Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SAN TAN TACTICAL STT-15 PILLAR BILLET UPPER RECEIVER


Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Komora zamkowa STT PILLAR jest najlżejszą dostępną obecnie cholewką! Przy tak dużej liczbie zamków górnych AR-15 na rynku, San Tan Tactical postanowił rzucić sobie wyzwanie i stworzyć coś lepszego, coś innego. Więcej...

680599034060 100044272
Komora zamkowa STT PILLAR jest najlżejszą dostępną obecnie cholewką! Przy tak dużej liczbie zamków górnych AR-15 na rynku, San Tan Tactical postanowił rzucić sobie wyzwanie i stworzyć coś lepszego, coś innego. Bycie lepszym nie wystarczyło - musieli zaprojektować cholewkę, która przezwycięży niedociągnięcia, które widzieli w obecnej ofercie. Musiał być lżejszy, mocniejszy i inny, a przy tym dobrze wyglądać. Nie zamierzali po prostu zhakować innego odbiornika z bloku i nazwać go dobrym. Pierwszą rzeczą, którą ludzie zauważą, są kieszenie kratownicowe. Przy stylu strzelania dzisiejszych strzelców każdy chce biegać po szynach o długości 15 ”i 16” i chwytać szynę tak daleko, jak to możliwe, aby uzyskać jak największą kontrolę nad karabinem. To tak, jakby przymocować 16-calową dźwignię do karabinu. Konstrukcja kratownicy działa podobnie do mostu, który przenosi i rozkłada naprężenia na całej platformie wersety, kładąc cały nacisk na materiał tuż za gwintami odbiornika. Dodatkowa siła uzyskana dzięki temu projektowi to nie tylko pomoc odbiorcy. To z kolei pomaga zwiększyć dokładność. Kiedy większość ludzi myśli o odbiorniku kęsów, myślą o blokowej, ciężkiej, grubej konstrukcji, która jest obrabiana CNC. STT też chciał przełamać tę formę. Korzystając z oprogramowania do modelowania 3D CAD, byli w stanie zaoszczędzić na wadze w miejscach, w których dodatkowy materiał nie miał celu, takich jak blok wspomagania przodu i deflektor skorupy. Zwykle na cholewkach kęsów są one nieporęczne ze względu na trudność usuwania materiału pod wszystkimi tymi kątami. Po wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, nowy odbiornik STT przyniósł zaledwie 8,2 uncji. To jest lżejsze niż niektóre śliskie boczne cholewki! Ogólnie rzecz biorąc, firma San Tan Tactical starała się zaoferować strzelcowi coś, co nie było kolejną ładną twarzą w tłumie. Chcieli cholewki, która naprawdę rozwiązałaby problemy i niedociągnięcia dzisiejszej strzelanki.
0 0 1 PLN
100044272
SAN TAN TACTICAL STT-15 PILLAR Billet Upper Receiver Black
Numer części: STTPILLAR1 680599034060 Komora zamkowa STT PILLAR jest najlżejszą dostępną obecnie cholewką! Przy tak dużej liczbie zamków górnych AR-15 na rynku, San Tan Tactical postanowił rzucić sobie wyzwanie i stworzyć coś lepszego, coś innego. Bycie lepszym nie wystarczyło - musieli zaprojektować cholewkę, która przezwycięży niedociągnięcia, które widzieli w obecnej ofercie. Musiał być lżejszy, mocniejszy i inny, a przy tym dobrze wyglądać. Nie zamierzali po prostu zhakować innego odbiornika z bloku i nazwać go dobrym. Pierwszą rzeczą, którą ludzie zauważą, są kieszenie kratownicowe. Przy stylu strzelania dzisiejszych strzelców każdy chce biegać po szynach o długości 15 ”i 16” i chwytać szynę tak daleko, jak to możliwe, aby uzyskać jak największą kontrolę nad karabinem. To tak, jakby przymocować 16-calową dźwignię do karabinu. Konstrukcja kratownicy działa podobnie do mostu, który przenosi i rozkłada naprężenia na całej platformie wersety, kładąc cały nacisk na materiał tuż za gwintami odbiornika. Dodatkowa siła uzyskana dzięki temu projektowi to nie tylko pomoc odbiorcy. To z kolei pomaga zwiększyć dokładność. Kiedy większość ludzi myśli o odbiorniku kęsów, myślą o blokowej, ciężkiej, grubej konstrukcji, która jest obrabiana CNC. STT też chciał przełamać tę formę. Korzystając z oprogramowania do modelowania 3D CAD, byli w stanie zaoszczędzić na wadze w miejscach, w których dodatkowy materiał nie miał celu, takich jak blok wspomagania przodu i deflektor skorupy. Zwykle na cholewkach kęsów są one nieporęczne ze względu na trudność usuwania materiału pod wszystkimi tymi kątami. Po wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, nowy odbiornik STT przyniósł zaledwie 8,2 uncji. To jest lżejsze niż niektóre śliskie boczne cholewki! Ogólnie rzecz biorąc, firma San Tan Tactical starała się zaoferować strzelcowi coś, co nie było kolejną ładną twarzą w tłumie. Chcieli cholewki, która naprawdę rozwiązałaby problemy i niedociągnięcia dzisiejszej strzelanki.

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Black Make: AR-15 Style: Assembled

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Black Styl: Assembled Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: I(g)Komora zamkowa STT PILLAR jest najlżejszą dostępną obecnie cholewką! Przy tak dużej liczbie zamków górnych AR-15 na rynku, San Tan Tactical postanowił rzucić sobie wyzwanie i stworzyć coś lepszego, coś innego. Bycie lepszym nie wystarczyło - musieli zaprojektować cholewkę, która przezwycięży niedociągnięcia, które widzieli w obecnej ofercie. Musiał być lżejszy, mocniejszy i inny, a przy tym dobrze wyglądać. Nie zamierzali po prostu zhakować innego odbiornika z bloku i nazwać go dobrym. Pierwszą rzeczą, którą ludzie zauważą, są kieszenie kratownicowe. Przy stylu strzelania dzisiejszych strzelców każdy chce biegać po szynach o długości 15 ”i 16” i chwytać szynę tak daleko, jak to możliwe, aby uzyskać jak największą kontrolę nad karabinem. To tak, jakby przymocować 16-calową dźwignię do karabinu. Konstrukcja kratownicy działa podobnie do mostu, który przenosi i rozkłada naprężenia na całej platformie wersety, kładąc cały nacisk na materiał tuż za gwintami odbiornika. Dodatkowa siła uzyskana dzięki temu projektowi to nie tylko pomoc odbiorcy. To z kolei pomaga zwiększyć dokładność. Kiedy większość ludzi myśli o odbiorniku kęsów, myślą o blokowej, ciężkiej, grubej konstrukcji, która jest obrabiana CNC. STT też chciał przełamać tę formę. Korzystając z oprogramowania do modelowania 3D CAD, byli w stanie zaoszczędzić na wadze w miejscach, w których dodatkowy materiał nie miał celu, takich jak blok wspomagania przodu i deflektor skorupy. Zwykle na cholewkach kęsów są one nieporęczne ze względu na trudność usuwania materiału pod wszystkimi tymi kątami. Po wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, nowy odbiornik STT przyniósł zaledwie 8,2 uncji. To jest lżejsze niż niektóre śliskie boczne cholewki! Ogólnie rzecz biorąc, firma San Tan Tactical starała się zaoferować strzelcowi coś, co nie było kolejną ładną twarzą w tłumie. Chcieli cholewki, która naprawdę rozwiązałaby problemy i niedociągnięcia dzisiejszej strzelanki.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
231,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
42,00 zł *
Towar "na zamówienie specjalne z USA" Towar "na zamówienie specjalne z USA"
200,00 zł *
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny w magazynie USA
3 616,00 zł * 3 530,00 zł - 4 728,00 zł*
Newsletter