Cechy
- Rodzaj wykończenia:
Black
- Tube Size:
Universal
- Waga dostawy: 0,027kg
- Wysokość wysyłki: 38mm
- Szerokość wysyłki: 38mm
- Długość wysyłki: 83mm
Nr produktu: 100042779
Nr prod.: 700-40B
C1 ACD to urządzenie poziomujące zaprojektowane dla linii mocowań C1, aby zapewnić, że system broni jest wypoziomowany przed oddaniem strzału. Może być zamontowane na dowolnym mocowaniu C1 z lewej/prawej lub przodu/tyłu. Może być używane w połączeniu z innymi akcesoriami lub samodzielnie na mocowaniu, wykorzystując dołączony samodzielny dysk. Poziomica może być kalibrowana przez użytkownika, aby zapewnić, że jest prawidłowo wyrównana z celownikiem/systemem broni użytkownika. Poziomica wykonana jest z szklanej fiolki o średnicy 3/4” wypełnionej ceramiczną kulką, a nie bańką powietrzną, co zapewnia lepszą dokładność i szybszą reakcję w różnych temperaturach i ciśnieniach. Obudowa C1 ACD umożliwia użytkownikowi podłączenie powszechnie dostępnej fiolki z trytem (nie dołączonej ani sprzedawanej przez Badger Ordnance) do poziomicy do użycia w warunkach słabego oświetlenia/braku światła. Wykonanie z aluminium 7075 T6, anodowane w twardej powłoce Mil Spec Type III, w kolorze tan lub czarnym. Waga 0,63 oz.Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodnie z magazynu w USA.
CONDITION ONE ANTI-CANT DEVICE (C1 ACD) to instrument poziomujący zaprojektowany z myślą o linii montażowej C1, który zapewnia, że system broni jest wypoziomowany przed oddaniem strzału. Można go zamontować na dowolnym montażu C1, zarówno z lewej, jak i prawej strony oraz z przodu i z tyłu.
C1 ACD może być używany w połączeniu z innymi akcesoriami lub samodzielnie na montażu, wykorzystując dołączony puck. Poziomica może być kalibrowana przez użytkownika, aby upewnić się, że jest prawidłowo wyrównana z celownikiem/systemem broni użytkownika.
Urządzenie wykonane jest z fiolki szklanej o średnicy 3/4 cala, wypełnionej ceramiczną kulką BB zamiast bąbelka powietrza, co zapewnia lepszą dokładność i szybszą reakcję w różnych temperaturach i ciśnieniach.
Obudowa C1 ACD umożliwia użytkownikowi zamocowanie powszechnie dostępnej fiolki trytowej (nie dołączonej do produktu ani sprzedawanej przez Badger Ordnance) do poziomicy, co pozwala na jej użycie w warunkach słabego oświetlenia lub braku światła.
Black
Universal
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.