Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SAN TAN TACTICAL STT™15 PILLAR BILLET RECEIVER SET 5.56MM


SAN TAN TACTICAL Stt-15 PILLAR Billet Receiver Set 5.56mm

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Od San Tan Tactical, jest to najbardziej zaawansowany, a jednocześnie prosty dolny korpus zamka AR, jaki kiedykolwiek powstał! San Tan Tactical zaprojektował ten dolny korpus z konieczności i chęci posiadania prawdziwie oburęcznej platformy AR-15 \ M4. Dzięki temu może pomieścić wszystkich strzelców bez konieczności dodawania niezliczonych kosztownych dodatków. Więcej...

Nr produktu: 100044294 680599034053 100044294
Od San Tan Tactical, jest to najbardziej zaawansowany, a jednocześnie prosty dolny korpus zamka AR, jaki kiedykolwiek powstał! San Tan Tactical zaprojektował ten dolny korpus z konieczności i chęci posiadania prawdziwie oburęcznej platformy AR-15 \ M4. Dzięki temu może pomieścić wszystkich strzelców bez konieczności dodawania niezliczonych kosztownych dodatków. Niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem praworęcznym, czy leworęcznym, czy też jesteś zmuszony strzelać z drugiej ręki, STT-15 jest dla Ciebie! STT-15 został zaprojektowany specjalnie do sytuacji, w których nie ma miejsca na błędy i do oddania strzału musisz użyć karabinu! Obrabiają STT-15 bezpośrednio z kęsa 7075-T651 amerykańskiego aluminium lotniczego na swoich nowych maszynach CNC firmy Haas. Dzięki temu STT zachowuje bardzo wąskie tolerancje i zapewnia, że produkt końcowy jest dokładnie taki, jak został zaprojektowany. Gotowy odbiornik jest następnie wykończony twardym anodowaniem Mil-Spec, MIL-A-8625 Typ III. Nawet jeśli dla niektórych jest to narzędzie, dla innych jest to popis! Ostateczne wykończenie jest równie ważne, jak cechy i materiały, z których składa się dolna część! STT-15 to wszystko, czego oczekujesz od San Tan Tactical, a nawet trochę. STT-15 to Twoja ostateczna odpowiedź na platformie broni palnej AR \ M4!
3303 3303 1 PLN
100044294
SAN TAN TACTICAL Stt-15 PILLAR Billet Receiver Set 5.56mm
Numer części: STT15PILLARC 680599034053 Od San Tan Tactical, jest to najbardziej zaawansowany, a jednocześnie prosty dolny korpus zamka AR, jaki kiedykolwiek powstał! San Tan Tactical zaprojektował ten dolny korpus z konieczności i chęci posiadania prawdziwie oburęcznej platformy AR-15 \ M4. Dzięki temu może pomieścić wszystkich strzelców bez konieczności dodawania niezliczonych kosztownych dodatków. Niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem praworęcznym, czy leworęcznym, czy też jesteś zmuszony strzelać z drugiej ręki, STT-15 jest dla Ciebie! STT-15 został zaprojektowany specjalnie do sytuacji, w których nie ma miejsca na błędy i do oddania strzału musisz użyć karabinu! Obrabiają STT-15 bezpośrednio z kęsa 7075-T651 amerykańskiego aluminium lotniczego na swoich nowych maszynach CNC firmy Haas. Dzięki temu STT zachowuje bardzo wąskie tolerancje i zapewnia, że produkt końcowy jest dokładnie taki, jak został zaprojektowany. Gotowy odbiornik jest następnie wykończony twardym anodowaniem Mil-Spec, MIL-A-8625 Typ III. Nawet jeśli dla niektórych jest to narzędzie, dla innych jest to popis! Ostateczne wykończenie jest równie ważne, jak cechy i materiały, z których składa się dolna część! STT-15 to wszystko, czego oczekujesz od San Tan Tactical, a nawet trochę. STT-15 to Twoja ostateczna odpowiedź na platformie broni palnej AR \ M4!
3303 PLN 0 3 303,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Black Make: AR-15 Style: Assembled

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Black Styl: Assembled Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.eOd San Tan Tactical, jest to najbardziej zaawansowany, a jednocześnie prosty dolny korpus zamka AR, jaki kiedykolwiek powstał! San Tan Tactical zaprojektował ten dolny korpus z konieczności i chęci posiadania prawdziwie oburęcznej platformy AR-15 \ M4. Dzięki temu może pomieścić wszystkich strzelców bez konieczności dodawania niezliczonych kosztownych dodatków. Niezależnie od tego, czy jesteś strzelcem praworęcznym, czy leworęcznym, czy też jesteś zmuszony strzelać z drugiej ręki, STT-15 jest dla Ciebie! STT-15 został zaprojektowany specjalnie do sytuacji, w których nie ma miejsca na błędy i do oddania strzału musisz użyć karabinu! Obrabiają STT-15 bezpośrednio z kęsa 7075-T651 amerykańskiego aluminium lotniczego na swoich nowych maszynach CNC firmy Haas. Dzięki temu STT zachowuje bardzo wąskie tolerancje i zapewnia, że produkt końcowy jest dokładnie taki, jak został zaprojektowany. Gotowy odbiornik jest następnie wykończony twardym anodowaniem Mil-Spec, MIL-A-8625 Typ III. Nawet jeśli dla niektórych jest to narzędzie, dla innych jest to popis! Ostateczne wykończenie jest równie ważne, jak cechy i materiały, z których składa się dolna część! STT-15 to wszystko, czego oczekujesz od San Tan Tactical, a nawet trochę. STT-15 to Twoja ostateczna odpowiedź na platformie broni palnej AR \ M4!
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 778,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
279,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
140,00 zł * 140,00 zł - 162,00 zł*
Newsletter