Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

POLYMER80 AR-15 80% POLYMER RL556V3 LOWER RECEIVERS


Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Więcej...

850283007612 100030119
Dlaczego Twoje AR powinno wyglądać tak jak wszyscy inni?
RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Oczywiście, podobnie jak wszystkie 80% obniżone o 80% Polymer80, zintegrowany Triggerguard zapewnia dodatkową miarę strukturalnej integralności i wytrzymałości, która składa się na niższy polimer, który jest niezwykle wytrzymały. RL556v3 jest również dostarczany z pustą tabliczką z numerem seryjnym po prawej stronie odbiornika dla klientów komercyjnych, którzy są zobowiązani do umieszczenia numeru seryjnego na swoich niestandardowych karabinach. Dla obserwatora najbardziej zauważalna jest blokowa, agresywna estetyka modelu RL556v3 z zewnętrznymi panelami wzmacniającymi i wyraźną, kwadratową osłoną spustu. Jasne, dobry wygląd nie jest „kluczowy dla misji” karabinu, ale jeśli możesz go mieć, dlaczego nie? Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli odbiorca zostanie w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. Wszelkie kwestie gwarancyjne będą kierowane do producenta. Zaawansowany, formowany wtryskowo, wzmocniony materiał polimerowy Mocny I lekki Łatwe do wykonania instrukcje dotyczące wykonywania wszystkich niezbędnych prac Wzmocniona kieszeń na magwell i kieszeń przeciwpożarową Pusta płytka serializacyjna. Otwory obrotowe / do usuwania 250 "Dostępne w kolorze czarnym, Flat Dark Earth, OD Green, Szaro-biały Dolna część RL556v3 jest dostarczana jako zestaw, który zawiera sam odbiornik 80%, przyrząd do wiercenia, frez palcowy do wycinania kieszeni kierowania ogniem oraz trzy wiertła do uzupełnienia selektora bezpieczeństwa, otwory na kołki spustowe / młotkowe i otwór spustowy. weź również śrubę ustalającą do zaczepu śruby, kołek ustalający zaczepu śruby, nakrętkę i śrubę z chwytem pistoletowym oraz klucz imbusowy. I tak, są instrukcje.Podobnie jak cała linia odbiorników Polymer80 80%, dolny RL556v3 jest idealny dla majsterkowiczów AR-15, którzy naprawdę chcą zbudować swój własny karabin od podstaw!
400 400 5 PLN
100030119
AR-15 80% RL556v3 Polymer Lower Receiver Black
Numer części: P80RL556V3BLK 850283007612 RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Oczywiście, podobnie jak wszystkie 80% obniżone o 80% Polymer80, zintegrowany Triggerguard zapewnia dodatkową miarę strukturalnej integralności i wytrzymałości, która składa się na niższy polimer, który jest niezwykle wytrzymały. RL556v3 jest również dostarczany z pustą tabliczką z numerem seryjnym po prawej stronie odbiornika dla klientów komercyjnych, którzy są zobowiązani do umieszczenia numeru seryjnego na swoich niestandardowych karabinach. Dla obserwatora najbardziej zauważalna jest blokowa, agresywna estetyka modelu RL556v3 z zewnętrznymi panelami wzmacniającymi i wyraźną, kwadratową osłoną spustu. Jasne, dobry wygląd nie jest „kluczowy dla misji” karabinu, ale jeśli możesz go mieć, dlaczego nie? Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli odbiorca zostanie w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. Wszelkie kwestie gwarancyjne będą kierowane do producenta. Zaawansowany, formowany wtryskowo, wzmocniony materiał polimerowy Mocny I lekki Łatwe do wykonania instrukcje dotyczące wykonywania wszystkich niezbędnych prac Wzmocniona kieszeń na magwell i kieszeń przeciwpożarową Pusta płytka serializacyjna. Otwory obrotowe / do usuwania 250 "Dostępne w kolorze czarnym, Flat Dark Earth, OD Green, Szaro-biały Dolna część RL556v3 jest dostarczana jako zestaw, który zawiera sam odbiornik 80%, przyrząd do wiercenia, frez palcowy do wycinania kieszeni kierowania ogniem oraz trzy wiertła do uzupełnienia selektora bezpieczeństwa, otwory na kołki spustowe / młotkowe i otwór spustowy. weź również śrubę ustalającą do zaczepu śruby, kołek ustalający zaczepu śruby, nakrętkę i śrubę z chwytem pistoletowym oraz klucz imbusowy. I tak, są instrukcje.Podobnie jak cała linia odbiorników Polymer80 80%, dolny RL556v3 jest idealny dla majsterkowiczów AR-15, którzy naprawdę chcą zbudować swój własny karabin od podstaw!
400 PLN 0 400,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Black Make: AR-15 Style: 80%

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Black Styl: 80% Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.e
100030120
AR-15 80% RL556v3 Polymer Lower Receiver Flat Dark Earth
Numer części: P80RL556V3FDE 850283007629 RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Oczywiście, podobnie jak wszystkie 80% obniżone o 80% Polymer80, zintegrowany Triggerguard zapewnia dodatkową miarę strukturalnej integralności i wytrzymałości, która składa się na niższy polimer, który jest niezwykle wytrzymały. RL556v3 jest również dostarczany z pustą tabliczką z numerem seryjnym po prawej stronie odbiornika dla klientów komercyjnych, którzy są zobowiązani do umieszczenia numeru seryjnego na swoich niestandardowych karabinach. Dla obserwatora najbardziej zauważalna jest blokowa, agresywna estetyka modelu RL556v3 z zewnętrznymi panelami wzmacniającymi i wyraźną, kwadratową osłoną spustu. Jasne, dobry wygląd nie jest „kluczowy dla misji” karabinu, ale jeśli możesz go mieć, dlaczego nie? Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli odbiorca zostanie w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. Wszelkie kwestie gwarancyjne będą kierowane do producenta. Zaawansowany, formowany wtryskowo, wzmocniony materiał polimerowy Mocny I lekki Łatwe do wykonania instrukcje dotyczące wykonywania wszystkich niezbędnych prac Wzmocniona kieszeń na magwell i kieszeń przeciwpożarową Pusta płytka serializacyjna. Otwory obrotowe / do usuwania 250 "Dostępne w kolorze czarnym, Flat Dark Earth, OD Green, Szaro-biały Dolna część RL556v3 jest dostarczana jako zestaw, który zawiera sam odbiornik 80%, przyrząd do wiercenia, frez palcowy do wycinania kieszeni kierowania ogniem oraz trzy wiertła do uzupełnienia selektora bezpieczeństwa, otwory na kołki spustowe / młotkowe i otwór spustowy. weź również śrubę ustalającą do zaczepu śruby, kołek ustalający zaczepu śruby, nakrętkę i śrubę z chwytem pistoletowym oraz klucz imbusowy. I tak, są instrukcje.Podobnie jak cała linia odbiorników Polymer80 80%, dolny RL556v3 jest idealny dla majsterkowiczów AR-15, którzy naprawdę chcą zbudować swój własny karabin od podstaw!
400 PLN 0 400,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Flat Dark Earth Make: AR-15 Style: 80%

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Flat Dark Earth Styl: 80% Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.e

100030122
AR-15 80% RL556v3 Polymer Lower Receiver Gray
Numer części: P80RL556V3GRY 850283007643 RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Oczywiście, podobnie jak wszystkie 80% obniżone o 80% Polymer80, zintegrowany Triggerguard zapewnia dodatkową miarę strukturalnej integralności i wytrzymałości, która składa się na niższy polimer, który jest niezwykle wytrzymały. RL556v3 jest również dostarczany z pustą tabliczką z numerem seryjnym po prawej stronie odbiornika dla klientów komercyjnych, którzy są zobowiązani do umieszczenia numeru seryjnego na swoich niestandardowych karabinach. Dla obserwatora najbardziej zauważalna jest blokowa, agresywna estetyka modelu RL556v3 z zewnętrznymi panelami wzmacniającymi i wyraźną, kwadratową osłoną spustu. Jasne, dobry wygląd nie jest „kluczowy dla misji” karabinu, ale jeśli możesz go mieć, dlaczego nie? Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli odbiorca zostanie w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. Wszelkie kwestie gwarancyjne będą kierowane do producenta. Zaawansowany, formowany wtryskowo, wzmocniony materiał polimerowy Mocny I lekki Łatwe do wykonania instrukcje dotyczące wykonywania wszystkich niezbędnych prac Wzmocniona kieszeń na magwell i kieszeń przeciwpożarową Pusta płytka serializacyjna. Otwory obrotowe / do usuwania 250 "Dostępne w kolorze czarnym, Flat Dark Earth, OD Green, Szaro-biały Dolna część RL556v3 jest dostarczana jako zestaw, który zawiera sam odbiornik 80%, przyrząd do wiercenia, frez palcowy do wycinania kieszeni kierowania ogniem oraz trzy wiertła do uzupełnienia selektora bezpieczeństwa, otwory na kołki spustowe / młotkowe i otwór spustowy. weź również śrubę ustalającą do zaczepu śruby, kołek ustalający zaczepu śruby, nakrętkę i śrubę z chwytem pistoletowym oraz klucz imbusowy. I tak, są instrukcje.Podobnie jak cała linia odbiorników Polymer80 80%, dolny RL556v3 jest idealny dla majsterkowiczów AR-15, którzy naprawdę chcą zbudować swój własny karabin od podstaw!
400 PLN 0 400,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Gray Make: AR-15 Style: 80%

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Gray Styl: 80% Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.e

100030121
AR-15 80% RL556v3 Polymer Lower Receiver OD Green
Numer części: P80RL556V3ODG 850283007636 RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Oczywiście, podobnie jak wszystkie 80% obniżone o 80% Polymer80, zintegrowany Triggerguard zapewnia dodatkową miarę strukturalnej integralności i wytrzymałości, która składa się na niższy polimer, który jest niezwykle wytrzymały. RL556v3 jest również dostarczany z pustą tabliczką z numerem seryjnym po prawej stronie odbiornika dla klientów komercyjnych, którzy są zobowiązani do umieszczenia numeru seryjnego na swoich niestandardowych karabinach. Dla obserwatora najbardziej zauważalna jest blokowa, agresywna estetyka modelu RL556v3 z zewnętrznymi panelami wzmacniającymi i wyraźną, kwadratową osłoną spustu. Jasne, dobry wygląd nie jest „kluczowy dla misji” karabinu, ale jeśli możesz go mieć, dlaczego nie? Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli odbiorca zostanie w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. Wszelkie kwestie gwarancyjne będą kierowane do producenta. Zaawansowany, formowany wtryskowo, wzmocniony materiał polimerowy Mocny I lekki Łatwe do wykonania instrukcje dotyczące wykonywania wszystkich niezbędnych prac Wzmocniona kieszeń na magwell i kieszeń przeciwpożarową Pusta płytka serializacyjna. Otwory obrotowe / do usuwania 250 "Dostępne w kolorze czarnym, Flat Dark Earth, OD Green, Szaro-biały Dolna część RL556v3 jest dostarczana jako zestaw, który zawiera sam odbiornik 80%, przyrząd do wiercenia, frez palcowy do wycinania kieszeni kierowania ogniem oraz trzy wiertła do uzupełnienia selektora bezpieczeństwa, otwory na kołki spustowe / młotkowe i otwór spustowy. weź również śrubę ustalającą do zaczepu śruby, kołek ustalający zaczepu śruby, nakrętkę i śrubę z chwytem pistoletowym oraz klucz imbusowy. I tak, są instrukcje.Podobnie jak cała linia odbiorników Polymer80 80%, dolny RL556v3 jest idealny dla majsterkowiczów AR-15, którzy naprawdę chcą zbudować swój własny karabin od podstaw!
400 PLN 0 400,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: O.D. Green Make: AR-15 Style: 80%

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: O.D. Green Styl: 80% Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.e

100030123
AR-15 80% RL556v3 Polymer Lower Receiver White
Numer części: P80RL556V3WHT 819925021478 RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Oczywiście, podobnie jak wszystkie 80% obniżone o 80% Polymer80, zintegrowany Triggerguard zapewnia dodatkową miarę strukturalnej integralności i wytrzymałości, która składa się na niższy polimer, który jest niezwykle wytrzymały. RL556v3 jest również dostarczany z pustą tabliczką z numerem seryjnym po prawej stronie odbiornika dla klientów komercyjnych, którzy są zobowiązani do umieszczenia numeru seryjnego na swoich niestandardowych karabinach. Dla obserwatora najbardziej zauważalna jest blokowa, agresywna estetyka modelu RL556v3 z zewnętrznymi panelami wzmacniającymi i wyraźną, kwadratową osłoną spustu. Jasne, dobry wygląd nie jest „kluczowy dla misji” karabinu, ale jeśli możesz go mieć, dlaczego nie? Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli odbiorca zostanie w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. Wszelkie kwestie gwarancyjne będą kierowane do producenta. Zaawansowany, formowany wtryskowo, wzmocniony materiał polimerowy Mocny I lekki Łatwe do wykonania instrukcje dotyczące wykonywania wszystkich niezbędnych prac Wzmocniona kieszeń na magwell i kieszeń przeciwpożarową Pusta płytka serializacyjna. Otwory obrotowe / do usuwania 250 "Dostępne w kolorze czarnym, Flat Dark Earth, OD Green, Szaro-biały Dolna część RL556v3 jest dostarczana jako zestaw, który zawiera sam odbiornik 80%, przyrząd do wiercenia, frez palcowy do wycinania kieszeni kierowania ogniem oraz trzy wiertła do uzupełnienia selektora bezpieczeństwa, otwory na kołki spustowe / młotkowe i otwór spustowy. weź również śrubę ustalającą do zaczepu śruby, kołek ustalający zaczepu śruby, nakrętkę i śrubę z chwytem pistoletowym oraz klucz imbusowy. I tak, są instrukcje.Podobnie jak cała linia odbiorników Polymer80 80%, dolny RL556v3 jest idealny dla majsterkowiczów AR-15, którzy naprawdę chcą zbudować swój własny karabin od podstaw!
400 PLN 0 400,00 zł *

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: White Make: AR-15 Style: 80%

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: White Styl: 80% Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.e

Dlaczego Twoje AR powinno wyglądać tak jak wszyscy inni?
RL556v3 firmy Polymer80 zapewnia wszystkie zalety zrób to sam z oryginalnej linii dolnych odbiorników w 80% AR-15, w połączeniu z odważnym nowym wyglądem i funkcjonalnymi ulepszeniami, które wyróżnią AR-15 spośród wszystkich innych na linii ognia. RL556v3 ma wzmocniony magwell i dodatkowy materiał wokół kieszeni kierowania ogniem - tworząc jeszcze bardziej wytrzymały odbiornik gotowy do sprostania wymaganiom konkurencji z 3 działami i innych strzelanin o dużej liczbie rund. Oczywiście, podobnie jak wszystkie 80% obniżone o 80% Polymer80, zintegrowany Triggerguard zapewnia dodatkową miarę strukturalnej integralności i wytrzymałości, która składa się na niższy polimer, który jest niezwykle wytrzymały. RL556v3 jest również dostarczany z pustą tabliczką z numerem seryjnym po prawej stronie odbiornika dla klientów komercyjnych, którzy są zobowiązani do umieszczenia numeru seryjnego na swoich niestandardowych karabinach. Dla obserwatora najbardziej zauważalna jest blokowa, agresywna estetyka modelu RL556v3 z zewnętrznymi panelami wzmacniającymi i wyraźną, kwadratową osłoną spustu. Jasne, dobry wygląd nie jest „kluczowy dla misji” karabinu, ale jeśli możesz go mieć, dlaczego nie? Zwroty nie będą przyjmowane, jeśli odbiorca zostanie w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. Wszelkie kwestie gwarancyjne będą kierowane do producenta. Zaawansowany, formowany wtryskowo, wzmocniony materiał polimerowy Mocny I lekki Łatwe do wykonania instrukcje dotyczące wykonywania wszystkich niezbędnych prac Wzmocniona kieszeń na magwell i kieszeń przeciwpożarową Pusta płytka serializacyjna. Otwory obrotowe / do usuwania 250 "Dostępne w kolorze czarnym, Flat Dark Earth, OD Green, Szaro-biały Dolna część RL556v3 jest dostarczana jako zestaw, który zawiera sam odbiornik 80%, przyrząd do wiercenia, frez palcowy do wycinania kieszeni kierowania ogniem oraz trzy wiertła do uzupełnienia selektora bezpieczeństwa, otwory na kołki spustowe / młotkowe i otwór spustowy. weź również śrubę ustalającą do zaczepu śruby, kołek ustalający zaczepu śruby, nakrętkę i śrubę z chwytem pistoletowym oraz klucz imbusowy. I tak, są instrukcje.Podobnie jak cała linia odbiorników Polymer80 80%, dolny RL556v3 jest idealny dla majsterkowiczów AR-15, którzy naprawdę chcą zbudować swój własny karabin od podstaw!
Newsletter