Cechy
- Waga dostawy: 0,045kg
- Wysokość wysyłki: 6mm
- Szerokość wysyłki: 102mm
- Długość wysyłki: 127mm
Szczegóły pozycji
US export classification: 0A501.x

Nr produktu: 100050280
Nr prod.: US0139
Odnów swój system kontroli gazu Riflespeed za pomocą tego oryginalnego zestawu naprawczego. Zawiera tłoczek w wybranym rozmiarze (patrz poniżej), sprężynę falistą ze stali nierdzewnej 17-7, kołek rolkowy rury gazowej, kołek poprzeczny lufy oraz dwie śruby mocujące. Zaleca się przeprowadzenie naprawy podczas wymiany lufy lub co 10 000 - 25 000 strzałów, w zależności od harmonogramu strzelania. Rozmiary są oparte na rozmiarze tłoczka dołączonym do każdego zestawu. Zmierz tłoczek, który ma być wymieniony, lub zapoznaj się z tabelą typowych konfiguracji i ustawień na stronie dokumentów technicznych, do której link znajduje się poniżej, aby określić odpowiedni rozmiar dla swojej aplikacji.Odbuduj swój system gazowy Riflespeed dzięki temu oryginalnemu zestawowi naprawczemu. W skład zestawu wchodzi:
Rekomendujemy przeprowadzenie odbudowy przy wymianie lufy lub co 10 000 - 25 000 strzałów, w zależności od intensywności strzelania. Rozmiary są oparte na rozmiarze plunger'a dołączonego do każdego zestawu. Zmierz plunger, który ma być wymieniony, lub zapoznaj się z tabelą konfiguracji i ustawień na stronie dokumentów technicznych, aby określić odpowiedni rozmiar dla swojej aplikacji.
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.