Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

LYMAN RIFLE 2-DIE SETS


LYMAN 6.5 PRC Rifle 2-Die Set

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Więcej...

Nr produktu: 539000221 011516723635 539000221
Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
270 339 22 PLN
539000221
LYMAN 6.5 PRC Rifle 2-Die Set
Numer części: 7452363 011516723635 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 6.5 PRC Die Style: 2-Die Set

Cechy

Nabój: 6.5 PRC Odmiana matryc: 2-Die Set

Szczegóły pozycji

Made in USA749012624
LYMAN Rifle 2-Die Set .270 Win
Numer części: 7452289 011516722898 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 270 Winchester
749012625
LYMAN Rifle 2-Die Set .300 Win Mag
Numer części: 7455647 011516756473 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 300 Winchester Magnum
749012627
LYMAN Rifle 2-Die Set .30-30 Win
Numer części: 7452299 011516722997 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 30-30 Winchester
749012630
LYMAN Rifle 2-Die Set .338 Lapua Mag
Numer części: 7452355 011516523556 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 338 Lapua
749012631
LYMAN Rifle 2-Die Set .25-06 Rem
Numer części: 7455495 011516754950 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
270 PLN 0 270,00 zł *

Wycofane z produkcji
Specyfikacja: Cartridge: 25-06 Remington
749012632
LYMAN Rifle 2-Die Set .338 Win Mag
Numer części: 7452338 011516723383 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 338 Winchester Magnum
749012634
LYMAN Rifle 2-Die Set 7mm-08
Numer części: 7455646 011516756466 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
278 PLN 0 278,00 zł *

Wycofane z produkcji
Specyfikacja: Cartridge: 7 mm - 08 Remington
749012636
LYMAN Rifle 2-Die Set .300 WSM
Numer części: 7455652 011516756527 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
270 PLN 0 270,00 zł *

Wycofane z produkcji
Specyfikacja: Cartridge: 300 WSM (Winchester Short Mag)
749101829
LYMAN Rifle 2-Die Set .375 Ruger
Numer części: 7452322 011516523228 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
286 PLN 0 286,00 zł *

Wycofane z produkcji
Specyfikacja: Cartridge: 375 Ruger Die Style: Full Length Die Set
749101830
LYMAN Rifle 2-Die Set .300 AAC Blackout
Numer części: 7455547 011516755476 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 300 AAC Blackout Die Style: Full Length Die Set
539000055
LYMAN 28 Nosler Rifle 2 Die Set
Numer części: 7452360 011516723604 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 28 Nosler
539000056
LYMAN 6.5 Creedmoor Rifle 2 Die Set
Numer części: 7452362 011516723628 Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
339 PLN 0 339,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Cartridge: 6.5 Creedmoor
Matryce precyzyjne Lyman oferują niezrównaną precyzję, gładkość i wszechstronność. Każda stalowa matryca jest obrabiana CNC w celu uzyskania dokładnych wymiarów i spójnych tolerancji dla poszczególnych partii. Matryce matrycowe są odpowietrzane, polerowane, poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania twardości, a następnie ponownie polerowane do mikro-wykończenia dla dodatkowej gładkości. Dostępne w zestawach 2 i 3 kości. Zestaw 2 matryc Lyman obejmuje matrycę do siedzenia z opcjonalnym zagniataczem i matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania i przyciskiem rozwijającym szyję. Zestawy 3 matryc Lyman są przeznaczone do prostych skrzynek ściennych i łatwo ładują zarówno pociski odlewane, jak i płaszczowe. Zawiera matrycę o pełnej długości z trzpieniem do odskakiwania, dwuetapową matrycę rozszerzającą szyję i matrycę do osadzania pocisków. Dwustopniowa matryca rozszerzająca szyję czyni te matryce idealnymi do ładowania odlewanych pocisków. Pasuje do popularnych pras ze standardowymi gwintami przemysłowymi 7⁄8 "x 14, w tym RCBS, Lee, Hornady, Dillon, Redding i innych. Uchwyt skorupy sprzedawany osobno. Zawiera skrzynkę z tworzywa sztucznego.
Brak na stanie Wycofane ze sprzedaży
339,00 zł * 270,00 zł - 339,00 zł*
Zamówienie na żądanie Towar "na zamówienie specjalne z USA"
785,00 zł * 584,00 zł - 2 055,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
71,00 zł *
Zamówienie na żądanie Towar "na zamówienie specjalne z USA"
2 103,00 zł * 1 745,00 zł - 2 659,00 zł*
Towar "na zamówienie specjalne z USA" Towar "na zamówienie specjalne z USA"
52,00 zł *
Zamówienie na żądanie Towar "na zamówienie specjalne z USA"
742,00 zł * 695,00 zł - 742,00 zł*
Newsletter