Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BOYDS TIKKA T3 PRAIRIE HUNTER STOCK FACTORY BARREL CHANNEL


BOYDS Detachable Box Mag Stock Factory Bbl Channel Pepper Lam

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Konstrukcja Prairie Hunter ma grzebień Monte Carlo, który jest lekko uniesiony, aby równolegle do otworu, co pomaga w prawidłowym wyrównaniu policzka do użytku z lunetą, a także ma ładnie połączone flety przed grzebieniem, aby ukryć kciuk i uniemożliwić kontakt kciuka z nosem podczas pistoletu odrzuty. Wdzięczny kawałek policzka zapewnia dodatkowe wsparcie twarzy i jest pięknie wtopiony w kolbę i uchwyt, co zniechęca strzelca do wspinania się na lunetę i utrzymywania kolby w linii z ramieniem w celu lepszego pochłaniania odrzutu. Więcej...

Nr produktu: 239000047 7GA114R18112 239000047
Konstrukcja Prairie Hunter ma grzebień Monte Carlo, który jest lekko uniesiony, aby równolegle do otworu, co pomaga w prawidłowym wyrównaniu policzka do użytku z lunetą, a także ma ładnie połączone flety przed grzebieniem, aby ukryć kciuk i uniemożliwić kontakt kciuka z nosem podczas pistoletu odrzuty. Wdzięczny kawałek policzka zapewnia dodatkowe wsparcie twarzy i jest pięknie wtopiony w kolbę i uchwyt, co zniechęca strzelca do wspinania się na lunetę i utrzymywania kolby w linii z ramieniem w celu lepszego pochłaniania odrzutu. Smukły i lekko otwarty owalny chwyt pistoletowy z lekkim obrzękiem dłoni jest dobrze zdefiniowany za pomocą grzebienia, aby zapewnić mocny chwyt, który pozwala na szybki montaż na ramieniu i pomaga w prawidłowej pozycji oka z lunetą. Smukły, skośny, dopasowany do dłoni przedni koniec, który jest owalny, co pozwala na lepsze zgrzewanie dłoni od przodu, co pomaga poprawić strzelanie z ręki i jest proporcjonalny do uzupełnienia luf o długości od 22 do 26 cali. Wymiary lufy: Punkt A = 1 9/64 "" i Punkt B = 45/64 "" Śruby od środka do środka działania: 7 "" na całej długości części: 31 1/2 "" W komplecie z Boyds '1/2 Gumowa podkładka odrzutowa. Bezpieczeństwo znajduje się na trzpieniu, a zwalniacz bolca znajduje się z boku odbiornika. UWAGA KLIENCI: Stalowy występ zostanie wyposażony w kolbę. Zapewnij prawidłową instalację występu podczas montażu. Twoim obowiązkiem jest potwierdzenie wymiarów broni palnej za pomocą dostarczonych wymiarów zapasów Boyds. Wszystkie gotowe części znajdują się na wejściu CNC do Boyds 'House Action. Mogą istnieć różne wersje od broni palnej do broni palnej, może być konieczne niewielkie dopasowanie, aby uzyskać idealne dopasowanie do broni palnej.
1362 1362 1 PLN
239000047
BOYDS Detachable Box Mag Stock Factory Bbl Channel Pepper Lam
Numer części: 7GA114R18112 7GA114R18112 Konstrukcja Prairie Hunter ma grzebień Monte Carlo, który jest lekko uniesiony, aby równolegle do otworu, co pomaga w prawidłowym wyrównaniu policzka do użytku z lunetą, a także ma ładnie połączone flety przed grzebieniem, aby ukryć kciuk i uniemożliwić kontakt kciuka z nosem podczas pistoletu odrzuty. Wdzięczny kawałek policzka zapewnia dodatkowe wsparcie twarzy i jest pięknie wtopiony w kolbę i uchwyt, co zniechęca strzelca do wspinania się na lunetę i utrzymywania kolby w linii z ramieniem w celu lepszego pochłaniania odrzutu. Smukły i lekko otwarty owalny chwyt pistoletowy z lekkim obrzękiem dłoni jest dobrze zdefiniowany za pomocą grzebienia, aby zapewnić mocny chwyt, który pozwala na szybki montaż na ramieniu i pomaga w prawidłowej pozycji oka z lunetą. Smukły, skośny, dopasowany do dłoni przedni koniec, który jest owalny, co pozwala na lepsze zgrzewanie dłoni od przodu, co pomaga poprawić strzelanie z ręki i jest proporcjonalny do uzupełnienia luf o długości od 22 do 26 cali. Wymiary lufy: Punkt A = 1 9/64 "" i Punkt B = 45/64 "" Śruby od środka do środka działania: 7 "" na całej długości części: 31 1/2 "" W komplecie z Boyds '1/2 Gumowa podkładka odrzutowa. Bezpieczeństwo znajduje się na trzpieniu, a zwalniacz bolca znajduje się z boku odbiornika. UWAGA KLIENCI: Stalowy występ zostanie wyposażony w kolbę. Zapewnij prawidłową instalację występu podczas montażu. Twoim obowiązkiem jest potwierdzenie wymiarów broni palnej za pomocą dostarczonych wymiarów zapasów Boyds. Wszystkie gotowe części znajdują się na wejściu CNC do Boyds 'House Action. Mogą istnieć różne wersje od broni palnej do broni palnej, może być konieczne niewielkie dopasowanie, aby uzyskać idealne dopasowanie do broni palnej.
1362 PLN 0 1 362,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Color: Pepper Make: Tikka Material: LAMINATE Model: T3

Cechy

Kolor: Pepper Materiał: LAMINATE Model: T3 Wytwórca: Tikka

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.Konstrukcja Prairie Hunter ma grzebień Monte Carlo, który jest lekko uniesiony, aby równolegle do otworu, co pomaga w prawidłowym wyrównaniu policzka do użytku z lunetą, a także ma ładnie połączone flety przed grzebieniem, aby ukryć kciuk i uniemożliwić kontakt kciuka z nosem podczas pistoletu odrzuty. Wdzięczny kawałek policzka zapewnia dodatkowe wsparcie twarzy i jest pięknie wtopiony w kolbę i uchwyt, co zniechęca strzelca do wspinania się na lunetę i utrzymywania kolby w linii z ramieniem w celu lepszego pochłaniania odrzutu. Smukły i lekko otwarty owalny chwyt pistoletowy z lekkim obrzękiem dłoni jest dobrze zdefiniowany za pomocą grzebienia, aby zapewnić mocny chwyt, który pozwala na szybki montaż na ramieniu i pomaga w prawidłowej pozycji oka z lunetą. Smukły, skośny, dopasowany do dłoni przedni koniec, który jest owalny, co pozwala na lepsze zgrzewanie dłoni od przodu, co pomaga poprawić strzelanie z ręki i jest proporcjonalny do uzupełnienia luf o długości od 22 do 26 cali. Wymiary lufy: Punkt A = 1 9/64 "" i Punkt B = 45/64 "" Śruby od środka do środka działania: 7 "" na całej długości części: 31 1/2 "" W komplecie z Boyds '1/2 Gumowa podkładka odrzutowa. Bezpieczeństwo znajduje się na trzpieniu, a zwalniacz bolca znajduje się z boku odbiornika. UWAGA KLIENCI: Stalowy występ zostanie wyposażony w kolbę. Zapewnij prawidłową instalację występu podczas montażu. Twoim obowiązkiem jest potwierdzenie wymiarów broni palnej za pomocą dostarczonych wymiarów zapasów Boyds. Wszystkie gotowe części znajdują się na wejściu CNC do Boyds 'House Action. Mogą istnieć różne wersje od broni palnej do broni palnej, może być konieczne niewielkie dopasowanie, aby uzyskać idealne dopasowanie do broni palnej.
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 541,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
247,00 zł *
chwilowo niedostępny w magazynie USA chwilowo niedostępny w magazynie USA
80,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
42,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
814,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
95,00 zł *
Newsletter