Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

TACTICAL KINETICS THREADED BARRELS FOR GLOCK®


G17 Threaded Barrel, Fluted, SS, Nitride, 9mm

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Zamienne gwintowane lufy Tactical Kinetics do pistoletów Glock® pozwalają ustawić tłumik lub kompensator na pistolecie i POPRAWIĆ jego dokładność. Tactical Kinetics poddało gwintowane lufy Glock® niezależnym testom, które potwierdziły stałą 12% poprawę dokładności w stosunku do luf fabrycznych. Więcej...

Nr produktu: 100032617 100032617
Daj swojemu doskonałemu pistoletowi kilka fajnych wątków ORAZ znaczną poprawę dokładności
Zamienne gwintowane lufy Tactical Kinetics do pistoletów Glock® pozwalają ustawić tłumik lub kompensator na pistolecie i POPRAWIĆ jego dokładność. Tactical Kinetics poddało gwintowane lufy Glock® niezależnym testom, które potwierdziły stałą 12% poprawę dokładności w stosunku do luf fabrycznych. Wyniki te utrzymały się na różnych rodzajach pocisków w amunicji wielu producentów. Każda gwintowana lufa Tactical Kinetics do Glock® jest precyzyjnie obrobiona ze wstępnie utwardzonej stali nierdzewnej 416R, a następnie guzikowana karabinkiem z 6-rowkowym, 1-10 "skrętem. W przeciwieństwie do" wielokątnego "gwintowania fabrycznych luf Glock®, gwintowanie przycisków umożliwia ci aby bezpiecznie strzelać z odrzutowych pocisków ołowiowych w G17 lub G19 - otwierając szereg niedrogich amunicji treningowej, którą zwykle muszą porzucić właściciele Glock®. 9x19mm komora Luger SAAMI Wstępnie utwardzona stal nierdzewna 416R ½ "-28 tpi prawy kaganiec Korona docelowa Przycisk karbowany 6-wpustowy, skręt 1-10 "Polerowana rampa posuwowa sprzyja płynnemu komorowaniu i wyciągowi Beczka G17 pasuje do pistoletów Gen1-4; G19 pasuje do Gen1-5 Z przodu każda lufa Glock® z gwintem Glock® taktycznym ma standardową ½" -28 tpi nitki wylotowe i zagłębiona 11-stopniowa korona celu, aby chronić krytyczne strzelanie w pobliżu otworu wyjściowego przed uszkodzeniem. Beczka nie jest wyposażona w gwintowany ochraniacz nici. W zestawie znajduje się plastikowa nasadka chroniąca nici podczas transportu. Oferujemy gwintowane lufy Tactical Kinetics do modeli Glock® 17 i 19, z wyborem wykończonego koralikami naturalnego srebra lub czarnego azotku. Jeśli budujesz pistolet Polymer80, dlaczego nie dać mu lufy TK dla dodatkowej miary wszechstronności i celności?
„GLOCK” jest zastrzeżonym na szczeblu federalnym znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
814 931 4 PLN
100032617
G17 Threaded Barrel, Fluted, SS, Nitride, 9mm
Numer części: TK1692BLK Zamienne gwintowane lufy Tactical Kinetics do pistoletów Glock® pozwalają ustawić tłumik lub kompensator na pistolecie i POPRAWIĆ jego dokładność. Tactical Kinetics poddało gwintowane lufy Glock® niezależnym testom, które potwierdziły stałą 12% poprawę dokładności w stosunku do luf fabrycznych. Wyniki te utrzymały się na różnych rodzajach pocisków w amunicji wielu producentów. Każda gwintowana lufa Tactical Kinetics do Glock® jest precyzyjnie obrobiona ze wstępnie utwardzonej stali nierdzewnej 416R, a następnie guzikowana karabinkiem z 6-rowkowym, 1-10 "skrętem. W przeciwieństwie do" wielokątnego "gwintowania fabrycznych luf Glock®, gwintowanie przycisków umożliwia ci aby bezpiecznie strzelać z odrzutowych pocisków ołowiowych w G17 lub G19 - otwierając szereg niedrogich amunicji treningowej, którą zwykle muszą porzucić właściciele Glock®. 9x19mm komora Luger SAAMI Wstępnie utwardzona stal nierdzewna 416R ½ "-28 tpi prawy kaganiec Korona docelowa Przycisk karbowany 6-wpustowy, skręt 1-10 "Polerowana rampa posuwowa sprzyja płynnemu komorowaniu i wyciągowi Beczka G17 pasuje do pistoletów Gen1-4; G19 pasuje do Gen1-5 Z przodu każda lufa Glock® z gwintem Glock® taktycznym ma standardową ½" -28 tpi nitki wylotowe i zagłębiona 11-stopniowa korona celu, aby chronić krytyczne strzelanie w pobliżu otworu wyjściowego przed uszkodzeniem. Beczka nie jest wyposażona w gwintowany ochraniacz nici. W zestawie znajduje się plastikowa nasadka chroniąca nici podczas transportu. Oferujemy gwintowane lufy Tactical Kinetics do modeli Glock® 17 i 19, z wyborem wykończonego koralikami naturalnego srebra lub czarnego azotku. Jeśli budujesz pistolet Polymer80, dlaczego nie dać mu lufy TK dla dodatkowej miary wszechstronności i celności?
928 PLN 197 928,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Cartridge: 9 mm Luger Finish: Black Nitride Make: Glock Model: 17 Style: Threaded

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Model: 17 Nabój: 9 mm Luger Rodzaj wykończenia: Black Nitride Styl: Threaded Wytwórca: Glock

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.c100032615
G17 Threaded Barrel, Fluted, SS, 9mm
Numer części: TK1692SS Zamienne gwintowane lufy Tactical Kinetics do pistoletów Glock® pozwalają ustawić tłumik lub kompensator na pistolecie i POPRAWIĆ jego dokładność. Tactical Kinetics poddało gwintowane lufy Glock® niezależnym testom, które potwierdziły stałą 12% poprawę dokładności w stosunku do luf fabrycznych. Wyniki te utrzymały się na różnych rodzajach pocisków w amunicji wielu producentów. Każda gwintowana lufa Tactical Kinetics do Glock® jest precyzyjnie obrobiona ze wstępnie utwardzonej stali nierdzewnej 416R, a następnie guzikowana karabinkiem z 6-rowkowym, 1-10 "skrętem. W przeciwieństwie do" wielokątnego "gwintowania fabrycznych luf Glock®, gwintowanie przycisków umożliwia ci aby bezpiecznie strzelać z odrzutowych pocisków ołowiowych w G17 lub G19 - otwierając szereg niedrogich amunicji treningowej, którą zwykle muszą porzucić właściciele Glock®. 9x19mm komora Luger SAAMI Wstępnie utwardzona stal nierdzewna 416R ½ "-28 tpi prawy kaganiec Korona docelowa Przycisk karbowany 6-wpustowy, skręt 1-10 "Polerowana rampa posuwowa sprzyja płynnemu komorowaniu i wyciągowi Beczka G17 pasuje do pistoletów Gen1-4; G19 pasuje do Gen1-5 Z przodu każda lufa Glock® z gwintem Glock® taktycznym ma standardową ½" -28 tpi nitki wylotowe i zagłębiona 11-stopniowa korona celu, aby chronić krytyczne strzelanie w pobliżu otworu wyjściowego przed uszkodzeniem. Beczka nie jest wyposażona w gwintowany ochraniacz nici. W zestawie znajduje się plastikowa nasadka chroniąca nici podczas transportu. Oferujemy gwintowane lufy Tactical Kinetics do modeli Glock® 17 i 19, z wyborem wykończonego koralikami naturalnego srebra lub czarnego azotku. Jeśli budujesz pistolet Polymer80, dlaczego nie dać mu lufy TK dla dodatkowej miary wszechstronności i celności?
814 PLN 36 814,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Cartridge: 9 mm Luger Finish: Stainless Steel Make: Glock Model: 17 Style: Threaded
100032619
G19 Threaded Barrel, Fluted, SS, NIT, 9mm
Numer części: TK1693BLK Zamienne gwintowane lufy Tactical Kinetics do pistoletów Glock® pozwalają ustawić tłumik lub kompensator na pistolecie i POPRAWIĆ jego dokładność. Tactical Kinetics poddało gwintowane lufy Glock® niezależnym testom, które potwierdziły stałą 12% poprawę dokładności w stosunku do luf fabrycznych. Wyniki te utrzymały się na różnych rodzajach pocisków w amunicji wielu producentów. Każda gwintowana lufa Tactical Kinetics do Glock® jest precyzyjnie obrobiona ze wstępnie utwardzonej stali nierdzewnej 416R, a następnie guzikowana karabinkiem z 6-rowkowym, 1-10 "skrętem. W przeciwieństwie do" wielokątnego "gwintowania fabrycznych luf Glock®, gwintowanie przycisków umożliwia ci aby bezpiecznie strzelać z odrzutowych pocisków ołowiowych w G17 lub G19 - otwierając szereg niedrogich amunicji treningowej, którą zwykle muszą porzucić właściciele Glock®. 9x19mm komora Luger SAAMI Wstępnie utwardzona stal nierdzewna 416R ½ "-28 tpi prawy kaganiec Korona docelowa Przycisk karbowany 6-wpustowy, skręt 1-10 "Polerowana rampa posuwowa sprzyja płynnemu komorowaniu i wyciągowi Beczka G17 pasuje do pistoletów Gen1-4; G19 pasuje do Gen1-5 Z przodu każda lufa Glock® z gwintem Glock® taktycznym ma standardową ½" -28 tpi nitki wylotowe i zagłębiona 11-stopniowa korona celu, aby chronić krytyczne strzelanie w pobliżu otworu wyjściowego przed uszkodzeniem. Beczka nie jest wyposażona w gwintowany ochraniacz nici. W zestawie znajduje się plastikowa nasadka chroniąca nici podczas transportu. Oferujemy gwintowane lufy Tactical Kinetics do modeli Glock® 17 i 19, z wyborem wykończonego koralikami naturalnego srebra lub czarnego azotku. Jeśli budujesz pistolet Polymer80, dlaczego nie dać mu lufy TK dla dodatkowej miary wszechstronności i celności?
928 PLN 71 928,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Cartridge: 9 mm Luger Finish: Black Nitride Make: Glock Model: 19 Style: Threaded
100032618
G19 Threaded Barrel, Fluted, SS, 9mm
Numer części: TK1693SS Zamienne gwintowane lufy Tactical Kinetics do pistoletów Glock® pozwalają ustawić tłumik lub kompensator na pistolecie i POPRAWIĆ jego dokładność. Tactical Kinetics poddało gwintowane lufy Glock® niezależnym testom, które potwierdziły stałą 12% poprawę dokładności w stosunku do luf fabrycznych. Wyniki te utrzymały się na różnych rodzajach pocisków w amunicji wielu producentów. Każda gwintowana lufa Tactical Kinetics do Glock® jest precyzyjnie obrobiona ze wstępnie utwardzonej stali nierdzewnej 416R, a następnie guzikowana karabinkiem z 6-rowkowym, 1-10 "skrętem. W przeciwieństwie do" wielokątnego "gwintowania fabrycznych luf Glock®, gwintowanie przycisków umożliwia ci aby bezpiecznie strzelać z odrzutowych pocisków ołowiowych w G17 lub G19 - otwierając szereg niedrogich amunicji treningowej, którą zwykle muszą porzucić właściciele Glock®. 9x19mm komora Luger SAAMI Wstępnie utwardzona stal nierdzewna 416R ½ "-28 tpi prawy kaganiec Korona docelowa Przycisk karbowany 6-wpustowy, skręt 1-10 "Polerowana rampa posuwowa sprzyja płynnemu komorowaniu i wyciągowi Beczka G17 pasuje do pistoletów Gen1-4; G19 pasuje do Gen1-5 Z przodu każda lufa Glock® z gwintem Glock® taktycznym ma standardową ½" -28 tpi nitki wylotowe i zagłębiona 11-stopniowa korona celu, aby chronić krytyczne strzelanie w pobliżu otworu wyjściowego przed uszkodzeniem. Beczka nie jest wyposażona w gwintowany ochraniacz nici. W zestawie znajduje się plastikowa nasadka chroniąca nici podczas transportu. Oferujemy gwintowane lufy Tactical Kinetics do modeli Glock® 17 i 19, z wyborem wykończonego koralikami naturalnego srebra lub czarnego azotku. Jeśli budujesz pistolet Polymer80, dlaczego nie dać mu lufy TK dla dodatkowej miary wszechstronności i celności?
931 PLN 1 931,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Cartridge: 9 mm Luger Finish: Stainless Steel Make: Glock Model: 19 Style: Threaded
Daj swojemu doskonałemu pistoletowi kilka fajnych wątków ORAZ znaczną poprawę dokładności
Zamienne gwintowane lufy Tactical Kinetics do pistoletów Glock® pozwalają ustawić tłumik lub kompensator na pistolecie i POPRAWIĆ jego dokładność. Tactical Kinetics poddało gwintowane lufy Glock® niezależnym testom, które potwierdziły stałą 12% poprawę dokładności w stosunku do luf fabrycznych. Wyniki te utrzymały się na różnych rodzajach pocisków w amunicji wielu producentów. Każda gwintowana lufa Tactical Kinetics do Glock® jest precyzyjnie obrobiona ze wstępnie utwardzonej stali nierdzewnej 416R, a następnie guzikowana karabinkiem z 6-rowkowym, 1-10 "skrętem. W przeciwieństwie do" wielokątnego "gwintowania fabrycznych luf Glock®, gwintowanie przycisków umożliwia ci aby bezpiecznie strzelać z odrzutowych pocisków ołowiowych w G17 lub G19 - otwierając szereg niedrogich amunicji treningowej, którą zwykle muszą porzucić właściciele Glock®. 9x19mm komora Luger SAAMI Wstępnie utwardzona stal nierdzewna 416R ½ "-28 tpi prawy kaganiec Korona docelowa Przycisk karbowany 6-wpustowy, skręt 1-10 "Polerowana rampa posuwowa sprzyja płynnemu komorowaniu i wyciągowi Beczka G17 pasuje do pistoletów Gen1-4; G19 pasuje do Gen1-5 Z przodu każda lufa Glock® z gwintem Glock® taktycznym ma standardową ½" -28 tpi nitki wylotowe i zagłębiona 11-stopniowa korona celu, aby chronić krytyczne strzelanie w pobliżu otworu wyjściowego przed uszkodzeniem. Beczka nie jest wyposażona w gwintowany ochraniacz nici. W zestawie znajduje się plastikowa nasadka chroniąca nici podczas transportu. Oferujemy gwintowane lufy Tactical Kinetics do modeli Glock® 17 i 19, z wyborem wykończonego koralikami naturalnego srebra lub czarnego azotku. Jeśli budujesz pistolet Polymer80, dlaczego nie dać mu lufy TK dla dodatkowej miary wszechstronności i celności?
„GLOCK” jest zastrzeżonym na szczeblu federalnym znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
1 540,00 zł * 1 632,00 zł - 1 776,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 1 632,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
81,00 zł *
Poprzednia cena 85,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
81,00 zł *
Poprzednia cena 85,00 zł