Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

GROVTEC US, INC. MULTI-ADAPTER STUDS


Multi-Adapter Studs

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Konstrukcja ze stali nierdzewnej Wykończenie oksydowane na czarno Klucz imbusowy w zestawie 2 dołączone adaptery Zawiera 2 podstawy Łatwa instalacja Pasuje do wszystkich standardowych podstaw obrotowych z przyciskami wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych Wielozadaniowe szpilki Grove Tec są idealne dla wymagającego operatora potrzebującego więcej niż krętlik do zawiesia. Ten kołek z wieloma adapterami został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji, zapewniając operatorowi opcje montażu dwójnogu, akcesoriów lub zawiesia. Więcej...

Nr produktu: 100005660 811071012997 100005660
Konstrukcja ze stali nierdzewnej Wykończenie oksydowane na czarno Klucz imbusowy w zestawie 2 dołączone adaptery Zawiera 2 podstawy Łatwa instalacja Pasuje do wszystkich standardowych podstaw obrotowych z przyciskami wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych Wielozadaniowe szpilki Grove Tec są idealne dla wymagającego operatora potrzebującego więcej niż krętlik do zawiesia. Ten kołek z wieloma adapterami został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji, zapewniając operatorowi opcje montażu dwójnogu, akcesoriów lub zawiesia. Zestaw zawiera klucz imbusowy i dwa kołki adaptera, które zatrzaskują się w dwóch podstawach ze stali nierdzewnej, zapewniając standardową funkcję kołków. Śruby adaptera są wykonane ze stali i pasują do wszystkich standardowych obrotowych podstaw do przycisków, które przyjmują wszystkie typy krętlików, dwójnóg i akcesoria wierzchowce. Podstawy są wykonane ze stali nierdzewnej przez wiele lat w trudnych warunkach. Zarówno szpilki adaptera, jak i podstawy są wykończone na czarno tlenkiem, co zapobiega rdzewieniu i pasuje do wyposażenia Twojego karabinu taktycznego.
SPECYFIKACJA: Konstrukcja wykonana w całości ze stali, wykończenie oksydowane na czarno, 2 szpilki adaptera, podstawy ze stali nierdzewnej, klucz imbusowy, Akceptuje wszystkie typy obrotowe, pasuje do wszystkich standardowych podstaw obrotowych z przyciskiem, szpilka adaptera działa jak standardowy kołek, łatwa instalacja, stworzona do karabinów taktycznych.
GROVTEC US, INC.
107 107 1 PLN
Sale
100005660
Multi-Adapter Studs
Numer części: GTSW299 811071012997 Konstrukcja ze stali nierdzewnej Wykończenie oksydowane na czarno Klucz imbusowy w zestawie 2 dołączone adaptery Zawiera 2 podstawy Łatwa instalacja Pasuje do wszystkich standardowych podstaw obrotowych z przyciskami wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych Wielozadaniowe szpilki Grove Tec są idealne dla wymagającego operatora potrzebującego więcej niż krętlik do zawiesia. Ten kołek z wieloma adapterami został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji, zapewniając operatorowi opcje montażu dwójnogu, akcesoriów lub zawiesia. Zestaw zawiera klucz imbusowy i dwa kołki adaptera, które zatrzaskują się w dwóch podstawach ze stali nierdzewnej, zapewniając standardową funkcję kołków. Śruby adaptera są wykonane ze stali i pasują do wszystkich standardowych obrotowych podstaw do przycisków, które przyjmują wszystkie typy krętlików, dwójnóg i akcesoria wierzchowce. Podstawy są wykonane ze stali nierdzewnej przez wiele lat w trudnych warunkach. Zarówno szpilki adaptera, jak i podstawy są wykończone na czarno tlenkiem, co zapobiega rdzewieniu i pasuje do wyposażenia Twojego karabinu taktycznego.
103 PLN 19 103,00 zł * 107,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
Specyfikacja: Material: Steel Style: Rifle Swivels

Cechy

Materiał: Steel Styl: Rifle Swivels

Szczegóły pozycji

Made in USAKonstrukcja ze stali nierdzewnej Wykończenie oksydowane na czarno Klucz imbusowy w zestawie 2 dołączone adaptery Zawiera 2 podstawy Łatwa instalacja Pasuje do wszystkich standardowych podstaw obrotowych z przyciskami wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych Wielozadaniowe szpilki Grove Tec są idealne dla wymagającego operatora potrzebującego więcej niż krętlik do zawiesia. Ten kołek z wieloma adapterami został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji, zapewniając operatorowi opcje montażu dwójnogu, akcesoriów lub zawiesia. Zestaw zawiera klucz imbusowy i dwa kołki adaptera, które zatrzaskują się w dwóch podstawach ze stali nierdzewnej, zapewniając standardową funkcję kołków. Śruby adaptera są wykonane ze stali i pasują do wszystkich standardowych obrotowych podstaw do przycisków, które przyjmują wszystkie typy krętlików, dwójnóg i akcesoria wierzchowce. Podstawy są wykonane ze stali nierdzewnej przez wiele lat w trudnych warunkach. Zarówno szpilki adaptera, jak i podstawy są wykończone na czarno tlenkiem, co zapobiega rdzewieniu i pasuje do wyposażenia Twojego karabinu taktycznego.
SPECYFIKACJA: Konstrukcja wykonana w całości ze stali, wykończenie oksydowane na czarno, 2 szpilki adaptera, podstawy ze stali nierdzewnej, klucz imbusowy, Akceptuje wszystkie typy obrotowe, pasuje do wszystkich standardowych podstaw obrotowych z przyciskiem, szpilka adaptera działa jak standardowy kołek, łatwa instalacja, stworzona do karabinów taktycznych.