Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

HALEY STRATEGIC BY IMPACT WC AR-15/M16 PICATINNY ANGLE LIGHT MOUNT


HALEY STRATEGIC BY IMPACT WC PICATINNY OFFSET LIGHT MOUNT

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Odsadzany uchwyt oświetleniowy THORNTAIL Picatinny został zaprojektowany w celu rozszerzenia miejsc montażu i możliwości podświetlenia zamontowanych na szynie świateł broni. Konstrukcja przesunięcia o 45 stopni umieszcza ramkę światła broni, aby zmniejszyć cieniowanie lufy podczas krytycznych sytuacji przy słabym świetle. Więcej...

Nr produktu: 100014925 850962003768 100014925
Odsadzany uchwyt oświetleniowy THORNTAIL Picatinny został zaprojektowany w celu rozszerzenia miejsc montażu i możliwości podświetlenia zamontowanych na szynie świateł broni. Konstrukcja przesunięcia o 45 stopni umieszcza ramkę światła broni, aby zmniejszyć cieniowanie lufy podczas krytycznych sytuacji przy słabym świetle. Oburęczna i wspornikowa konstrukcja zapewnia 8 różnych pozycji montażowych i 4 dodatkowe regulacje w przód / w tył w systemie czterech szyn. Umożliwia to operatorowi ustawienie światła broni zamontowanej na szynie w odległości do kilku cali za końcem systemu dziobowego lub szynowego, co pozwala strzelcy umieścić dłoń podpierającą dalej do przodu na broni, poprawiając kontrolę, szybkość i celność strzelającego, jednocześnie zwiększając użyteczną przestrzeń do podłączania urządzeń na podczerwień, laserów, uchwytów itp. Uchwyt do mocowania przesuniętego światła Picatinny THORNTAIL jest dostarczany wraz z niezbędnymi instrukcjami, narzędziami i sprzętem niezbędnym do zamocowania światła na broni.
SPECYFIKACJA: CNC obrabiany od BILLET 6061-T6, czarny anodowany TYP III do MIL-A-8625F.
0 0 1 PLN
100014925
HALEY STRATEGIC BY IMPACT WC PICATINNY OFFSET LIGHT MOUNT
Numer części: LPIC1913 850962003768 Odsadzany uchwyt oświetleniowy THORNTAIL Picatinny został zaprojektowany w celu rozszerzenia miejsc montażu i możliwości podświetlenia zamontowanych na szynie świateł broni. Konstrukcja przesunięcia o 45 stopni umieszcza ramkę światła broni, aby zmniejszyć cieniowanie lufy podczas krytycznych sytuacji przy słabym świetle. Oburęczna i wspornikowa konstrukcja zapewnia 8 różnych pozycji montażowych i 4 dodatkowe regulacje w przód / w tył w systemie czterech szyn. Umożliwia to operatorowi ustawienie światła broni zamontowanej na szynie w odległości do kilku cali za końcem systemu dziobowego lub szynowego, co pozwala strzelcy umieścić dłoń podpierającą dalej do przodu na broni, poprawiając kontrolę, szybkość i celność strzelającego, jednocześnie zwiększając użyteczną przestrzeń do podłączania urządzeń na podczerwień, laserów, uchwytów itp. Uchwyt do mocowania przesuniętego światła Picatinny THORNTAIL jest dostarczany wraz z niezbędnymi instrukcjami, narzędziami i sprzętem niezbędnym do zamocowania światła na broni.

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Finish: Black Anodized Style: Picatinny Rail

Cechy

Rodzaj wykończenia: Black Anodized Styl: Picatinny Rail Wysokość: 8mm Szerokość: 102mm Długość: 178mm

Szczegóły pozycji

Made in USAOdsadzany uchwyt oświetleniowy THORNTAIL Picatinny został zaprojektowany w celu rozszerzenia miejsc montażu i możliwości podświetlenia zamontowanych na szynie świateł broni. Konstrukcja przesunięcia o 45 stopni umieszcza ramkę światła broni, aby zmniejszyć cieniowanie lufy podczas krytycznych sytuacji przy słabym świetle. Oburęczna i wspornikowa konstrukcja zapewnia 8 różnych pozycji montażowych i 4 dodatkowe regulacje w przód / w tył w systemie czterech szyn. Umożliwia to operatorowi ustawienie światła broni zamontowanej na szynie w odległości do kilku cali za końcem systemu dziobowego lub szynowego, co pozwala strzelcy umieścić dłoń podpierającą dalej do przodu na broni, poprawiając kontrolę, szybkość i celność strzelającego, jednocześnie zwiększając użyteczną przestrzeń do podłączania urządzeń na podczerwień, laserów, uchwytów itp. Uchwyt do mocowania przesuniętego światła Picatinny THORNTAIL jest dostarczany wraz z niezbędnymi instrukcjami, narzędziami i sprzętem niezbędnym do zamocowania światła na broni.
SPECYFIKACJA: CNC obrabiany od BILLET 6061-T6, czarny anodowany TYP III do MIL-A-8625F.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
264,00 zł * 264,00 zł - 404,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
548,00 zł * 576,00 zł - 590,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 576,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
258,00 zł *
Poprzednia cena 271,00 zł
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
602,00 zł *
Newsletter