Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

WILSON COMBAT AR-15 BOLT CARRIER ASSEMBLY 5.56 NATO


Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Wyprodukowane przez najlepszych krajowych wykonawców Mil-Spec firmy Wilson Combat, są to jedne z najlepszych śrub karabinowych 5,56 AR na rynku i te same, których używają jako podstawy naszych renomowanych karabinów na zamówienie! Śruba Wilson Combat jest precyzyjnie obrobiona ze stali Carpenter nr 158, śrutowana dla zwiększenia wytrzymałości i zawiera ściągacz i wypychacz ze stali narzędziowej, odpowiednią sprężynę ściągacza i jest wykonana z MPI (Magnetic Particle Inspected i losowo partiami HPT (testowany pod wysokim ciśnieniem). Więcej...

810025500719 100040536
Wyprodukowane przez najlepszych krajowych wykonawców Mil-Spec firmy Wilson Combat, są to jedne z najlepszych śrub karabinowych 5,56 AR na rynku i te same, których używają jako podstawy naszych renomowanych karabinów na zamówienie! Śruba Wilson Combat jest precyzyjnie obrobiona ze stali Carpenter nr 158, śrutowana dla zwiększenia wytrzymałości i zawiera ściągacz i wypychacz ze stali narzędziowej, odpowiednią sprężynę ściągacza i jest wykonana z MPI (Magnetic Particle Inspected i losowo partiami HPT (testowany pod wysokim ciśnieniem). Ekstraktor to pistolet o jakości 4140, wyżarzana, ciągniona na zimno stal zgodnie z Mil-Spec Parkerized zewnętrznie i wewnętrznie chromowana. Stalowy nośnik 8620 zawiera odpowiednio obrobiony klucz gazowy Mil-Spec, który jest chromowany, fosforanowany i poddawany obróbce cieplnej zgodnie ze specyfikacjami GI. przymocowane do nośnika za pomocą elementów złącznych klasy 8. i odpowiednio ustawione w naszym warsztacie podczas kontroli końcowej. Te precyzyjnie obrobione, wykończone i utwardzone części zapewnią długotrwałe prawidłowe działanie i niezawodność systemu gazowego. Wszyscy doświadczeni strzelcy AR wiedzą, że najlepszy zestaw części zamiennych do Karabin AR-15 to zapasowy kompletny zespół zamka! Zaparkowane wykończenie i wewnętrznie chromowane części Mil spec zapewniają długą żywotność specyfikacje jectora i ekstraktora na milę Full Auto carrier (patrz uwaga) Pasuje do każdej jakości karabinu AR z głowicą 5,56 (.223 / 5,56 NATO, .300 Blackout, .204 Ruger lub 7,62X40 WT) UWAGA - Jedyna różnica pomiędzy „półautomatycznymi” a „w pełni automatycznymi” nośnikami są waga i profil zewnętrzny. „Full-auto” jest nieco cięższy, aby zapewnić większą masę i niższą częstotliwość cykliczną, co może przynieść korzyści dla długości karabinu i krótszych systemów gazowych, krótkich karabinów lufowych / z tłumikiem i karabinów maszynowych. Bagażnik „semi-auto” jest nieco lżejszy, aby zapewnić jak najmniejszy impuls odrzutu dla systemów gazowych długości karabinu, a jego konstrukcja ułatwia ponowne założenie iglicy po czyszczeniu.Oba typy nośników są uważane za całkowicie zamienne i nie ma ograniczeń co do posiadania grupy nośników „full auto” w karabinie półautomatycznym.
1233 1363 3 PLN
100040536
WILSON COMBAT M16 Bolt Carrier Assy 5.56 Nato Mag Phosphate Black
Numer części: TRBCA 810025500719 Wyprodukowane przez najlepszych krajowych wykonawców Mil-Spec firmy Wilson Combat, są to jedne z najlepszych śrub karabinowych 5,56 AR na rynku i te same, których używają jako podstawy naszych renomowanych karabinów na zamówienie! Śruba Wilson Combat jest precyzyjnie obrobiona ze stali Carpenter nr 158, śrutowana dla zwiększenia wytrzymałości i zawiera ściągacz i wypychacz ze stali narzędziowej, odpowiednią sprężynę ściągacza i jest wykonana z MPI (Magnetic Particle Inspected i losowo partiami HPT (testowany pod wysokim ciśnieniem). Ekstraktor to pistolet o jakości 4140, wyżarzana, ciągniona na zimno stal zgodnie z Mil-Spec Parkerized zewnętrznie i wewnętrznie chromowana. Stalowy nośnik 8620 zawiera odpowiednio obrobiony klucz gazowy Mil-Spec, który jest chromowany, fosforanowany i poddawany obróbce cieplnej zgodnie ze specyfikacjami GI. przymocowane do nośnika za pomocą elementów złącznych klasy 8. i odpowiednio ustawione w naszym warsztacie podczas kontroli końcowej. Te precyzyjnie obrobione, wykończone i utwardzone części zapewnią długotrwałe prawidłowe działanie i niezawodność systemu gazowego. Wszyscy doświadczeni strzelcy AR wiedzą, że najlepszy zestaw części zamiennych do Karabin AR-15 to zapasowy kompletny zespół zamka! Zaparkowane wykończenie i wewnętrznie chromowane części Mil spec zapewniają długą żywotność specyfikacje jectora i ekstraktora na milę Full Auto carrier (patrz uwaga) Pasuje do każdej jakości karabinu AR z głowicą 5,56 (.223 / 5,56 NATO, .300 Blackout, .204 Ruger lub 7,62X40 WT) UWAGA - Jedyna różnica pomiędzy „półautomatycznymi” a „w pełni automatycznymi” nośnikami są waga i profil zewnętrzny. „Full-auto” jest nieco cięższy, aby zapewnić większą masę i niższą częstotliwość cykliczną, co może przynieść korzyści dla długości karabinu i krótszych systemów gazowych, krótkich karabinów lufowych / z tłumikiem i karabinów maszynowych. Bagażnik „semi-auto” jest nieco lżejszy, aby zapewnić jak najmniejszy impuls odrzutu dla systemów gazowych długości karabinu, a jego konstrukcja ułatwia ponowne założenie iglicy po czyszczeniu.Oba typy nośników są uważane za całkowicie zamienne i nie ma ograniczeń co do posiadania grupy nośników „full auto” w karabinie półautomatycznym.

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Black Make: AR-15

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Black Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: I(g)965900009
WILSON COMBAT M16 Bolt Carrier Assy 5.56 Nato Polished Blk Nitride
Numer części: TRBCASBN556 810025500757 Wyprodukowane przez najlepszych krajowych wykonawców Mil-Spec firmy Wilson Combat, są to jedne z najlepszych śrub karabinowych 5,56 AR na rynku i te same, których używają jako podstawy naszych renomowanych karabinów na zamówienie! Śruba Wilson Combat jest precyzyjnie obrobiona ze stali Carpenter nr 158, śrutowana dla zwiększenia wytrzymałości i zawiera ściągacz i wypychacz ze stali narzędziowej, odpowiednią sprężynę ściągacza i jest wykonana z MPI (Magnetic Particle Inspected i losowo partiami HPT (testowany pod wysokim ciśnieniem). Ekstraktor to pistolet o jakości 4140, wyżarzana, ciągniona na zimno stal zgodnie z Mil-Spec Parkerized zewnętrznie i wewnętrznie chromowana. Stalowy nośnik 8620 zawiera odpowiednio obrobiony klucz gazowy Mil-Spec, który jest chromowany, fosforanowany i poddawany obróbce cieplnej zgodnie ze specyfikacjami GI. przymocowane do nośnika za pomocą elementów złącznych klasy 8. i odpowiednio ustawione w naszym warsztacie podczas kontroli końcowej. Te precyzyjnie obrobione, wykończone i utwardzone części zapewnią długotrwałe prawidłowe działanie i niezawodność systemu gazowego. Wszyscy doświadczeni strzelcy AR wiedzą, że najlepszy zestaw części zamiennych do Karabin AR-15 to zapasowy kompletny zespół zamka! Zaparkowane wykończenie i wewnętrznie chromowane części Mil spec zapewniają długą żywotność specyfikacje jectora i ekstraktora na milę Full Auto carrier (patrz uwaga) Pasuje do każdej jakości karabinu AR z głowicą 5,56 (.223 / 5,56 NATO, .300 Blackout, .204 Ruger lub 7,62X40 WT) UWAGA - Jedyna różnica pomiędzy „półautomatycznymi” a „w pełni automatycznymi” nośnikami są waga i profil zewnętrzny. „Full-auto” jest nieco cięższy, aby zapewnić większą masę i niższą częstotliwość cykliczną, co może przynieść korzyści dla długości karabinu i krótszych systemów gazowych, krótkich karabinów lufowych / z tłumikiem i karabinów maszynowych. Bagażnik „semi-auto” jest nieco lżejszy, aby zapewnić jak najmniejszy impuls odrzutu dla systemów gazowych długości karabinu, a jego konstrukcja ułatwia ponowne założenie iglicy po czyszczeniu.Oba typy nośników są uważane za całkowicie zamienne i nie ma ograniczeń co do posiadania grupy nośników „full auto” w karabinie półautomatycznym.
1233 PLN 58 1 233,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Black Nitride Make: AR-15

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Black Nitride Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.c

965900008
WILSON COMBAT M16 Bolt Carrier Assy 5.56 Nato Polished Nickel Boron
Numer części: TRBCAPNIB 810025500733 Wyprodukowane przez najlepszych krajowych wykonawców Mil-Spec firmy Wilson Combat, są to jedne z najlepszych śrub karabinowych 5,56 AR na rynku i te same, których używają jako podstawy naszych renomowanych karabinów na zamówienie! Śruba Wilson Combat jest precyzyjnie obrobiona ze stali Carpenter nr 158, śrutowana dla zwiększenia wytrzymałości i zawiera ściągacz i wypychacz ze stali narzędziowej, odpowiednią sprężynę ściągacza i jest wykonana z MPI (Magnetic Particle Inspected i losowo partiami HPT (testowany pod wysokim ciśnieniem). Ekstraktor to pistolet o jakości 4140, wyżarzana, ciągniona na zimno stal zgodnie z Mil-Spec Parkerized zewnętrznie i wewnętrznie chromowana. Stalowy nośnik 8620 zawiera odpowiednio obrobiony klucz gazowy Mil-Spec, który jest chromowany, fosforanowany i poddawany obróbce cieplnej zgodnie ze specyfikacjami GI. przymocowane do nośnika za pomocą elementów złącznych klasy 8. i odpowiednio ustawione w naszym warsztacie podczas kontroli końcowej. Te precyzyjnie obrobione, wykończone i utwardzone części zapewnią długotrwałe prawidłowe działanie i niezawodność systemu gazowego. Wszyscy doświadczeni strzelcy AR wiedzą, że najlepszy zestaw części zamiennych do Karabin AR-15 to zapasowy kompletny zespół zamka! Zaparkowane wykończenie i wewnętrznie chromowane części Mil spec zapewniają długą żywotność specyfikacje jectora i ekstraktora na milę Full Auto carrier (patrz uwaga) Pasuje do każdej jakości karabinu AR z głowicą 5,56 (.223 / 5,56 NATO, .300 Blackout, .204 Ruger lub 7,62X40 WT) UWAGA - Jedyna różnica pomiędzy „półautomatycznymi” a „w pełni automatycznymi” nośnikami są waga i profil zewnętrzny. „Full-auto” jest nieco cięższy, aby zapewnić większą masę i niższą częstotliwość cykliczną, co może przynieść korzyści dla długości karabinu i krótszych systemów gazowych, krótkich karabinów lufowych / z tłumikiem i karabinów maszynowych. Bagażnik „semi-auto” jest nieco lżejszy, aby zapewnić jak najmniejszy impuls odrzutu dla systemów gazowych długości karabinu, a jego konstrukcja ułatwia ponowne założenie iglicy po czyszczeniu.Oba typy nośników są uważane za całkowicie zamienne i nie ma ograniczeń co do posiadania grupy nośników „full auto” w karabinie półautomatycznym.
1363 PLN 0 1 363,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Nickel-Boron Make: AR-15

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Nickel-Boron Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.c

Wyprodukowane przez najlepszych krajowych wykonawców Mil-Spec firmy Wilson Combat, są to jedne z najlepszych śrub karabinowych 5,56 AR na rynku i te same, których używają jako podstawy naszych renomowanych karabinów na zamówienie! Śruba Wilson Combat jest precyzyjnie obrobiona ze stali Carpenter nr 158, śrutowana dla zwiększenia wytrzymałości i zawiera ściągacz i wypychacz ze stali narzędziowej, odpowiednią sprężynę ściągacza i jest wykonana z MPI (Magnetic Particle Inspected i losowo partiami HPT (testowany pod wysokim ciśnieniem). Ekstraktor to pistolet o jakości 4140, wyżarzana, ciągniona na zimno stal zgodnie z Mil-Spec Parkerized zewnętrznie i wewnętrznie chromowana. Stalowy nośnik 8620 zawiera odpowiednio obrobiony klucz gazowy Mil-Spec, który jest chromowany, fosforanowany i poddawany obróbce cieplnej zgodnie ze specyfikacjami GI. przymocowane do nośnika za pomocą elementów złącznych klasy 8. i odpowiednio ustawione w naszym warsztacie podczas kontroli końcowej. Te precyzyjnie obrobione, wykończone i utwardzone części zapewnią długotrwałe prawidłowe działanie i niezawodność systemu gazowego. Wszyscy doświadczeni strzelcy AR wiedzą, że najlepszy zestaw części zamiennych do Karabin AR-15 to zapasowy kompletny zespół zamka! Zaparkowane wykończenie i wewnętrznie chromowane części Mil spec zapewniają długą żywotność specyfikacje jectora i ekstraktora na milę Full Auto carrier (patrz uwaga) Pasuje do każdej jakości karabinu AR z głowicą 5,56 (.223 / 5,56 NATO, .300 Blackout, .204 Ruger lub 7,62X40 WT) UWAGA - Jedyna różnica pomiędzy „półautomatycznymi” a „w pełni automatycznymi” nośnikami są waga i profil zewnętrzny. „Full-auto” jest nieco cięższy, aby zapewnić większą masę i niższą częstotliwość cykliczną, co może przynieść korzyści dla długości karabinu i krótszych systemów gazowych, krótkich karabinów lufowych / z tłumikiem i karabinów maszynowych. Bagażnik „semi-auto” jest nieco lżejszy, aby zapewnić jak najmniejszy impuls odrzutu dla systemów gazowych długości karabinu, a jego konstrukcja ułatwia ponowne założenie iglicy po czyszczeniu.Oba typy nośników są uważane za całkowicie zamienne i nie ma ograniczeń co do posiadania grupy nośników „full auto” w karabinie półautomatycznym.
Newsletter