Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

TROY INDUSTRIES, INC. AR-15 BATTLESIGHT OFFSET SIGHT SETS


TROY INDUSTRIES, INC. Offset Sight Set- HK Front & Round Rear FDE

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Trwałość i niezrównana dokładność sprawiły, że składane BattleSights firmy Troy Industries są wybierane przez użytkowników jednostek specjalnych i taktycznych na całym świecie. Składane Bojówki Troy 45 stopni składają się kompaktowo po obu stronach karabinu. Więcej...

Nr produktu: 100044355 812441020345 100044355
Trwałość i niezrównana dokładność sprawiły, że składane BattleSights firmy Troy Industries są wybierane przez użytkowników jednostek specjalnych i taktycznych na całym świecie. Składane Bojówki Troy 45 stopni składają się kompaktowo po obu stronach karabinu. Z oburęczną podstawą celownika, celowniki Troy 45 Degree BattleSights współpracują płynnie z powiększoną optyką. Łatwe w instalacji i rozmieszczaniu, celowniki ustawiają otwory na wysokości fabrycznej. System blokowania krzyżowego ze stali nierdzewnej zapewnia, że celownik pozostaje w pozycji pionowej i wyzerowany w ekstremalnych warunkach bojowych. Uwaga: celownik jest przeznaczony do pracy tylko z systemami szynowymi tej samej płaszczyzny. Nie działa z blokiem gazowym z poręczami, który jest wyższy lub niższy niż odbiornik.
1538 1538 1 PLN
100044355
TROY INDUSTRIES, INC. Offset Sight Set- HK Front & Round Rear FDE
Numer części: SSIG45SHRFT0 812441020345 Trwałość i niezrównana dokładność sprawiły, że składane BattleSights firmy Troy Industries są wybierane przez użytkowników jednostek specjalnych i taktycznych na całym świecie. Składane Bojówki Troy 45 stopni składają się kompaktowo po obu stronach karabinu. Z oburęczną podstawą celownika, celowniki Troy 45 Degree BattleSights współpracują płynnie z powiększoną optyką. Łatwe w instalacji i rozmieszczaniu, celowniki ustawiają otwory na wysokości fabrycznej. System blokowania krzyżowego ze stali nierdzewnej zapewnia, że celownik pozostaje w pozycji pionowej i wyzerowany w ekstremalnych warunkach bojowych. Uwaga: celownik jest przeznaczony do pracy tylko z systemami szynowymi tej samej płaszczyzny. Nie działa z blokiem gazowym z poręczami, który jest wyższy lub niższy niż odbiornik.
1538 PLN 0 1 538,00 zł *

Wycofane ze sprzedaży
Specyfikacja: Color: Flat Dark Earth Make: Heckler & Koch Style: Offset

Cechy

Kolor: Flat Dark Earth Styl: Offset Wytwórca: Heckler & Koch

Szczegóły pozycji

Made in USATrwałość i niezrównana dokładność sprawiły, że składane BattleSights firmy Troy Industries są wybierane przez użytkowników jednostek specjalnych i taktycznych na całym świecie. Składane Bojówki Troy 45 stopni składają się kompaktowo po obu stronach karabinu. Z oburęczną podstawą celownika, celowniki Troy 45 Degree BattleSights współpracują płynnie z powiększoną optyką. Łatwe w instalacji i rozmieszczaniu, celowniki ustawiają otwory na wysokości fabrycznej. System blokowania krzyżowego ze stali nierdzewnej zapewnia, że celownik pozostaje w pozycji pionowej i wyzerowany w ekstremalnych warunkach bojowych. Uwaga: celownik jest przeznaczony do pracy tylko z systemami szynowymi tej samej płaszczyzny. Nie działa z blokiem gazowym z poręczami, który jest wyższy lub niższy niż odbiornik.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
349,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
97,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
431,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
2 091,00 zł *
Newsletter