Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

Koronawirus

23.03.2020 - planujemy do 27 marca spakowac wszystkie zamówienia i wylecieć z USA 01.04.2020. W przypadku zmiany poinformujemy na stronie, w kolejnym wpisie.

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z zaistniałą sytuacją na świecie związaną z pandemią koronawirusa, polskie linie lotnicze LOT zawiesiły połączenia z USA. To spowodowało, że nie mamy możliwości wysłania towaru do Polski i realizacji zamówień. Nie jesteśmy w stanie dochować deklarowanego terminu 10 - 18 dni realizacji. Nie chcemy zmieniać regulaminów, czy danych na stronie w opisie wysyłki, gdyż tak naprawę nie wiadomo jak sytuacja będzie się zmieniać, jak długo potrwa taki stan rzeczy. Póki co zawieszenie lotów planowane jest do 27 marca. Mamy nadzieję, że po tym terminie sytuacja wróci do normy. Postaramy się na tej stronie udzielać na bieżąco informacji o zmianach i planach na najbliższe dni.

 

Przypominamy, że składając zamówienia z formą płatności kartą kredytową środki nie są pobierane z Państwa konta. W przypadku złożenia zamówienia z opcją przelewu prosimy nie wpłacać nam środków na konto do czasu unormowania i wyjaśnienia sytuacji.

 

Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Ubolewamy nad tym co się stało gdyż ten rok rozpoczął się bardzo dobrze. Obdarzyliście nas Państwo zaufaniem, składając dużo zamówień, a my dokładaliśmy wszelkich starań aby towar jak najszybciej Państwu dostarczyć. Mamy nadzieję, że nadal tak będzie. Życzymy dużo zdrowia.

Pozdrawiamy,

Brownells Polska