Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BATTLE ARMS DEVELOPMENT INC. AR-15 SABERTUBE STOCK FIXED MIL-SPEC


AR-15 SABERTUBE STOCK FIXED MIL-SPEC

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Funkcjonalny, czysty i elegancki wzór z wgłębieniami. Najbardziej wyjątkowa tuba buforowa i kolba na rynku. Więcej...

Nr produktu: 100021002 810033781018 100021002
Funkcjonalny, czysty i elegancki wzór z wgłębieniami. Najbardziej wyjątkowa tuba buforowa i kolba na rynku. Precyzyjne CNC z kęsów 6061 Aluminium klasy lotniczej. MilSpec Type III Class 2 Hard Anodized Black. Unikalny, lekki i funkcjonalny wzór z wgłębieniami. Kompatybilny z MilSpec Carbine Buffer i Buffer Spring. Jeden rozmiar pasuje do większości rurki buforowej średniej długości. Zawiera płytkę końcową QD z ograniczeniem obrotu o 30 stopni. Lekka konstrukcja wyeliminowała potrzebę stosowania nakrętki koronowej i zaślepki. Kolba (pad) sama w sobie ma 2,8 uncji. Tytanowa śruba kolby klasy 5 do kolby. Kompatybilny ze wszystkimi „standardowymi” dolnymi odbiornikami AR-15 (nie ma potrzeby stosowania sprężyn blokujących sprężynę blokującą z tyłu)
SPECYFIKACJA: Pasuje do: Bufory Mil-spec. Wykończenie: twarda anodowana na czarno klasa 2 III.
BATTLE ARMS DEVELOPMENT INC.
1583 1583 1 PLN
Sale
100021002
AR-15 SABERTUBE STOCK FIXED MIL-SPEC
Numer części: SABERTUBEQDM 810033781018 Funkcjonalny, czysty i elegancki wzór z wgłębieniami. Najbardziej wyjątkowa tuba buforowa i kolba na rynku. Precyzyjne CNC z kęsów 6061 Aluminium klasy lotniczej. MilSpec Type III Class 2 Hard Anodized Black. Unikalny, lekki i funkcjonalny wzór z wgłębieniami. Kompatybilny z MilSpec Carbine Buffer i Buffer Spring. Jeden rozmiar pasuje do większości rurki buforowej średniej długości. Zawiera płytkę końcową QD z ograniczeniem obrotu o 30 stopni. Lekka konstrukcja wyeliminowała potrzebę stosowania nakrętki koronowej i zaślepki. Kolba (pad) sama w sobie ma 2,8 uncji. Tytanowa śruba kolby klasy 5 do kolby. Kompatybilny ze wszystkimi „standardowymi” dolnymi odbiornikami AR-15 (nie ma potrzeby stosowania sprężyn blokujących sprężynę blokującą z tyłu)
1486 PLN 0 1 486,00 zł * 1 583,00 zł

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Color: Black Make: AR-15 Material: Aluminum Style: Lightweight, Fixed Type: Mil-Spec

Cechy

Kolor: Black Materiał: Aluminum Styl: Fixed,Lightweight Typ: Mil-Spec Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.xFunkcjonalny, czysty i elegancki wzór z wgłębieniami. Najbardziej wyjątkowa tuba buforowa i kolba na rynku. Precyzyjne CNC z kęsów 6061 Aluminium klasy lotniczej. MilSpec Type III Class 2 Hard Anodized Black. Unikalny, lekki i funkcjonalny wzór z wgłębieniami. Kompatybilny z MilSpec Carbine Buffer i Buffer Spring. Jeden rozmiar pasuje do większości rurki buforowej średniej długości. Zawiera płytkę końcową QD z ograniczeniem obrotu o 30 stopni. Lekka konstrukcja wyeliminowała potrzebę stosowania nakrętki koronowej i zaślepki. Kolba (pad) sama w sobie ma 2,8 uncji. Tytanowa śruba kolby klasy 5 do kolby. Kompatybilny ze wszystkimi „standardowymi” dolnymi odbiornikami AR-15 (nie ma potrzeby stosowania sprężyn blokujących sprężynę blokującą z tyłu)
SPECYFIKACJA: Pasuje do: Bufory Mil-spec. Wykończenie: twarda anodowana na czarno klasa 2 III.