Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

TROY INDUSTRIES, INC. AR-15 DI-OPTIC FLIP-UP SIGHT


TROY INDUSTRIES, INC. AR-15 Di-Optic Tritium Folding Sight

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Zaawansowana konstrukcja, doskonała widoczność i wytrzymałość BattleReady ™ definiują celowniki typu flip-type firmy Troy Industries Di-Optic Aperture (DOA®). Teraz dostępny z trytem, formą wodoru, która emituje własne źródło światła, idealną do każdej sytuacji podczas fotografowania w słabym świetle. Więcej...

Nr produktu: 100044360 812699011683 100044360
Zaawansowana konstrukcja, doskonała widoczność i wytrzymałość BattleReady ™ definiują celowniki typu flip-type firmy Troy Industries Di-Optic Aperture (DOA®). Teraz dostępny z trytem, formą wodoru, która emituje własne źródło światła, idealną do każdej sytuacji podczas fotografowania w słabym świetle. Te celowniki zapewniają błyskawiczne wykrywanie celu i są produkowane tak, aby przekraczały specyfikacje wojskowe. Optycznie zaprojektowane apertury natychmiast i bez wysiłku wyśrodkowują oczy, zapewniając wyraźniejszy obraz celu niż w przypadku okrągłych otworów. Celowniki mają dwa ustawienia, jedno do 300 metrów i drugie do 550 metrów. Ta wszechstronność sprawia, że DOA idealnie nadaje się do zastosowań wojskowych, organów ścigania i obrony domowej. Te zaawansowane celowniki zostały szeroko przetestowane w terenie i, podobnie jak wszystkie produkty Troy Industries, są BattleReady. Liczyć na to. Celownik jest przeznaczony do pracy tylko z systemami szynowymi tej samej płaszczyzny. Nie będzie działać z zamontowanym na szynach blokiem gazowym, który jest wyższy lub niższy niż odbiornik, ale będzie działać z przednimi przyrządami celowniczymi bloku gazowego Troy.
1258 1258 1 PLN
100044360
TROY INDUSTRIES, INC. AR-15 Di-Optic Tritium Folding Sight
Numer części: SSIGFBSTTBT0 812699011683 Zaawansowana konstrukcja, doskonała widoczność i wytrzymałość BattleReady ™ definiują celowniki typu flip-type firmy Troy Industries Di-Optic Aperture (DOA®). Teraz dostępny z trytem, formą wodoru, która emituje własne źródło światła, idealną do każdej sytuacji podczas fotografowania w słabym świetle. Te celowniki zapewniają błyskawiczne wykrywanie celu i są produkowane tak, aby przekraczały specyfikacje wojskowe. Optycznie zaprojektowane apertury natychmiast i bez wysiłku wyśrodkowują oczy, zapewniając wyraźniejszy obraz celu niż w przypadku okrągłych otworów. Celowniki mają dwa ustawienia, jedno do 300 metrów i drugie do 550 metrów. Ta wszechstronność sprawia, że DOA idealnie nadaje się do zastosowań wojskowych, organów ścigania i obrony domowej. Te zaawansowane celowniki zostały szeroko przetestowane w terenie i, podobnie jak wszystkie produkty Troy Industries, są BattleReady. Liczyć na to. Celownik jest przeznaczony do pracy tylko z systemami szynowymi tej samej płaszczyzny. Nie będzie działać z zamontowanym na szynach blokiem gazowym, który jest wyższy lub niższy niż odbiornik, ale będzie działać z przednimi przyrządami celowniczymi bloku gazowego Troy.
1258 PLN 0 1 258,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Color: Black Make: AR-15 Sight Color: Tritium Style: Folding

Cechy

Kolor: Black Kolor przyrządów celowniczych: Tritium Styl: Folding Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USAZaawansowana konstrukcja, doskonała widoczność i wytrzymałość BattleReady ™ definiują celowniki typu flip-type firmy Troy Industries Di-Optic Aperture (DOA®). Teraz dostępny z trytem, formą wodoru, która emituje własne źródło światła, idealną do każdej sytuacji podczas fotografowania w słabym świetle. Te celowniki zapewniają błyskawiczne wykrywanie celu i są produkowane tak, aby przekraczały specyfikacje wojskowe. Optycznie zaprojektowane apertury natychmiast i bez wysiłku wyśrodkowują oczy, zapewniając wyraźniejszy obraz celu niż w przypadku okrągłych otworów. Celowniki mają dwa ustawienia, jedno do 300 metrów i drugie do 550 metrów. Ta wszechstronność sprawia, że DOA idealnie nadaje się do zastosowań wojskowych, organów ścigania i obrony domowej. Te zaawansowane celowniki zostały szeroko przetestowane w terenie i, podobnie jak wszystkie produkty Troy Industries, są BattleReady. Liczyć na to. Celownik jest przeznaczony do pracy tylko z systemami szynowymi tej samej płaszczyzny. Nie będzie działać z zamontowanym na szynach blokiem gazowym, który jest wyższy lub niższy niż odbiornik, ale będzie działać z przednimi przyrządami celowniczymi bloku gazowego Troy.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
638,00 zł *
Towar "na zamówienie specjalne z USA" Towar "na zamówienie specjalne z USA"
86,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
42,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
476,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
282,00 zł *
Newsletter