Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

B5 SYSTEMS 556 COLLAPSIBLE PRECISION STOCKS


Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Więcej...

814927022201 100036231
Składana kolba precyzyjna do AR-15
Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1435 1656 8 PLN
100036231
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 Black
Numer części: CPS1304 814927022201 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1435 PLN 15 1 435,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Black Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.
100036233
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 Coyote Brown
Numer części: CPS1306 814927022225 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Coyote Brown Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Coyote Brown Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.

100036232
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 FDE
Numer części: CPS1305 814927022188 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Flat Dark Earth Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Flat Dark Earth Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.

100036234
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 Foliage Green
Numer części: CPS1307 814927022232 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Foilage Green Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Foilage Green Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.

100036237
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 MultiCam
Numer części: CPS1310 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1656 PLN 0 1 656,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Multi-Cam Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Multi-Cam Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.

100036235
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 Olive Drab
Numer części: CPS1308 814927022249 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Olive Drab Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Olive Drab Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.

100036236
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 Wolf Grey
Numer części: CPS1309 814927022256 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1435 PLN 0 1 435,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Wolf Grey Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Wolf Grey Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.

100036238
B5 SYSTEMS Collapsible Precision Stock 556 Woodland
Numer części: CPS1311 Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
1656 PLN 0 1 656,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Woodland Material: Polymer Style: Collapsible Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Woodland Materiał: Polymer Styl: Collapsible Typ: Mil-Spec

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.

Składana kolba precyzyjna do AR-15
Interesuje Cię kolba do karabinów precyzyjnych, która nie jest obszernymi opcjami na akcje o stałej wartości, które dominują na rynku? Składana kolba precyzyjna B5 Systems zapewnia solidny punkt mocowania do precyzyjnego strzelania, ale tę kolbę do precyzyjnego karabinu można nadal łatwo regulować lub zmniejszać w celu łatwego przechowywania i transportu. Dodatkowe cechy składanej kolby precyzyjnej systemu B5 obejmują oburęczne, szybko odłączane gniazdo obrotowo-obrotowe z ograniczonym obrotem, a także szereg stałych mocowań zawiesia. Kolba posiada również dźwignię regulacyjną z blokadą, a także punkt mocowania M-LOK na spodniej stronie kolby, który jest kompatybilny z sekcjami szyn Picatinny, a nawet monopodem M-LOK mocowanym bezpośrednio. Dostępne opcje kolorystyczne tej składanej kolby precyzyjnej B5 Systems to czarny, płaski ciemnoziemiony, kojot brązowy, zielony liści, oliwkowoszary, szary, wielokolorowy i leśny.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
334,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
243,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
1 386,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
58,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
808,00 zł * 808,00 zł - 816,00 zł*
Newsletter