Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

D.S. ARMS M16 BOLT CARRIER GROUP SAND CUT LOW MAS


D.S. ARMS Enhanced Low Mass Aluminum Sand Cut Bolt Carrier Group

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Kompletna grupa suwadła DS Arms Low Mass ESC - Enhanced Sand Cut jest szczytem produkcji tej grupy AR15 - M16. Wzięli swoją standardową grupę zamków Mil-Spec i zmodernizowali o realistyczne funkcje, które mają sens, a nie tylko sprawiają, że jest efektowny! Przede wszystkim sięgnęli do swoich korzeni w karabinie bojowym FAL i zastosowali nacięcia piasku w stylu L1A1 na wszystkich nośnych powierzchniach nośnika. Więcej...

Nr produktu: 274100654 274100654
Kompletna grupa suwadła DS Arms Low Mass ESC - Enhanced Sand Cut jest szczytem produkcji tej grupy AR15 - M16. Wzięli swoją standardową grupę zamków Mil-Spec i zmodernizowali o realistyczne funkcje, które mają sens, a nie tylko sprawiają, że jest efektowny! Przede wszystkim sięgnęli do swoich korzeni w karabinie bojowym FAL i zastosowali nacięcia piasku w stylu L1A1 na wszystkich nośnych powierzchniach nośnika. Te kawałki piasku pozwalają na łatwe usuwanie piasku, brudu lub gruzu, który mógł dostać się do akcji. DS Arms obrabia te zespoły przy użyciu najnowszych technik produkcji, materiałów i wykończeń. Nośnik jest wykonany z aluminium 7075 T-6, a śruba z materiału MPI 9310. Ta kompletna grupa M16 Cut Complete, o niskiej masie, ze wzmocnionego aluminium, ze wzmocnionym szlifem, zawiera kompletną śrubę, kompletny nośnik z prawidłowo osadzonym kluczem gazowym, sworzeń krzywki, iglicy i iglicy ustalającej. Standardowa grupa M16 Cut Bolt Carrier waży 0,7152 funta, dzięki czemu grupa Enhanced Low Mass Aluminium Bolt Carrier Group jest prawie 7 uncji lżejsza Ze względu na różnice w długościach systemu gazowego, średnicy otworu gazowego i amunicji DS Arms zaleca stosowanie odrzutów H1 lub H2 do optymalna niezawodność, jeśli twoja lufa ma odpowiedni rozmiar portu gazowego, można również użyć buforów karabinkowych. Dostępne z wykończeniem z azotku lub teflonu niklowego.
0 0 2 PLN
274100654
D.S. ARMS Enhanced Low Mass Aluminum Sand Cut Bolt Carrier Group
Numer części: ZM485018509LMAL Kompletna grupa suwadła DS Arms Low Mass ESC - Enhanced Sand Cut jest szczytem produkcji tej grupy AR15 - M16. Wzięli swoją standardową grupę zamków Mil-Spec i zmodernizowali o realistyczne funkcje, które mają sens, a nie tylko sprawiają, że jest efektowny! Przede wszystkim sięgnęli do swoich korzeni w karabinie bojowym FAL i zastosowali nacięcia piasku w stylu L1A1 na wszystkich nośnych powierzchniach nośnika. Te kawałki piasku pozwalają na łatwe usuwanie piasku, brudu lub gruzu, który mógł dostać się do akcji. DS Arms obrabia te zespoły przy użyciu najnowszych technik produkcji, materiałów i wykończeń. Nośnik jest wykonany z aluminium 7075 T-6, a śruba z materiału MPI 9310. Ta kompletna grupa M16 Cut Complete, o niskiej masie, ze wzmocnionego aluminium, ze wzmocnionym szlifem, zawiera kompletną śrubę, kompletny nośnik z prawidłowo osadzonym kluczem gazowym, sworzeń krzywki, iglicy i iglicy ustalającej. Standardowa grupa M16 Cut Bolt Carrier waży 0,7152 funta, dzięki czemu grupa Enhanced Low Mass Aluminium Bolt Carrier Group jest prawie 7 uncji lżejsza Ze względu na różnice w długościach systemu gazowego, średnicy otworu gazowego i amunicji DS Arms zaleca stosowanie odrzutów H1 lub H2 do optymalna niezawodność, jeśli twoja lufa ma odpowiedni rozmiar portu gazowego, można również użyć buforów karabinkowych. Dostępne z wykończeniem z azotku lub teflonu niklowego.

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 223 Remington, 5.56 mm NATO, 300 AAC Blackout Finish: Black Make: AR-15

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 223 Remington,5.56 mm NATO,300 AAC Blackout Rodzaj wykończenia: Black Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: I(g)Kompletna grupa suwadła DS Arms Low Mass ESC - Enhanced Sand Cut jest szczytem produkcji tej grupy AR15 - M16. Wzięli swoją standardową grupę zamków Mil-Spec i zmodernizowali o realistyczne funkcje, które mają sens, a nie tylko sprawiają, że jest efektowny! Przede wszystkim sięgnęli do swoich korzeni w karabinie bojowym FAL i zastosowali nacięcia piasku w stylu L1A1 na wszystkich nośnych powierzchniach nośnika. Te kawałki piasku pozwalają na łatwe usuwanie piasku, brudu lub gruzu, który mógł dostać się do akcji. DS Arms obrabia te zespoły przy użyciu najnowszych technik produkcji, materiałów i wykończeń. Nośnik jest wykonany z aluminium 7075 T-6, a śruba z materiału MPI 9310. Ta kompletna grupa M16 Cut Complete, o niskiej masie, ze wzmocnionego aluminium, ze wzmocnionym szlifem, zawiera kompletną śrubę, kompletny nośnik z prawidłowo osadzonym kluczem gazowym, sworzeń krzywki, iglicy i iglicy ustalającej. Standardowa grupa M16 Cut Bolt Carrier waży 0,7152 funta, dzięki czemu grupa Enhanced Low Mass Aluminium Bolt Carrier Group jest prawie 7 uncji lżejsza Ze względu na różnice w długościach systemu gazowego, średnicy otworu gazowego i amunicji DS Arms zaleca stosowanie odrzutów H1 lub H2 do optymalna niezawodność, jeśli twoja lufa ma odpowiedni rozmiar portu gazowego, można również użyć buforów karabinkowych. Dostępne z wykończeniem z azotku lub teflonu niklowego.
Newsletter