Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

HORNADY 223 WSSM UNPRIMED BRASS CASE


223 WSSM Unprimed Brass Case 50/Box

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): W Hornady mosiądz stanowi podstawę tego, co może być najbardziej niezapomnianym ujęciem w życiu. Dodatkowy czas i staranność przy tworzeniu ich skrzyń, produkują mniejsze partie, które spełniają surowe standardy jakości. Więcej...

Nr produktu: 100028459 090255486179 100028459
W Hornady mosiądz stanowi podstawę tego, co może być najbardziej niezapomnianym ujęciem w życiu. Dodatkowy czas i staranność przy tworzeniu ich skrzyń, produkują mniejsze partie, które spełniają surowe standardy jakości. Obudowy Hornady 223 WSSM zapewniają przeładowaczom doskonałą jednorodność pod względem grubości ścianki, ciężaru i pojemności wewnętrznej. Mierzą konsekwentnie szczelną ściankę, a nawet przeprowadzają skrzynie za pomocą testu kalibracji ciśnienia, aby zapewnić równomierne rozszerzanie się skrzynek podczas wypalania. Ich skrzynki pozwalają na prawidłowe osadzenie kuli, nie tylko w skrzynce, ale także w komorze. Wysokiej jakości mosiądz przyczynia się do utrzymania stałych ładunków i ciśnień.
HORNADY
460 460 1 PLN
100028459
223 WSSM Unprimed Brass Case 50/Box
Numer części: 8617 090255486179 W Hornady mosiądz stanowi podstawę tego, co może być najbardziej niezapomnianym ujęciem w życiu. Dodatkowy czas i staranność przy tworzeniu ich skrzyń, produkują mniejsze partie, które spełniają surowe standardy jakości. Obudowy Hornady 223 WSSM zapewniają przeładowaczom doskonałą jednorodność pod względem grubości ścianki, ciężaru i pojemności wewnętrznej. Mierzą konsekwentnie szczelną ściankę, a nawet przeprowadzają skrzynie za pomocą testu kalibracji ciśnienia, aby zapewnić równomierne rozszerzanie się skrzynek podczas wypalania. Ich skrzynki pozwalają na prawidłowe osadzenie kuli, nie tylko w skrzynce, ale także w komorze. Wysokiej jakości mosiądz przyczynia się do utrzymania stałych ładunków i ciśnień.
460 PLN 5 460,00 zł *

W magazynie europejskim - dostawa 4-7 dni
Specyfikacja: Cartridge: 223 WSSM (Winchester Super Short Mag) Ilość: 50

Cechy

Nabój: 223 WSSM (Winchester Super Short Mag) Ilość: 50

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A505.x.W Hornady mosiądz stanowi podstawę tego, co może być najbardziej niezapomnianym ujęciem w życiu. Dodatkowy czas i staranność przy tworzeniu ich skrzyń, produkują mniejsze partie, które spełniają surowe standardy jakości. Obudowy Hornady 223 WSSM zapewniają przeładowaczom doskonałą jednorodność pod względem grubości ścianki, ciężaru i pojemności wewnętrznej. Mierzą konsekwentnie szczelną ściankę, a nawet przeprowadzają skrzynie za pomocą testu kalibracji ciśnienia, aby zapewnić równomierne rozszerzanie się skrzynek podczas wypalania. Ich skrzynki pozwalają na prawidłowe osadzenie kuli, nie tylko w skrzynce, ale także w komorze. Wysokiej jakości mosiądz przyczynia się do utrzymania stałych ładunków i ciśnień.
Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
 
Newsletter