Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

KE ARMS LLC AR-15 KP-15 COMPLETE LOWER RECEIVERS AMBIDEXTROUS POLYMER


KE ARMS LLC KP-15 Complete Lower Receiver Ambidextrous Polymer FDE

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Co sprawia, że ten niższy różni się od swoich odpowiedników? Odpowiedź jest prosta… KE Arms KP-15 to monolityczny oburęczny dolny korpus zamkowy z polimeru AR-15, wykonany z formowanego wtryskowo, w 30% nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Więcej...

Nr produktu: 100037290 100037290
Oburęczne sterowanie w przystępnej cenie
Co sprawia, że ten niższy różni się od swoich odpowiedników? Odpowiedź jest prosta… KE Arms KP-15 to monolityczny oburęczny dolny korpus zamkowy z polimeru AR-15, wykonany z formowanego wtryskowo, w 30% nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Jego unikalna konstrukcja obejmuje rurę buforową, chwyt pistoletowy, spust i 13-calową kolbę (LOP) w korpusie jako integralne elementy. Rezultatem jest przystępna cenowo, lekka komora zamkowa. Oburęczna dolna komora zamka KE Arms KP-15 zawiera zestaw części dolnych, w tym spust KE Arms SLT-1 (4,5-funtowe pociągnięcie, technologia łącza wyszukiwania) i selektor ambi. Sworznie ściągające i obrotowe mają wbudowane zaczepy, co zwiększa trwałość poprzez wyeliminowanie otworów sprężyny i zatrzasków. W dolnej zastosowano bufor karabinu i sprężynę. Zapadka bufora (jeśli zdecydujesz się jej użyć) jest utrzymywana na miejscu za pomocą zawleczki 5/64 ”. Obszar sworznia młotka jest szerszy, aby zapewnić trwałość; nadal można używać standardowych trzpieni młotkowych AR-15, chociaż dłuższy trzpień KE Arms jest zalecany klientom preferującym szpilki wpuszczane ze względów estetycznych. Sprężyna i zapadka selektora bezpieczeństwa zostały zaprojektowane tak, aby ładować od góry, po czym selektor jest na nie nasunięty. (Standardowe selektory mogą działać, ale ich demontaż może być szczególnie trudny. KE Arms zaleca użycie ich wyznaczonego selektora mil-spec lub selektora ambi, aby ułatwić demontaż. Aby uzyskać dalsze instrukcje, postępuj zgodnie z instrukcją montażu producenta). Waga: 1,698 funta. Kompatybilny ze wszystkimi grupami kierowania ogniem Mil-Spec Kompatybilny z wyzwalaczami typu kasetowego Rozkloszowany magwell Dostępne w kolorze czarnym i płaskim ciemnoziemnym Gniazda MLOK z tyłu kolby do mocowania zawiesia Wstępnie nawiercone z przodu na wkładki QD Wykorzystuje standardowy zatrzask. Nie można zaakceptować dźwigni PDQ. Dźwignia PDQ jest dostępna wyłącznie w kompletnym karabinie WWSD. NIE WOLNO używać niczego poza standardowymi zderzakami karabinkowymi i okrągłymi sprężynami lub JP SCSS w KP-15. OSTRZEŻENIE !: Ta pozycja jest prawnie sklasyfikowana jako odbiorca.Aby zakupić ten przedmiot, musisz mieć ukończone 21 lat i być mieszkańcem tego samego stanu, w którym Twój sprzedający ma licencję. KE Arms KP-15 jest kompatybilny ze standardowymi cholewkami AR-15 w kalibrach, w tym .223 / 5,56 mm NATO, .300. Zaciemnienie, 6,5 mm Grendel i 6,8 mm SPC. Dolny korpus jest również kompatybilny z systemami blowback 9 mm, przy minimalnej masie bufora 5,4 uncji (karabinek). Niezastosowanie minimalnej wagi zderzaka 5,4 uncji może spowodować uszkodzenie dolnego. CERAKOTE: Jeśli zamierzasz wypalać Cerakote na swoim KP-15, producent zaleca pieczenie w niskich temperaturach (<190 stopni F) iz założoną cholewką, aby zapobiec wypaczaniu.
2739 3825 4 PLN
100037290
KE ARMS LLC KP-15 Complete Lower Receiver Ambidextrous Polymer FDE
Numer części: 16101009 Co sprawia, że ten niższy różni się od swoich odpowiedników? Odpowiedź jest prosta… KE Arms KP-15 to monolityczny oburęczny dolny korpus zamkowy z polimeru AR-15, wykonany z formowanego wtryskowo, w 30% nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Jego unikalna konstrukcja obejmuje rurę buforową, chwyt pistoletowy, spust i 13-calową kolbę (LOP) w korpusie jako integralne elementy. Rezultatem jest przystępna cenowo, lekka komora zamkowa. Oburęczna dolna komora zamka KE Arms KP-15 zawiera zestaw części dolnych, w tym spust KE Arms SLT-1 (4,5-funtowe pociągnięcie, technologia łącza wyszukiwania) i selektor ambi. Sworznie ściągające i obrotowe mają wbudowane zaczepy, co zwiększa trwałość poprzez wyeliminowanie otworów sprężyny i zatrzasków. W dolnej zastosowano bufor karabinu i sprężynę. Zapadka bufora (jeśli zdecydujesz się jej użyć) jest utrzymywana na miejscu za pomocą zawleczki 5/64 ”. Obszar sworznia młotka jest szerszy, aby zapewnić trwałość; nadal można używać standardowych trzpieni młotkowych AR-15, chociaż dłuższy trzpień KE Arms jest zalecany klientom preferującym szpilki wpuszczane ze względów estetycznych. Sprężyna i zapadka selektora bezpieczeństwa zostały zaprojektowane tak, aby ładować od góry, po czym selektor jest na nie nasunięty. (Standardowe selektory mogą działać, ale ich demontaż może być szczególnie trudny. KE Arms zaleca użycie ich wyznaczonego selektora mil-spec lub selektora ambi, aby ułatwić demontaż. Aby uzyskać dalsze instrukcje, postępuj zgodnie z instrukcją montażu producenta). Waga: 1,698 funta. Kompatybilny ze wszystkimi grupami kierowania ogniem Mil-Spec Kompatybilny z wyzwalaczami typu kasetowego Rozkloszowany magwell Dostępne w kolorze czarnym i płaskim ciemnoziemnym Gniazda MLOK z tyłu kolby do mocowania zawiesia Wstępnie nawiercone z przodu na wkładki QD Wykorzystuje standardowy zatrzask. Nie można zaakceptować dźwigni PDQ. Dźwignia PDQ jest dostępna wyłącznie w kompletnym karabinie WWSD. NIE WOLNO używać niczego poza standardowymi zderzakami karabinkowymi i okrągłymi sprężynami lub JP SCSS w KP-15. OSTRZEŻENIE !: Ta pozycja jest prawnie sklasyfikowana jako odbiorca.Aby zakupić ten przedmiot, musisz mieć ukończone 21 lat i być mieszkańcem tego samego stanu, w którym Twój sprzedający ma licencję. KE Arms KP-15 jest kompatybilny ze standardowymi cholewkami AR-15 w kalibrach, w tym .223 / 5,56 mm NATO, .300. Zaciemnienie, 6,5 mm Grendel i 6,8 mm SPC. Dolny korpus jest również kompatybilny z systemami blowback 9 mm, przy minimalnej masie bufora 5,4 uncji (karabinek). Niezastosowanie minimalnej wagi zderzaka 5,4 uncji może spowodować uszkodzenie dolnego. CERAKOTE: Jeśli zamierzasz wypalać Cerakote na swoim KP-15, producent zaleca pieczenie w niskich temperaturach (<190 stopni F) iz założoną cholewką, aby zapobiec wypaczaniu.
2739 PLN 62 2 739,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Flat Dark Earth Make: AR-15 Style: Complete

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Flat Dark Earth Styl: Complete Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.e100037289
KE ARMS LLC KP-15 Complete Lower Receiver Ambidextrous Polymer Blk
Numer części: 16101003 Co sprawia, że ten niższy różni się od swoich odpowiedników? Odpowiedź jest prosta… KE Arms KP-15 to monolityczny oburęczny dolny korpus zamkowy z polimeru AR-15, wykonany z formowanego wtryskowo, w 30% nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Jego unikalna konstrukcja obejmuje rurę buforową, chwyt pistoletowy, spust i 13-calową kolbę (LOP) w korpusie jako integralne elementy. Rezultatem jest przystępna cenowo, lekka komora zamkowa. Oburęczna dolna komora zamka KE Arms KP-15 zawiera zestaw części dolnych, w tym spust KE Arms SLT-1 (4,5-funtowe pociągnięcie, technologia łącza wyszukiwania) i selektor ambi. Sworznie ściągające i obrotowe mają wbudowane zaczepy, co zwiększa trwałość poprzez wyeliminowanie otworów sprężyny i zatrzasków. W dolnej zastosowano bufor karabinu i sprężynę. Zapadka bufora (jeśli zdecydujesz się jej użyć) jest utrzymywana na miejscu za pomocą zawleczki 5/64 ”. Obszar sworznia młotka jest szerszy, aby zapewnić trwałość; nadal można używać standardowych trzpieni młotkowych AR-15, chociaż dłuższy trzpień KE Arms jest zalecany klientom preferującym szpilki wpuszczane ze względów estetycznych. Sprężyna i zapadka selektora bezpieczeństwa zostały zaprojektowane tak, aby ładować od góry, po czym selektor jest na nie nasunięty. (Standardowe selektory mogą działać, ale ich demontaż może być szczególnie trudny. KE Arms zaleca użycie ich wyznaczonego selektora mil-spec lub selektora ambi, aby ułatwić demontaż. Aby uzyskać dalsze instrukcje, postępuj zgodnie z instrukcją montażu producenta). Waga: 1,698 funta. Kompatybilny ze wszystkimi grupami kierowania ogniem Mil-Spec Kompatybilny z wyzwalaczami typu kasetowego Rozkloszowany magwell Dostępne w kolorze czarnym i płaskim ciemnoziemnym Gniazda MLOK z tyłu kolby do mocowania zawiesia Wstępnie nawiercone z przodu na wkładki QD Wykorzystuje standardowy zatrzask. Nie można zaakceptować dźwigni PDQ. Dźwignia PDQ jest dostępna wyłącznie w kompletnym karabinie WWSD. NIE WOLNO używać niczego poza standardowymi zderzakami karabinkowymi i okrągłymi sprężynami lub JP SCSS w KP-15. OSTRZEŻENIE !: Ta pozycja jest prawnie sklasyfikowana jako odbiorca.Aby zakupić ten przedmiot, musisz mieć ukończone 21 lat i być mieszkańcem tego samego stanu, w którym Twój sprzedający ma licencję. KE Arms KP-15 jest kompatybilny ze standardowymi cholewkami AR-15 w kalibrach, w tym .223 / 5,56 mm NATO, .300. Zaciemnienie, 6,5 mm Grendel i 6,8 mm SPC. Dolny korpus jest również kompatybilny z systemami blowback 9 mm, przy minimalnej masie bufora 5,4 uncji (karabinek). Niezastosowanie minimalnej wagi zderzaka 5,4 uncji może spowodować uszkodzenie dolnego. CERAKOTE: Jeśli zamierzasz wypalać Cerakote na swoim KP-15, producent zaleca pieczenie w niskich temperaturach (<190 stopni F) iz założoną cholewką, aby zapobiec wypaczaniu.
2739 PLN 34 2 739,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Black Make: AR-15 Style: Complete
100042921
KE ARMS LLC KP-15 Comp Lower Rcvr REKLUSE W/Ambi Select/Mag Catch ODG
Numer części: 16101025 Co sprawia, że ten niższy różni się od swoich odpowiedników? Odpowiedź jest prosta… KE Arms KP-15 to monolityczny oburęczny dolny korpus zamkowy z polimeru AR-15, wykonany z formowanego wtryskowo, w 30% nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Jego unikalna konstrukcja obejmuje rurę buforową, chwyt pistoletowy, spust i 13-calową kolbę (LOP) w korpusie jako integralne elementy. Rezultatem jest przystępna cenowo, lekka komora zamkowa. Oburęczna dolna komora zamka KE Arms KP-15 zawiera zestaw części dolnych, w tym spust KE Arms SLT-1 (4,5-funtowe pociągnięcie, technologia łącza wyszukiwania) i selektor ambi. Sworznie ściągające i obrotowe mają wbudowane zaczepy, co zwiększa trwałość poprzez wyeliminowanie otworów sprężyny i zatrzasków. W dolnej zastosowano bufor karabinu i sprężynę. Zapadka bufora (jeśli zdecydujesz się jej użyć) jest utrzymywana na miejscu za pomocą zawleczki 5/64 ”. Obszar sworznia młotka jest szerszy, aby zapewnić trwałość; nadal można używać standardowych trzpieni młotkowych AR-15, chociaż dłuższy trzpień KE Arms jest zalecany klientom preferującym szpilki wpuszczane ze względów estetycznych. Sprężyna i zapadka selektora bezpieczeństwa zostały zaprojektowane tak, aby ładować od góry, po czym selektor jest na nie nasunięty. (Standardowe selektory mogą działać, ale ich demontaż może być szczególnie trudny. KE Arms zaleca użycie ich wyznaczonego selektora mil-spec lub selektora ambi, aby ułatwić demontaż. Aby uzyskać dalsze instrukcje, postępuj zgodnie z instrukcją montażu producenta). Waga: 1,698 funta. Kompatybilny ze wszystkimi grupami kierowania ogniem Mil-Spec Kompatybilny z wyzwalaczami typu kasetowego Rozkloszowany magwell Dostępne w kolorze czarnym i płaskim ciemnoziemnym Gniazda MLOK z tyłu kolby do mocowania zawiesia Wstępnie nawiercone z przodu na wkładki QD Wykorzystuje standardowy zatrzask. Nie można zaakceptować dźwigni PDQ. Dźwignia PDQ jest dostępna wyłącznie w kompletnym karabinie WWSD. NIE WOLNO używać niczego poza standardowymi zderzakami karabinkowymi i okrągłymi sprężynami lub JP SCSS w KP-15. OSTRZEŻENIE !: Ta pozycja jest prawnie sklasyfikowana jako odbiorca.Aby zakupić ten przedmiot, musisz mieć ukończone 21 lat i być mieszkańcem tego samego stanu, w którym Twój sprzedający ma licencję. KE Arms KP-15 jest kompatybilny ze standardowymi cholewkami AR-15 w kalibrach, w tym .223 / 5,56 mm NATO, .300. Zaciemnienie, 6,5 mm Grendel i 6,8 mm SPC. Dolny korpus jest również kompatybilny z systemami blowback 9 mm, przy minimalnej masie bufora 5,4 uncji (karabinek). Niezastosowanie minimalnej wagi zderzaka 5,4 uncji może spowodować uszkodzenie dolnego. CERAKOTE: Jeśli zamierzasz wypalać Cerakote na swoim KP-15, producent zaleca pieczenie w niskich temperaturach (<190 stopni F) iz założoną cholewką, aby zapobiec wypaczaniu.
3825 PLN 4 3 825,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: O.D. Green Make: AR-15 Style: Complete
100042920
KE ARMS LLC KP-15 Comp Lower Rcvr SLT W/Ambi Selector & Mag Catch ODG
Numer części: 16101024 Co sprawia, że ten niższy różni się od swoich odpowiedników? Odpowiedź jest prosta… KE Arms KP-15 to monolityczny oburęczny dolny korpus zamkowy z polimeru AR-15, wykonany z formowanego wtryskowo, w 30% nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Jego unikalna konstrukcja obejmuje rurę buforową, chwyt pistoletowy, spust i 13-calową kolbę (LOP) w korpusie jako integralne elementy. Rezultatem jest przystępna cenowo, lekka komora zamkowa. Oburęczna dolna komora zamka KE Arms KP-15 zawiera zestaw części dolnych, w tym spust KE Arms SLT-1 (4,5-funtowe pociągnięcie, technologia łącza wyszukiwania) i selektor ambi. Sworznie ściągające i obrotowe mają wbudowane zaczepy, co zwiększa trwałość poprzez wyeliminowanie otworów sprężyny i zatrzasków. W dolnej zastosowano bufor karabinu i sprężynę. Zapadka bufora (jeśli zdecydujesz się jej użyć) jest utrzymywana na miejscu za pomocą zawleczki 5/64 ”. Obszar sworznia młotka jest szerszy, aby zapewnić trwałość; nadal można używać standardowych trzpieni młotkowych AR-15, chociaż dłuższy trzpień KE Arms jest zalecany klientom preferującym szpilki wpuszczane ze względów estetycznych. Sprężyna i zapadka selektora bezpieczeństwa zostały zaprojektowane tak, aby ładować od góry, po czym selektor jest na nie nasunięty. (Standardowe selektory mogą działać, ale ich demontaż może być szczególnie trudny. KE Arms zaleca użycie ich wyznaczonego selektora mil-spec lub selektora ambi, aby ułatwić demontaż. Aby uzyskać dalsze instrukcje, postępuj zgodnie z instrukcją montażu producenta). Waga: 1,698 funta. Kompatybilny ze wszystkimi grupami kierowania ogniem Mil-Spec Kompatybilny z wyzwalaczami typu kasetowego Rozkloszowany magwell Dostępne w kolorze czarnym i płaskim ciemnoziemnym Gniazda MLOK z tyłu kolby do mocowania zawiesia Wstępnie nawiercone z przodu na wkładki QD Wykorzystuje standardowy zatrzask. Nie można zaakceptować dźwigni PDQ. Dźwignia PDQ jest dostępna wyłącznie w kompletnym karabinie WWSD. NIE WOLNO używać niczego poza standardowymi zderzakami karabinkowymi i okrągłymi sprężynami lub JP SCSS w KP-15. OSTRZEŻENIE !: Ta pozycja jest prawnie sklasyfikowana jako odbiorca.Aby zakupić ten przedmiot, musisz mieć ukończone 21 lat i być mieszkańcem tego samego stanu, w którym Twój sprzedający ma licencję. KE Arms KP-15 jest kompatybilny ze standardowymi cholewkami AR-15 w kalibrach, w tym .223 / 5,56 mm NATO, .300. Zaciemnienie, 6,5 mm Grendel i 6,8 mm SPC. Dolny korpus jest również kompatybilny z systemami blowback 9 mm, przy minimalnej masie bufora 5,4 uncji (karabinek). Niezastosowanie minimalnej wagi zderzaka 5,4 uncji może spowodować uszkodzenie dolnego. CERAKOTE: Jeśli zamierzasz wypalać Cerakote na swoim KP-15, producent zaleca pieczenie w niskich temperaturach (<190 stopni F) iz założoną cholewką, aby zapobiec wypaczaniu.
3364 PLN 4 3 364,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: O.D. Green Make: AR-15 Style: Complete
Oburęczne sterowanie w przystępnej cenie
Co sprawia, że ten niższy różni się od swoich odpowiedników? Odpowiedź jest prosta… KE Arms KP-15 to monolityczny oburęczny dolny korpus zamkowy z polimeru AR-15, wykonany z formowanego wtryskowo, w 30% nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Jego unikalna konstrukcja obejmuje rurę buforową, chwyt pistoletowy, spust i 13-calową kolbę (LOP) w korpusie jako integralne elementy. Rezultatem jest przystępna cenowo, lekka komora zamkowa. Oburęczna dolna komora zamka KE Arms KP-15 zawiera zestaw części dolnych, w tym spust KE Arms SLT-1 (4,5-funtowe pociągnięcie, technologia łącza wyszukiwania) i selektor ambi. Sworznie ściągające i obrotowe mają wbudowane zaczepy, co zwiększa trwałość poprzez wyeliminowanie otworów sprężyny i zatrzasków. W dolnej zastosowano bufor karabinu i sprężynę. Zapadka bufora (jeśli zdecydujesz się jej użyć) jest utrzymywana na miejscu za pomocą zawleczki 5/64 ”. Obszar sworznia młotka jest szerszy, aby zapewnić trwałość; nadal można używać standardowych trzpieni młotkowych AR-15, chociaż dłuższy trzpień KE Arms jest zalecany klientom preferującym szpilki wpuszczane ze względów estetycznych. Sprężyna i zapadka selektora bezpieczeństwa zostały zaprojektowane tak, aby ładować od góry, po czym selektor jest na nie nasunięty. (Standardowe selektory mogą działać, ale ich demontaż może być szczególnie trudny. KE Arms zaleca użycie ich wyznaczonego selektora mil-spec lub selektora ambi, aby ułatwić demontaż. Aby uzyskać dalsze instrukcje, postępuj zgodnie z instrukcją montażu producenta). Waga: 1,698 funta. Kompatybilny ze wszystkimi grupami kierowania ogniem Mil-Spec Kompatybilny z wyzwalaczami typu kasetowego Rozkloszowany magwell Dostępne w kolorze czarnym i płaskim ciemnoziemnym Gniazda MLOK z tyłu kolby do mocowania zawiesia Wstępnie nawiercone z przodu na wkładki QD Wykorzystuje standardowy zatrzask. Nie można zaakceptować dźwigni PDQ. Dźwignia PDQ jest dostępna wyłącznie w kompletnym karabinie WWSD. NIE WOLNO używać niczego poza standardowymi zderzakami karabinkowymi i okrągłymi sprężynami lub JP SCSS w KP-15. OSTRZEŻENIE !: Ta pozycja jest prawnie sklasyfikowana jako odbiorca.Aby zakupić ten przedmiot, musisz mieć ukończone 21 lat i być mieszkańcem tego samego stanu, w którym Twój sprzedający ma licencję. KE Arms KP-15 jest kompatybilny ze standardowymi cholewkami AR-15 w kalibrach, w tym .223 / 5,56 mm NATO, .300. Zaciemnienie, 6,5 mm Grendel i 6,8 mm SPC. Dolny korpus jest również kompatybilny z systemami blowback 9 mm, przy minimalnej masie bufora 5,4 uncji (karabinek). Niezastosowanie minimalnej wagi zderzaka 5,4 uncji może spowodować uszkodzenie dolnego. CERAKOTE: Jeśli zamierzasz wypalać Cerakote na swoim KP-15, producent zaleca pieczenie w niskich temperaturach (<190 stopni F) iz założoną cholewką, aby zapobiec wypaczaniu.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
517,00 zł * 353,00 zł - 517,00 zł*
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 403,00 zł * 1 281,00 zł - 1 888,00 zł*
Zamówienie na żądanie Towar "na zamówienie specjalne z USA"
140,00 zł * 131,00 zł - 149,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
815,00 zł *
Newsletter