniami oburęczny zwalniacz magazynka do odbiorników .223 i . Więcej...

Nr produktu: 100044395 682318760489 100044395
EMR-A to ząbkowany lub z wgłębieniami oburęczny zwalniacz magazynka do odbiorników .223 i .308 AR. EMR-A to ergonomiczny oburęczny zwalniacz magazynka. Umieszczenie dźwigni odzwierciedla przycisk zwalniający po prawej stronie. Ma dolny profil, część poniżej dolnego łopatki zamka ma dolny profil i jest również gładka. Ząbkowana lub zagłębiona długość dźwigni jest podzielona na płytkie ząbki w kształcie litery V (80%), które dopasowują się do krzywizny palca użytkownika, zapewniając dodatkową przyczepność. Do każdego EMR-A dołączona jest sprężyna zatrzasku magazynka o wytrzymałości 10,9 lb. Zaczep EMR-A jest wykonany z obrabianej CNC stali 4140 i pokrytej czarnym azotkiem, jego dźwignia jest wykonana z aluminium 7075 i anodyzowana twardą powłoką typu 3. Kołek rolkowy ma wytrzymałość na ścinanie 800 funtów. Wersja rozszerzona to .09 ”. Dźwignia AR15 / M16 ambi zatrzask Intuicyjnie wyprofilowana dźwignia Zawiera sprężynę o zwiększonej sprężystości 10,9 lb Ząbkowaną lub wklęsłą teksturę Uwagi: Dźwignia EMR-A obraca się na korpusie. EMR-A należy usunąć przed zainstalowaniem / usunięciem spustu. EMR-A jest instalowany i zdejmowany w taki sam sposób, jak fabryczny zatrzask magnetyczny. Podczas montażu EMR, EMR-C i EMR-A ze sprężyną zatrzaskową o masie 10,9 funta należy nosić okulary ochronne, w sprężynie 10,9 funta występuje znaczne napięcie sprężyny. Niezgodności: Maritime Bolt Catch firmy Geissele. Materiał z górnej krawędzi dźwigni EMR-A lub dolnej krawędzi dolnej łopatki Maritime Bolt Catch może wymagać usunięcia, aby oba mogły współpracować. Bliskość tych dwóch powierzchni sterowych sprawia, że ta kombinacja nie jest idealna. Kołki antypoślizgowe CMC KNS Gen 2 przeciwobrotowe kołki spustowe / młotkowe. KNS Gen2 Mod2 i Gen JJ oraz Gen ST (Spikes Tactical) są kompatybilne z EMR-A ze standardową dźwignią, ale nie z przedłużoną dźwignią. Drążek łączący szpilki Gen2 Mod2 może wymagać mniejszego dopasowania na grubszych odbiornikach, aby utworzyć odpowiedni prześwit dla dźwigni EMR-A po naciśnięciu. Dźwignie urządzeń wspomagających akumulator.Odbiorniki z lewym bocznym ogrodzeniem wokół zatrzasku zamka i zatrzasku magazynka, takie jak niektóre odbiorniki kęsów CMT, Magpul i AR15.com. EMR-A wymaga, aby lewa strona odbiornika mniej lub bardziej przylegała do spcs TDP. Karabiny HK 7,62 mm w stylu AR, seria MR762. Dolne odbiorniki Hodge Defense Mod 2. Może nie być kompatybilny z odbiornikami Seekins SP223 i AR10 B. Z powodu braku standardów dla 308 AR, EMR-A może nie działać z 80% 308 AR.
557 557 3 PLN
100044395
FORWARD CONTROLS DESIGN LLC AR-15 Extended Magazine Release Dimpled Ambidextrous
Numer części: EMRAAADIMP 682318760489 EMR-A to ząbkowany lub z wgłębieniami oburęczny zwalniacz magazynka do odbiorników .223 i .308 AR. EMR-A to ergonomiczny oburęczny zwalniacz magazynka. Umieszczenie dźwigni odzwierciedla przycisk zwalniający po prawej stronie. Ma dolny profil, część poniżej dolnego łopatki zamka ma dolny profil i jest również gładka. Ząbkowana lub zagłębiona długość dźwigni jest podzielona na płytkie ząbki w kształcie litery V (80%), które dopasowują się do krzywizny palca użytkownika, zapewniając dodatkową przyczepność. Do każdego EMR-A dołączona jest sprężyna zatrzasku magazynka o wytrzymałości 10,9 lb. Zaczep EMR-A jest wykonany z obrabianej CNC stali 4140 i pokrytej czarnym azotkiem, jego dźwignia jest wykonana z aluminium 7075 i anodyzowana twardą powłoką typu 3. Kołek rolkowy ma wytrzymałość na ścinanie 800 funtów. Wersja rozszerzona to .09 ”. Dźwignia AR15 / M16 ambi zatrzask Intuicyjnie wyprofilowana dźwignia Zawiera sprężynę o zwiększonej sprężystości 10,9 lb Ząbkowaną lub wklęsłą teksturę Uwagi: Dźwignia EMR-A obraca się na korpusie. EMR-A należy usunąć przed zainstalowaniem / usunięciem spustu. EMR-A jest instalowany i zdejmowany w taki sam sposób, jak fabryczny zatrzask magnetyczny. Podczas montażu EMR, EMR-C i EMR-A ze sprężyną zatrzaskową o masie 10,9 funta należy nosić okulary ochronne, w sprężynie 10,9 funta występuje znaczne napięcie sprężyny. Niezgodności: Maritime Bolt Catch firmy Geissele. Materiał z górnej krawędzi dźwigni EMR-A lub dolnej krawędzi dolnej łopatki Maritime Bolt Catch może wymagać usunięcia, aby oba mogły współpracować. Bliskość tych dwóch powierzchni sterowych sprawia, że ta kombinacja nie jest idealna. Kołki antypoślizgowe CMC KNS Gen 2 przeciwobrotowe kołki spustowe / młotkowe. KNS Gen2 Mod2 i Gen JJ oraz Gen ST (Spikes Tactical) są kompatybilne z EMR-A ze standardową dźwignią, ale nie z przedłużoną dźwignią. Drążek łączący szpilki Gen2 Mod2 może wymagać mniejszego dopasowania na grubszych odbiornikach, aby utworzyć odpowiedni prześwit dla dźwigni EMR-A po naciśnięciu. Dźwignie urządzeń wspomagających akumulator.Odbiorniki z lewym bocznym ogrodzeniem wokół zatrzasku zamka i zatrzasku magazynka, takie jak niektóre odbiorniki kęsów CMT, Magpul i AR15.com. EMR-A wymaga, aby lewa strona odbiornika mniej lub bardziej przylegała do spcs TDP. Karabiny HK 7,62 mm w stylu AR, seria MR762. Dolne odbiorniki Hodge Defense Mod 2. Może nie być kompatybilny z odbiornikami Seekins SP223 i AR10 B. Z powodu braku standardów dla 308 AR, EMR-A może nie działać z 80% 308 AR.
557 PLN 0 557,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Make: AR-15

Cechy

Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.x100044394
FORWARD CONTROLS DESIGN LLC AR-15 Enhanced Extended Mag Release Serrated Ambidextrous
Numer części: EMRAEXT 682318760472 EMR-A to ząbkowany lub z wgłębieniami oburęczny zwalniacz magazynka do odbiorników .223 i .308 AR. EMR-A to ergonomiczny oburęczny zwalniacz magazynka. Umieszczenie dźwigni odzwierciedla przycisk zwalniający po prawej stronie. Ma dolny profil, część poniżej dolnego łopatki zamka ma dolny profil i jest również gładka. Ząbkowana lub zagłębiona długość dźwigni jest podzielona na płytkie ząbki w kształcie litery V (80%), które dopasowują się do krzywizny palca użytkownika, zapewniając dodatkową przyczepność. Do każdego EMR-A dołączona jest sprężyna zatrzasku magazynka o wytrzymałości 10,9 lb. Zaczep EMR-A jest wykonany z obrabianej CNC stali 4140 i pokrytej czarnym azotkiem, jego dźwignia jest wykonana z aluminium 7075 i anodyzowana twardą powłoką typu 3. Kołek rolkowy ma wytrzymałość na ścinanie 800 funtów. Wersja rozszerzona to .09 ”. Dźwignia AR15 / M16 ambi zatrzask Intuicyjnie wyprofilowana dźwignia Zawiera sprężynę o zwiększonej sprężystości 10,9 lb Ząbkowaną lub wklęsłą teksturę Uwagi: Dźwignia EMR-A obraca się na korpusie. EMR-A należy usunąć przed zainstalowaniem / usunięciem spustu. EMR-A jest instalowany i zdejmowany w taki sam sposób, jak fabryczny zatrzask magnetyczny. Podczas montażu EMR, EMR-C i EMR-A ze sprężyną zatrzaskową o masie 10,9 funta należy nosić okulary ochronne, w sprężynie 10,9 funta występuje znaczne napięcie sprężyny. Niezgodności: Maritime Bolt Catch firmy Geissele. Materiał z górnej krawędzi dźwigni EMR-A lub dolnej krawędzi dolnej łopatki Maritime Bolt Catch może wymagać usunięcia, aby oba mogły współpracować. Bliskość tych dwóch powierzchni sterowych sprawia, że ta kombinacja nie jest idealna. Kołki antypoślizgowe CMC KNS Gen 2 przeciwobrotowe kołki spustowe / młotkowe. KNS Gen2 Mod2 i Gen JJ oraz Gen ST (Spikes Tactical) są kompatybilne z EMR-A ze standardową dźwignią, ale nie z przedłużoną dźwignią. Drążek łączący szpilki Gen2 Mod2 może wymagać mniejszego dopasowania na grubszych odbiornikach, aby utworzyć odpowiedni prześwit dla dźwigni EMR-A po naciśnięciu. Dźwignie urządzeń wspomagających akumulator.Odbiorniki z lewym bocznym ogrodzeniem wokół zatrzasku zamka i zatrzasku magazynka, takie jak niektóre odbiorniki kęsów CMT, Magpul i AR15.com. EMR-A wymaga, aby lewa strona odbiornika mniej lub bardziej przylegała do spcs TDP. Karabiny HK 7,62 mm w stylu AR, seria MR762. Dolne odbiorniki Hodge Defense Mod 2. Może nie być kompatybilny z odbiornikami Seekins SP223 i AR10 B. Z powodu braku standardów dla 308 AR, EMR-A może nie działać z 80% 308 AR.
557 PLN 0 557,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Make: AR-15
100044393
FORWARD CONTROLS DESIGN LLC AR-15 Enhanced Magazine Release Serrated Ambidextrous
Numer części: EMRA 682318760465 EMR-A to ząbkowany lub z wgłębieniami oburęczny zwalniacz magazynka do odbiorników .223 i .308 AR. EMR-A to ergonomiczny oburęczny zwalniacz magazynka. Umieszczenie dźwigni odzwierciedla przycisk zwalniający po prawej stronie. Ma dolny profil, część poniżej dolnego łopatki zamka ma dolny profil i jest również gładka. Ząbkowana lub zagłębiona długość dźwigni jest podzielona na płytkie ząbki w kształcie litery V (80%), które dopasowują się do krzywizny palca użytkownika, zapewniając dodatkową przyczepność. Do każdego EMR-A dołączona jest sprężyna zatrzasku magazynka o wytrzymałości 10,9 lb. Zaczep EMR-A jest wykonany z obrabianej CNC stali 4140 i pokrytej czarnym azotkiem, jego dźwignia jest wykonana z aluminium 7075 i anodyzowana twardą powłoką typu 3. Kołek rolkowy ma wytrzymałość na ścinanie 800 funtów. Wersja rozszerzona to .09 ”. Dźwignia AR15 / M16 ambi zatrzask Intuicyjnie wyprofilowana dźwignia Zawiera sprężynę o zwiększonej sprężystości 10,9 lb Ząbkowaną lub wklęsłą teksturę Uwagi: Dźwignia EMR-A obraca się na korpusie. EMR-A należy usunąć przed zainstalowaniem / usunięciem spustu. EMR-A jest instalowany i zdejmowany w taki sam sposób, jak fabryczny zatrzask magnetyczny. Podczas montażu EMR, EMR-C i EMR-A ze sprężyną zatrzaskową o masie 10,9 funta należy nosić okulary ochronne, w sprężynie 10,9 funta występuje znaczne napięcie sprężyny. Niezgodności: Maritime Bolt Catch firmy Geissele. Materiał z górnej krawędzi dźwigni EMR-A lub dolnej krawędzi dolnej łopatki Maritime Bolt Catch może wymagać usunięcia, aby oba mogły współpracować. Bliskość tych dwóch powierzchni sterowych sprawia, że ta kombinacja nie jest idealna. Kołki antypoślizgowe CMC KNS Gen 2 przeciwobrotowe kołki spustowe / młotkowe. KNS Gen2 Mod2 i Gen JJ oraz Gen ST (Spikes Tactical) są kompatybilne z EMR-A ze standardową dźwignią, ale nie z przedłużoną dźwignią. Drążek łączący szpilki Gen2 Mod2 może wymagać mniejszego dopasowania na grubszych odbiornikach, aby utworzyć odpowiedni prześwit dla dźwigni EMR-A po naciśnięciu. Dźwignie urządzeń wspomagających akumulator.Odbiorniki z lewym bocznym ogrodzeniem wokół zatrzasku zamka i zatrzasku magazynka, takie jak niektóre odbiorniki kęsów CMT, Magpul i AR15.com. EMR-A wymaga, aby lewa strona odbiornika mniej lub bardziej przylegała do spcs TDP. Karabiny HK 7,62 mm w stylu AR, seria MR762. Dolne odbiorniki Hodge Defense Mod 2. Może nie być kompatybilny z odbiornikami Seekins SP223 i AR10 B. Z powodu braku standardów dla 308 AR, EMR-A może nie działać z 80% 308 AR.
557 PLN 0 557,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Make: AR-15
EMR-A to ząbkowany lub z wgłębieniami oburęczny zwalniacz magazynka do odbiorników .223 i .308 AR. EMR-A to ergonomiczny oburęczny zwalniacz magazynka. Umieszczenie dźwigni odzwierciedla przycisk zwalniający po prawej stronie. Ma dolny profil, część poniżej dolnego łopatki zamka ma dolny profil i jest również gładka. Ząbkowana lub zagłębiona długość dźwigni jest podzielona na płytkie ząbki w kształcie litery V (80%), które dopasowują się do krzywizny palca użytkownika, zapewniając dodatkową przyczepność. Do każdego EMR-A dołączona jest sprężyna zatrzasku magazynka o wytrzymałości 10,9 lb. Zaczep EMR-A jest wykonany z obrabianej CNC stali 4140 i pokrytej czarnym azotkiem, jego dźwignia jest wykonana z aluminium 7075 i anodyzowana twardą powłoką typu 3. Kołek rolkowy ma wytrzymałość na ścinanie 800 funtów. Wersja rozszerzona to .09 ”. Dźwignia AR15 / M16 ambi zatrzask Intuicyjnie wyprofilowana dźwignia Zawiera sprężynę o zwiększonej sprężystości 10,9 lb Ząbkowaną lub wklęsłą teksturę Uwagi: Dźwignia EMR-A obraca się na korpusie. EMR-A należy usunąć przed zainstalowaniem / usunięciem spustu. EMR-A jest instalowany i zdejmowany w taki sam sposób, jak fabryczny zatrzask magnetyczny. Podczas montażu EMR, EMR-C i EMR-A ze sprężyną zatrzaskową o masie 10,9 funta należy nosić okulary ochronne, w sprężynie 10,9 funta występuje znaczne napięcie sprężyny. Niezgodności: Maritime Bolt Catch firmy Geissele. Materiał z górnej krawędzi dźwigni EMR-A lub dolnej krawędzi dolnej łopatki Maritime Bolt Catch może wymagać usunięcia, aby oba mogły współpracować. Bliskość tych dwóch powierzchni sterowych sprawia, że ta kombinacja nie jest idealna. Kołki antypoślizgowe CMC KNS Gen 2 przeciwobrotowe kołki spustowe / młotkowe. KNS Gen2 Mod2 i Gen JJ oraz Gen ST (Spikes Tactical) są kompatybilne z EMR-A ze standardową dźwignią, ale nie z przedłużoną dźwignią. Drążek łączący szpilki Gen2 Mod2 może wymagać mniejszego dopasowania na grubszych odbiornikach, aby utworzyć odpowiedni prześwit dla dźwigni EMR-A po naciśnięciu. Dźwignie urządzeń wspomagających akumulator.Odbiorniki z lewym bocznym ogrodzeniem wokół zatrzasku zamka i zatrzasku magazynka, takie jak niektóre odbiorniki kęsów CMT, Magpul i AR15.com. EMR-A wymaga, aby lewa strona odbiornika mniej lub bardziej przylegała do spcs TDP. Karabiny HK 7,62 mm w stylu AR, seria MR762. Dolne odbiorniki Hodge Defense Mod 2. Może nie być kompatybilny z odbiornikami Seekins SP223 i AR10 B. Z powodu braku standardów dla 308 AR, EMR-A może nie działać z 80% 308 AR.
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
557,00 zł *
Zamówienie na żądanie Towar "na zamówienie specjalne z USA"
2 843,00 zł * 2 843,00 zł - 3 605,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
133,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
185,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
331,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
511,00 zł *
Newsletter