Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

GALCO INTERNATIONAL CLASSIC LITE SHOULDER HOLSTERS


Shoulder Holster for Glock™43/48 & Springfield Hellcat

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. Więcej...

Nr produktu: 100039250 100039250
Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
GLOCK jest zarejestrowanym w federacji znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
DANE TECHNICZNE: Premium Center Cut Steerhide / Poziomy uchwyt na broń / Pionowy uchwyt na amunicję z bezpieczną klapą / Wygodna uprząż o średniej szerokości z obrotową płytą Flexalon / Akceptuje wiązanie / mankiet / akcesoria do latarki.
GALCO INTERNATIONAL
636 700 27 PLN
100039250
Shoulder Holster for Glock™43/48 & Springfield Hellcat
Numer części: CL800 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
700 PLN 0 700,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Glock, Springfield Material: Leather Model: 48, 43, 43X, Hellcat

Cechy

Kolor: Tan Materiał: Leather Model: 43,43X,48,Hellcat Stronność: Right Wytwórca: Glock,Springfield

Szczegóły pozycji

Made in USA100022201
Classic Lite Ruger® LC9®-Tan-Right Hand
Numer części: CL636 601299195776 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Ruger Material: Leather Model: LC9
100022181
Classic Lite Beretta 92F/FS-Tan-Left Hand
Numer części: CL203 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Beretta Material: Leather Model: 92F/FS
100022196
Classic Lite H&K USP Compact 45-Tan-Left Hand
Numer części: CL429 601299195677 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
658 PLN 1 658,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Heckler & Koch Material: Leather Model: USP Compact
100022188
Classic Lite Glock® 42-Tan-Right Hand
Numer części: CL290 601299124035 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Glock Material: Leather Model: 42
100022187
Classic Lite Glock® 17/19/26/22/23/27-Tan-Left Hand
Numer części: CL225 601299195516 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Glock Material: Leather Model: 17, 19, 22, 23, 26, 27
100022200
Classic Lite Ruger® P90®-Tan-Left Hand
Numer części: CL439 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Ruger Material: Leather Model: P90
100022183
Classic Lite Walther PPK-Tan-Left Hand
Numer części: CL205 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Walther Material: Leather Model: PPK
100022182
Classic Lite Walther PPK-Tan-Right Hand
Numer części: CL204 601299195707 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Walther Material: Leather Model: PPK
100022186
Classic Lite Glock® 17/19/26/22/23/27-Tan-Right Hand
Numer części: CL224 601299195509 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Glock Material: Leather Model: 17, 19, 22, 23, 26, 27
100022199
Classic Lite Ruger® P90®-Tan-Right Hand
Numer części: CL438 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Ruger Material: Leather Model: P90
100022176
Classic Lite S&W J Frame 640 Cent 2 1/8" -Tan-Right Hand
Numer części: CL160 601299195561 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Smith & Wesson Material: Leather Model: J Frame
100022195
Classic Lite H&K USP Compact 45-Tan-Right Hand
Numer części: CL428 601299195660 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Heckler & Koch Material: Leather Model: USP Compact
100022193
Classic Lite Sig Sauer P239 9mm-Tan-Right Hand
Numer części: CL296 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Sig Sauer Material: Leather Model: P239
100022185
Classic Lite 1911 5" -Tan-Left Hand
Numer części: CL213 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: 1911 Material: Leather Model: 5''
100022191
Classic Lite Sig Sauer P226-Tan-Right Hand
Numer części: CL248 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Sig Sauer Material: Leather Model: P226
100022194
Classic Lite Sig Sauer P239 9mm-Tan-Left Hand
Numer części: CL297 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Sig Sauer Material: Leather Model: P239
100022189
Classic Lite Glock® 42-Tan-Left Hand
Numer części: CL291 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Glock Material: Leather Model: 42
100022177
Classic Lite S&W J Frame 640 Cent 2 1/8" -Tan-Left Hand
Numer części: CL161 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Smith & Wesson Material: Leather Model: J Frame
100022178
Classic Lite S&W 4513TSW-Tan-Right Hand
Numer części: CL420 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Smith & Wesson Material: Leather Model: 4513TSW
100022184
Classic Lite 1911 5" -Tan-Right Hand
Numer części: CL212 601299195646 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: 1911 Material: Leather Model: 5''
100022202
Classic Lite Ruger® SR9®/SR40®-Tan-Right Hand
Numer części: CL484 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Ruger Material: Leather Model: SR9, SR40
100022192
Classic Lite Sig Sauer P226-Tan-Left Hand
Numer części: CL249 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Left Make: Sig Sauer Material: Leather Model: P226
100022190
Classic Lite Springfield XD-S Tan Right Hand
Numer części: CL662 601299195745 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 2 692,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Springfield Material: Leather Model: XDS
100022197
Classic Lite Ruger® LCP®-Tan-Right Hand
Numer części: CL436 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Ruger Material: Leather Model: LCP
100022179
Classic Lite S&W Shield-Tan-Right Hand
Numer części: CL652 601299195783 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
692 PLN 0 692,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Smith & Wesson Material: Leather Model: M&P Shield
100022180
Classic Lite Beretta 92F/FS-Tan-Right Hand
Numer części: CL202 601299195721 Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
636 PLN 0 636,00 zł *

Towar "na zamówienie"
Specyfikacja: Color: Tan Hand: Right Make: Beretta Material: Leather Model: 92F/FS
Classic Lite zapewnia pełen komfort i wszechstronność naszych profesjonalnych zestawów, ponieważ używamy tych samych złącz, aby osiągnąć to samo świetne dopasowanie i funkcjonalność, w tym naszą zastrzeżoną obrotową płytę Flexalon ™ w kształcie koniczyny. Korzystanie z wysokiej jakości Center Cut Steerhide ™ pozwala nam zaoferować alternatywny system barków w bardzo przystępnej cenie z udokumentowanym doświadczeniem. System ten obejmuje kaburę, uprząż, nośnik amunicji i zestaw śrub systemowych. Podobnie jak profesjonalne platformy Galco, Classic Lite jest w pełni modułowy.
GLOCK jest zarejestrowanym w federacji znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
DANE TECHNICZNE: Premium Center Cut Steerhide / Poziomy uchwyt na broń / Pionowy uchwyt na amunicję z bezpieczną klapą / Wygodna uprząż o średniej szerokości z obrotową płytą Flexalon / Akceptuje wiązanie / mankiet / akcesoria do latarki.