Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

WILSON COMBAT AR .308 T.R.I.M RAILS M-LOK


WILSON COMBAT AR .308 Handguard 12.6" Black M-LOK

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Najlepsze z obu światów - lekkie, ale solidne szyny T.R. Więcej...

Nr produktu: 100040544 811826026934 100040544
Najlepsze z obu światów - lekkie, ale solidne szyny T.R.I.M firmy Wilson Combat do karabinów typu AR zostały zaktualizowane o system mocowania akcesoriów Magpul M-Lok. Dostępne w wielu długościach, te nowe szyny łoża AR należą do najwyższej jakości modułowości instalowanej przez użytkownika. Precyzyjnie obrobione trzy, sześć i dziewięć pozycji M-Lok firmy Wilson Combat umożliwiają szybki i łatwy montaż wielu akcesoriów strzeleckich popularnych w branży strzeleckiej. Oprócz lżejszego, bardziej eleganckiego profilu szyny, konstrukcja nakrętki baryłkowej została zachowana z oryginalnej szyny T.R.I.M, aby ułatwić użytkownikom łatwą zamianę starszej szyny T.R.I.M na wersję M-Lok. T.R.I.M. (Tactical Rail Interface, Modular) Szyna AR została zaprojektowana przez zespół inżynierów Wilson Combat jako jeden z najlżejszych, najmocniejszych i najbardziej wszechstronnych kompaktowych swobodnie pływających systemów szynowych na rynku. Wykonany z wytrzymałego aluminium lotniczego 6005A-T5 z twardym anodowanym wykończeniem Mil-Spec, T.R.I.M. szyna / interfejs i jej solidny, przeciwobrotowy system mocowania nie poświęcą wytrzymałości, stabilności ani dokładności w porównaniu z bardziej masywnymi konstrukcjami. Ponadwymiarowa i mocna nakrętka mocująca lufę ze stali węglowej 4130 ze stali azotowej ogranicza przenoszenie ciepła, a ergonomiczna konstrukcja łoża zapewnia elegancką, nieścierną platformę do wygodnego dynamicznego strzelania. Lekka, mocna i kompaktowa konstrukcja swobodnie pływającej szyny wykonana z wytłaczanego aluminium 6005A-T5 Twarde anodowane czarne wykończenie Mil-Spec Prosta, 5-minutowa instalacja za pomocą zwykłych narzędzi ręcznych Łatwo zdejmowana lub wymieniana w terenie Średnica wewnętrzna 1,47 cala jest kompatybilna z większością małych -Profilowe bloki gazowe Całkowita waga z dodatkami: 12,2 uncji / 13,4 uncji. Uwaga: Utwardzone śruby zastosowane w tym łożu są stożkowe u podstawy, aby zapewnić równe, gładkie dopasowanie. Ważne jest, aby podczas początkowej instalacji, niewielka ilość smaru jest umieszczony na stożkowym kołnierzu śruby, aby zapobiec zacieraniu się śruby o bardziej miękką szynę.Jeśli śruba się zatrzaskuje i unieruchomi, nie próbuj jej usunąć, skontaktuj się z Wilson Combat.
1253 1364 2 PLN
100040544
WILSON COMBAT AR .308 Handguard 12.6" Black M-LOK
Numer części: TRMLOKAR1012 811826026934 Najlepsze z obu światów - lekkie, ale solidne szyny T.R.I.M firmy Wilson Combat do karabinów typu AR zostały zaktualizowane o system mocowania akcesoriów Magpul M-Lok. Dostępne w wielu długościach, te nowe szyny łoża AR należą do najwyższej jakości modułowości instalowanej przez użytkownika. Precyzyjnie obrobione trzy, sześć i dziewięć pozycji M-Lok firmy Wilson Combat umożliwiają szybki i łatwy montaż wielu akcesoriów strzeleckich popularnych w branży strzeleckiej. Oprócz lżejszego, bardziej eleganckiego profilu szyny, konstrukcja nakrętki baryłkowej została zachowana z oryginalnej szyny T.R.I.M, aby ułatwić użytkownikom łatwą zamianę starszej szyny T.R.I.M na wersję M-Lok. T.R.I.M. (Tactical Rail Interface, Modular) Szyna AR została zaprojektowana przez zespół inżynierów Wilson Combat jako jeden z najlżejszych, najmocniejszych i najbardziej wszechstronnych kompaktowych swobodnie pływających systemów szynowych na rynku. Wykonany z wytrzymałego aluminium lotniczego 6005A-T5 z twardym anodowanym wykończeniem Mil-Spec, T.R.I.M. szyna / interfejs i jej solidny, przeciwobrotowy system mocowania nie poświęcą wytrzymałości, stabilności ani dokładności w porównaniu z bardziej masywnymi konstrukcjami. Ponadwymiarowa i mocna nakrętka mocująca lufę ze stali węglowej 4130 ze stali azotowej ogranicza przenoszenie ciepła, a ergonomiczna konstrukcja łoża zapewnia elegancką, nieścierną platformę do wygodnego dynamicznego strzelania. Lekka, mocna i kompaktowa konstrukcja swobodnie pływającej szyny wykonana z wytłaczanego aluminium 6005A-T5 Twarde anodowane czarne wykończenie Mil-Spec Prosta, 5-minutowa instalacja za pomocą zwykłych narzędzi ręcznych Łatwo zdejmowana lub wymieniana w terenie Średnica wewnętrzna 1,47 cala jest kompatybilna z większością małych -Profilowe bloki gazowe Całkowita waga z dodatkami: 12,2 uncji / 13,4 uncji. Uwaga: Utwardzone śruby zastosowane w tym łożu są stożkowe u podstawy, aby zapewnić równe, gładkie dopasowanie. Ważne jest, aby podczas początkowej instalacji, niewielka ilość smaru jest umieszczony na stożkowym kołnierzu śruby, aby zapobiec zacieraniu się śruby o bardziej miękką szynę.Jeśli śruba się zatrzaskuje i unieruchomi, nie próbuj jej usunąć, skontaktuj się z Wilson Combat.
1253 PLN 0 1 253,00 zł *
Towar "na zamówienie specjalne z USA"
Specyfikacja: Color: Black Length: 12.6 Make: AR .308 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float

Cechy

Długość: 12.6 Kolor: Black Materiał: Aluminum Styl: M-LOK Typ: Free Float Wytwórca: AR .308

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1.100040545
WILSON COMBAT AR .308 Handguard 14.6" Black M-LOK
Numer części: TRMLOKAR1014 811826026941 Najlepsze z obu światów - lekkie, ale solidne szyny T.R.I.M firmy Wilson Combat do karabinów typu AR zostały zaktualizowane o system mocowania akcesoriów Magpul M-Lok. Dostępne w wielu długościach, te nowe szyny łoża AR należą do najwyższej jakości modułowości instalowanej przez użytkownika. Precyzyjnie obrobione trzy, sześć i dziewięć pozycji M-Lok firmy Wilson Combat umożliwiają szybki i łatwy montaż wielu akcesoriów strzeleckich popularnych w branży strzeleckiej. Oprócz lżejszego, bardziej eleganckiego profilu szyny, konstrukcja nakrętki baryłkowej została zachowana z oryginalnej szyny T.R.I.M, aby ułatwić użytkownikom łatwą zamianę starszej szyny T.R.I.M na wersję M-Lok. T.R.I.M. (Tactical Rail Interface, Modular) Szyna AR została zaprojektowana przez zespół inżynierów Wilson Combat jako jeden z najlżejszych, najmocniejszych i najbardziej wszechstronnych kompaktowych swobodnie pływających systemów szynowych na rynku. Wykonany z wytrzymałego aluminium lotniczego 6005A-T5 z twardym anodowanym wykończeniem Mil-Spec, T.R.I.M. szyna / interfejs i jej solidny, przeciwobrotowy system mocowania nie poświęcą wytrzymałości, stabilności ani dokładności w porównaniu z bardziej masywnymi konstrukcjami. Ponadwymiarowa i mocna nakrętka mocująca lufę ze stali węglowej 4130 ze stali azotowej ogranicza przenoszenie ciepła, a ergonomiczna konstrukcja łoża zapewnia elegancką, nieścierną platformę do wygodnego dynamicznego strzelania. Lekka, mocna i kompaktowa konstrukcja swobodnie pływającej szyny wykonana z wytłaczanego aluminium 6005A-T5 Twarde anodowane czarne wykończenie Mil-Spec Prosta, 5-minutowa instalacja za pomocą zwykłych narzędzi ręcznych Łatwo zdejmowana lub wymieniana w terenie Średnica wewnętrzna 1,47 cala jest kompatybilna z większością małych -Profilowe bloki gazowe Całkowita waga z dodatkami: 12,2 uncji / 13,4 uncji. Uwaga: Utwardzone śruby zastosowane w tym łożu są stożkowe u podstawy, aby zapewnić równe, gładkie dopasowanie. Ważne jest, aby podczas początkowej instalacji, niewielka ilość smaru jest umieszczony na stożkowym kołnierzu śruby, aby zapobiec zacieraniu się śruby o bardziej miękką szynę.Jeśli śruba się zatrzaskuje i unieruchomi, nie próbuj jej usunąć, skontaktuj się z Wilson Combat.
1364 PLN 0 1 364,00 zł *

chwilowo niedostępny w magazynie USA
Specyfikacja: Color: Black Length: 14.6 Make: AR .308 Material: Aluminum Style: M-LOK Type: Free Float
Najlepsze z obu światów - lekkie, ale solidne szyny T.R.I.M firmy Wilson Combat do karabinów typu AR zostały zaktualizowane o system mocowania akcesoriów Magpul M-Lok. Dostępne w wielu długościach, te nowe szyny łoża AR należą do najwyższej jakości modułowości instalowanej przez użytkownika. Precyzyjnie obrobione trzy, sześć i dziewięć pozycji M-Lok firmy Wilson Combat umożliwiają szybki i łatwy montaż wielu akcesoriów strzeleckich popularnych w branży strzeleckiej. Oprócz lżejszego, bardziej eleganckiego profilu szyny, konstrukcja nakrętki baryłkowej została zachowana z oryginalnej szyny T.R.I.M, aby ułatwić użytkownikom łatwą zamianę starszej szyny T.R.I.M na wersję M-Lok. T.R.I.M. (Tactical Rail Interface, Modular) Szyna AR została zaprojektowana przez zespół inżynierów Wilson Combat jako jeden z najlżejszych, najmocniejszych i najbardziej wszechstronnych kompaktowych swobodnie pływających systemów szynowych na rynku. Wykonany z wytrzymałego aluminium lotniczego 6005A-T5 z twardym anodowanym wykończeniem Mil-Spec, T.R.I.M. szyna / interfejs i jej solidny, przeciwobrotowy system mocowania nie poświęcą wytrzymałości, stabilności ani dokładności w porównaniu z bardziej masywnymi konstrukcjami. Ponadwymiarowa i mocna nakrętka mocująca lufę ze stali węglowej 4130 ze stali azotowej ogranicza przenoszenie ciepła, a ergonomiczna konstrukcja łoża zapewnia elegancką, nieścierną platformę do wygodnego dynamicznego strzelania. Lekka, mocna i kompaktowa konstrukcja swobodnie pływającej szyny wykonana z wytłaczanego aluminium 6005A-T5 Twarde anodowane czarne wykończenie Mil-Spec Prosta, 5-minutowa instalacja za pomocą zwykłych narzędzi ręcznych Łatwo zdejmowana lub wymieniana w terenie Średnica wewnętrzna 1,47 cala jest kompatybilna z większością małych -Profilowe bloki gazowe Całkowita waga z dodatkami: 12,2 uncji / 13,4 uncji. Uwaga: Utwardzone śruby zastosowane w tym łożu są stożkowe u podstawy, aby zapewnić równe, gładkie dopasowanie. Ważne jest, aby podczas początkowej instalacji, niewielka ilość smaru jest umieszczony na stożkowym kołnierzu śruby, aby zapobiec zacieraniu się śruby o bardziej miękką szynę.Jeśli śruba się zatrzaskuje i unieruchomi, nie próbuj jej usunąć, skontaktuj się z Wilson Combat.
Brak na stanie Wycofane z produkcji
1 298,00 zł * 1 194,00 zł - 1 298,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
951,00 zł * 951,00 zł - 1 074,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
164,00 zł *
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
900,00 zł * 899,00 zł - 1 139,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
543,00 zł *
Wycofane ze sprzedaży Wycofane ze sprzedaży
2 734,00 zł *
Newsletter